Amsterdam - Hodina na přestup

Napsal Daniela 2018-06-09T17:02:12+02:00 ve fóru Letiště
7 odpovědí

Ahoj, chystám se letět z Vídně do San Franciska. Přestup v AMS. Společnost je DELTA. Na přestup po cestě tam mám pouze hodinu a 10 min. Bude to stačit? Co by se případně stalo, kdybych to nestihla? Oba lety - tam i zpět jsou s Deltou. Děkuji

Pokud by to nestačilo, tak to tak neprodají. Pokud by jsi to nestihla, tak se o Tebe postarají a přesunou Tě na následující let.

No snad to tak bude. Letenky chci zarezervovat zde přes Cestujlevne přes ten vyhledávač. Každopádně Delta je na oba lety. Ale přímo na stránkách Delty jsem tyto lety nenašla. Jen předražené.

Před třemi týdny jsem v pohodě stíhal 50 minut.

když přiletíš bez sekery, tak v poho...Děkuji, už jsem klidnější. Nakonec mám myslím let s delším přestupem. Teď nevím z hlavy, ale pro příště budu vědět, že je to dobré a stíhám. Díky všem :)

Ahoj. My jsme minulý měsíc letěli také s Deltou, měli jsme asi hodinu a půl a bylo to tak tak. Docela to zdržoval ten bezpečnostní pre-screening, kde byli někteří úředníci docela nepříjemní (my jsme měli kliku na pohodového chlapa). Nicméně odlet navazujícího letu byl následně zpožděn, takže jsme to stihli.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!