Ahoj, 25.6. jsme měli ve čtyřech vyrazit na sportovní turnaj do Izraele (Praha <-> Tel Aviv), zpět 29.6. Tam se mělo letět s El Al Israel Airlines LY 2522, zpět se Smart Wings. Letenky jsou kupované přes tripstu, v té nejlevnější variantě. Vzhledem k tomu, že mě zasáhly docela velké zdravotní problémy - operace atd., se nemůžu zúčastnit. Je možné, že by mohl jet někdo místo mě, můj dotaz je takový: Je možné úplně změnit jméno letenky + datum narození atd? Popřípadě, je možné mou letenku zrušit a ostatní ponechat v platnosti? Tuším negativní odpověď, ale radši se zeptám, děkuji moc za rady :). .

Letenka - změna jména/zrušení AL Israel + Smart Wings

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

1 reakce

Ahoj, 25.6. jsme měli ve čtyřech vyrazit na sportovní turnaj do Izraele (Praha <-> Tel Aviv), zpět 29.6. Tam se mělo letět s El Al Israel Airlines LY 2522, zpět se Smart Wings. Letenky jsou kupované přes tripstu, v té nejlevnější variantě. Vzhledem k tomu, že mě zasáhly docela velké zdravotní problémy - operace atd., se nemůžu zúčastnit. Je možné, že by mohl jet někdo místo mě, můj dotaz je takový: Je možné úplně změnit jméno letenky + datum narození atd? Popřípadě, je možné mou letenku zrušit a ostatní ponechat v platnosti? Tuším negativní odpověď, ale radši se zeptám, děkuji moc za rady :).

0

Těch dosavadních 20 nebo kolik profilů ti padrino nestačilo?

0
1 reakce