Jordánsko (Ammán)

Napsal Dominik Shaim 2018-06-14T12:18:35+02:00 ve fóru Hledám letenku
6 odpovědí

Zdravím,

hledám na léto, v termínu 20. 7. - 25. 8., nějaké letenky (pro 2 osoby) z Prahy do Jordánska (Ammán) na cca 5 dní, ale nedaří se mi nic za rozumnou cenu najít :-(

Nejlevnější jsem našel za 9000 Kč :-( A ještě s dvěma přestupy..

Minulý měsíc jsem byl v Izraeli a letenka vyšla na 2tis/ 1 os, očekával jsem, že Jordánsko bude podobné. Kde nastala chyba? Špatně hledám nebo je opravdu tak draho? :)

Děkuji.

Draho. Zkus trasovani pres Atheny s Aegeanem ci pres Paphos (napr. z Vidne). Z Paphosu lita ryanair nove do Ammanu. 

No do Izraele létá Wizz a Ryanair, takže cena letenek se drží nízko... Do Jordánska aktuálně žádná nízkonákladovka nelétá, k tomu ještě letenka uprostřed léta = nízká cena je nemožná.

btw opravdu chceš letět do Jordánska uprostřed léta? my jsme tam byli letos v únoru a měli jsme krásné příjemné počasí, moc bych tam nechtěl být ve vrcholném létě. A kdybys chtěl ušetřit tak od podzimu do Ammánu otevírá přímou linku z Prahy Ryanair a v listopadu se dá sehnat zpátečka okolo 3 tisíc...

No jestli chceš letět do Jordánska za cenu letenky do Izraele, tak jedině leť do Tel Avivu a po zemi do Ammanu.

Z Budapesti (pripadne Blavy) pres Paphos me to pred mesicem vyslo na necele 2000 do Ammanu. Na letisti vem auto za 25 JODu na den od Thrifty bez nutne rezervace predem ;)

Leonard napsal(a):

Z Budapesti (pripadne Blavy) pres Paphos me to pred mesicem vyslo na necele 2000 do Ammanu. 

TLV-Amman je nějakých 150 km, aneb cestujeme stylem "je to dál zato horší cestou".  

Petr76 napsal(a):

TLV-Amman je nějakých 150 km, aneb cestujeme stylem "je to dál zato horší cestou".  

To je vážně míněná rada? Podstoupit výslech v Praze, podstoupit výslech v TLV, prcat se na Alennby, seknout se na hranicích, šmelit s převozníkama a taxikářema, abych si pak v Jordánsku sháněl auto? Nemluvě o cenách všeho v Izraeli. To samé pak cestou zpět?

Letiště v Ammánu je jedno z nejhezčích a nejfunkčnějších, jaké jsem viděl. Po příletu se do hodiny a půl koupeš v Mrtvém moři. Na Kypru jsme si dali mezi lety vždycky pár dnů oraz.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!