Praha Mauricius KLM Srpen - Září

Napsal tomas.denver 2018-07-25T22:47:37+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky
14 odpovědí

Tak dnes se mi podařilo sehnat Praha - Mauricius 31.9. - 10.9. KLM se zavazadlem za 13200 (Odlety za tuto cenu 28-31.9) přílet 10.9. a 16.19. Kdyb měl někdo zájem

Zavazadlo v ceně

Tahle akce byla  uz pred casem  jeste o neco levnejsi , budu rad  kdyz napises  jak jsi stihal prestup v Amesterdamu a zpet jak to bylo  s CSA  pokud jsi to tak vybral  My to mame az od 24.9. a volil jsem pro cestu tam Amsterdam a teprve zpet tu Pariz  s delsim cekanim , protoze francouzum moc neverim , ze treba nebudou stavkovat  atd ,,  V Amsterdamu je jen hodina a pul .ale tam jsem uz na letisti byl  tak to snad nebude problem  , jeste je jedna vec,  jake prirucni zavazadlo a kolik vlastne plati  u KLM ,mam potvrzene  odbavene 23 k g  prirucni dve  celkem 12 kg, jenze u CSA pry je jen jedno  a  8 kg ... neni to sice tak dulezite protoze  nevyuzijeme ani tech 23 kg natoz jeste dalsich 12 , ale je prijemnejsi kdyz si treba notas  a dalsi drobnosti  muzu nechat pri ruce a nemusim to cpat do jednoho , ale to se tyka treba  kdyz letim s easyJet a predtim s Ryanairem ..tady to asi neni  dulezite kdyz mame odbavene  zavazadlo v cene

Akci pro tebe našel Kryštof Hájek. Aspoň poděkování pro tomas.denver by neškodilo ;)

Ridder napsal(a):

Akci pro tebe našel Kryštof Hájek. Aspoň poděkování pro tomas.denver by neškodilo ;)

No za prvé jsem si toho threadu všimnul až teď, za druhé jsem o Mauriciu uvažoval už odpoledne, jen se prostě nevešel do včerejšího dne. Takže asi tolik. Jinak samozřejmě pokud čerpáme z fóra, zmínku do textu vždy vložíme...

[citace="mikir"]

Tahle akce byla  uz pred casem  jeste o neco levnejsi , budu rad  kdyz napises  jak jsi stihal prestup v Amesterdamu a zpet jak to bylo  s CSA  pokud jsi to tak vybral  My to mame az od 24.9. a volil jsem pro cestu tam Amsterdam a teprve zpet tu Pariz  s delsim cekanim , protoze francouzum moc neverim , ze treba nebudou stavkovat  atd ,,  V Amsterdamu je jen hodina a pul .ale tam jsem uz na letisti byl  tak to snad nebude problem  , jeste je jedna vec,  jake prirucni zavazadlo a kolik vlastne plati  u KLM ,mam potvrzene  odbavene 23 k g  prirucni dve  celkem 12 kg, jenze u CSA pry je jen jedno  a  8 kg ... neni to sice tak dulezite protoze  nevyuzijeme ani tech 23 kg natoz jeste dalsich 12 , ale je prijemnejsi kdyz si treba notas  a dalsi drobnosti  muzu nechat pri ruce a nemusim to cpat do jednoho , ale to se tyka treba  kdyz letim s easyJet a predtim s Ryanairem ..tady to asi neni  dulezite kdyz mame odbavene  zavazadlo v cene

Mám to opačně směrem tam Paříž přestup 2:05 a cestou zpátky přes Amsterdam přestup: 2:10. Jelikož to je na jedné letence a koupeno přímo u KLM, tak doufám, že v případě problému, by se postarali. Tak uvidíme, každopádně dám vědět.

Aha diky ja to prave kvuli Parize takhle nechtel a radeji jsem posunul termin  tak , ze  byla volba  v Parizi  delsiho prestupu pri te ceste zpet . ano jiste postaraji se , proto  jsem sel i do toho 90 minutoveho prestupu v Amstru ,  KlM rozhodne verim vic , nez AF a CSA  , samozrejme  to mam taky cele od  KLM  z Amstru to pak leti  Air Mauritius a do Parize pak taky i kdyz tam oznaceny jako let KLM zpet jako AF , Praha je pak oznacena taky  AF .,ale leti to  CSA  . po hodne letech  poletim zase jednou s legacy aerolinkama a ne  s low costem -)

Ahoj, samozřejmě se postarají. My letěli v červnu a měli smůlu v obou směrech. Na trase PRG-CDG-MRU byl zpožděný let AF z Prahy, takže jsme nestihli navazující let, ale dostali jsme hotel a letěli další den. Air Mauritius na cestě zpět nám den předem dal vědět, že let nepoletí ráno, ale až cca za 4 hodiny, takže jsme nestihli navazující let z AMS. I v tomto případě se Air Mauritius postaral (ubytování, jídlo, transfer), i když nám prodejce tvrdil, že na hotel nebudeme mít nárok.

Lucie M napsal(a):

Ahoj, samozřejmě se postarají. My letěli v červnu a měli smůlu v obou směrech. Na trase PRG-CDG-MRU byl zpožděný let AF z Prahy, takže jsme nestihli navazující let, ale dostali jsme hotel a letěli další den. Air Mauritius na cestě zpět nám den předem dal vědět, že let nepoletí ráno, ale až cca za 4 hodiny, takže jsme nestihli navazující let z AMS. I v tomto případě se Air Mauritius postaral (ubytování, jídlo, transfer), i když nám prodejce tvrdil, že na hotel nebudeme mít nárok.

Hmhm. Tak to by opravdu nebylo nic pro mě. No ale dalo se to jaksi  čekat. 

niemandos napsal(a):

Hmhm. Tak to by opravdu nebylo nic pro mě. No ale dalo se to jaksi  čekat. 

Tak ale toto mas pri kazdej letenke...ci ju kupis za 300 alebo za 2000€. Mimochodom s tym letom cez AMS s Air Mauritius ste to moc nevychytali, ta ich "archivna" A340 teda nie je ziadna vyhra. Rovnako sme uvazovali o tychto letenkach ale na potrebny termin nam to hadzalo prestup v Parizi 1:10hod a to teda s kuframi kde budu bicykle riskovat na CDG nebudeme.  

sonic napsal(a):

Tak ale toto mas pri kazdej letenke...ci ju kupis za 300 alebo za 2000€. Mimochodom s tym letom cez AMS s Air Mauritius ste to moc nevychytali, ta ich "archivna" A340 teda nie je ziadna vyhra. Rovnako sme uvazovali o tychto letenkach ale na potrebny termin nam to hadzalo prestup v Parizi 1:10hod a to teda s kuframi kde budu bicykle riskovat na CDG nebudeme.  

Tak riziko je vždy,ale pri letech s AF a přestupu v Paříži, obzvlaste tak časove naknap, jaksi “maličko” vyšší.

Trosku nechápu tu zmínku o A 340.Copak cestujlevne nasazuje letadla, ze píšeš,ze to nevychytali??????

Hlavně archivní A340 je (především pro dvojice) daleko lepší než moderní cokoliv. Já nevím, každý má jiné preference. Někdo radši kvalitní IFE, někdo radši dvojku u okna.

Tak ja prave pak hledal a volil tak, ze  na CDG mame pri zpatecni ceste  dost casu  a i kdyz by  tam byl nejaky problem , tak  uz je to cesta  zpet  a je nam to celkem pak uz jedno  , jinak nevim co za letadlo poleti , kdyz to sice  operuje Air Mauritius , ale s oznacenim KLM  pri ceste z Amsterdamu  a zpet s oznacenim AF  do Parize .  takze nevim jestli to bude  A 340 nebo neco jineho   Cena mi ale prisla prizniva ,protoze primy let s Eurowingsme se sice dal sehnat o 200 euro nize ale bez  jidla bez  vyberu sedadla a jen s prirucnim zavazadlem a to je tusim u Eurowingsu jen 8 kg  a kdyz to dokoupim tak jsem na stejne. nebo horsi cene a jeste cesta do Mnichova nebo do Kolina

Nevím, jestli to budete mít stejně, ale let Air Mauritius na trase z Paříže operoval Boeing 777 a do Amsterdamu A340. Tam bylo IFE docela tristní, ale zase pocitově více místa na nohy a příjemnější sedačky, takže všechno má něco...

Radsi pohodlna 340 v konfiguraci 2-4-2 nez sardinkarna v 777

norbic napsal(a):

Radsi pohodlna 340 v konfiguraci 2-4-2 nez sardinkarna v 777

4 holes 4 long haul 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!