Víza do Thajska po vyčerpání 2x 30 dní

Napsal opat 2018-04-24T11:30:55+02:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem
3 odpovědí

Dobry den, mate nekdo radu jak postupovat v pripade ze jsem uz vycerpal 2x 30 dnu volneho vstupu do Thajska.. a ted jsem na Bali. Odlet do Prahy mam opet z Bangkoku. Jak postupovat po priletu do BKK. Letim do Prahy ten samej den co priletim do Bangkoku. S toho sameho letiste.


Dekuju za radu.

Do 12 hodin prestup bez viza.

Transit Passengers


Passengers transiting at an airport in the Kingdom with a view to catching a scheduled connecting flight within 12 hours of their arrival without the intention of clearing immigration procedure, do not require a visa. They must however be inspected by the competent authorities upon arrival and must stay only in designated areas of the airport until their departure. All passengers transiting at an airport in the Kingdom for more than 12 hours must obtain a transit visa prior to their arrival.

Ok dekuju za info, a kdyz by to bylo vic jak 12hod? 

Pokud máš přestup delší než 12h a tedy nesplňuješ podmínky bezvízového tranzitu, a zároveň již nemůžeš bez víza vstoupit, tak Tě nemusí vůbec pustit do letadla na Bali. Tedy možnosti jsou:

- Vyřídit si tranzitní vízum před cestou zpět do Bangkoku, pokud je to možné (dostatek času, ambasáda v dosahu, atd.)

- Změnit si přílet do Bangkoku tak aby se tranzit vešel do těch 12h (během tranzitu nelze opustit tranzitní zónu letiště). Varování - DimikUK zapomněl zmínit, že při tomto řešení není možné zapsané zavazadlo v BKK vyzvednout a znovu odbavit (tj. cestování pouze s příručním zavazadlem, nebo se ujistit, že aerolinka z Bali do Bangkoku umí zavazadlo automaticky přeložit i když je itinerář na 2 letenkách).

- Koupit si novou letenku z Bali přímo do Prahy

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!