Tak dnes se mi podařilo sehnat Praha - Mauricius 31.9. - 10.9. KLM se zavazadlem za 13200 (Odlety za tuto cenu 28-31.9) přílet 10.9. a 16.19. Kdyb měl někdo zájemZavazadlo v ceně .

Praha Mauricius KLM Srpen - Září

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

21 reakcí

Tak dnes se mi podařilo sehnat Praha - Mauricius 31.9. - 10.9. KLM se zavazadlem za 13200 (Odlety za tuto cenu 28-31.9) přílet 10.9. a 16.19. Kdyb měl někdo zájem

Zavazadlo v ceně

0

Tahle akce byla  uz pred casem  jeste o neco levnejsi , budu rad  kdyz napises  jak jsi stihal prestup v Amesterdamu a zpet jak to bylo  s CSA  pokud jsi to tak vybral  My to mame az od 24.9. a volil jsem pro cestu tam Amsterdam a teprve zpet tu Pariz  s delsim cekanim , protoze francouzum moc neverim , ze treba nebudou stavkovat  atd ,,  V Amsterdamu je jen hodina a pul .ale tam jsem uz na letisti byl  tak to snad nebude problem  , jeste je jedna vec,  jake prirucni zavazadlo a kolik vlastne plati  u KLM ,mam potvrzene  odbavene 23 k g  prirucni dve  celkem 12 kg, jenze u CSA pry je jen jedno  a  8 kg ... neni to sice tak dulezite protoze  nevyuzijeme ani tech 23 kg natoz jeste dalsich 12 , ale je prijemnejsi kdyz si treba notas  a dalsi drobnosti  muzu nechat pri ruce a nemusim to cpat do jednoho , ale to se tyka treba  kdyz letim s easyJet a predtim s Ryanairem ..tady to asi neni  dulezite kdyz mame odbavene  zavazadlo v cene


0 Citovat

Akci pro tebe našel Kryštof Hájek. Aspoň poděkování pro tomas.denver by neškodilo ;)

0 Citovat

Ridder napsal(a):

Akci pro tebe našel Kryštof Hájek. Aspoň poděkování pro tomas.denver by neškodilo ;)

No za prvé jsem si toho threadu všimnul až teď, za druhé jsem o Mauriciu uvažoval už odpoledne, jen se prostě nevešel do včerejšího dne. Takže asi tolik. Jinak samozřejmě pokud čerpáme z fóra, zmínku do textu vždy vložíme...

0 Citovat

[citace="mikir"]

Tahle akce byla  uz pred casem  jeste o neco levnejsi , budu rad  kdyz napises  jak jsi stihal prestup v Amesterdamu a zpet jak to bylo  s CSA  pokud jsi to tak vybral  My to mame az od 24.9. a volil jsem pro cestu tam Amsterdam a teprve zpet tu Pariz  s delsim cekanim , protoze francouzum moc neverim , ze treba nebudou stavkovat  atd ,,  V Amsterdamu je jen hodina a pul .ale tam jsem uz na letisti byl  tak to snad nebude problem  , jeste je jedna vec,  jake prirucni zavazadlo a kolik vlastne plati  u KLM ,mam potvrzene  odbavene 23 k g  prirucni dve  celkem 12 kg, jenze u CSA pry je jen jedno  a  8 kg ... neni to sice tak dulezite protoze  nevyuzijeme ani tech 23 kg natoz jeste dalsich 12 , ale je prijemnejsi kdyz si treba notas  a dalsi drobnosti  muzu nechat pri ruce a nemusim to cpat do jednoho , ale to se tyka treba  kdyz letim s easyJet a predtim s Ryanairem ..tady to asi neni  dulezite kdyz mame odbavene  zavazadlo v cene


Mám to opačně směrem tam Paříž přestup 2:05 a cestou zpátky přes Amsterdam přestup: 2:10. Jelikož to je na jedné letence a koupeno přímo u KLM, tak doufám, že v případě problému, by se postarali. Tak uvidíme, každopádně dám vědět.

0 Citovat

Aha diky ja to prave kvuli Parize takhle nechtel a radeji jsem posunul termin  tak , ze  byla volba  v Parizi  delsiho prestupu pri te ceste zpet . ano jiste postaraji se , proto  jsem sel i do toho 90 minutoveho prestupu v Amstru ,  KlM rozhodne verim vic , nez AF a CSA  , samozrejme  to mam taky cele od  KLM  z Amstru to pak leti  Air Mauritius a do Parize pak taky i kdyz tam oznaceny jako let KLM zpet jako AF , Praha je pak oznacena taky  AF .,ale leti to  CSA  . po hodne letech  poletim zase jednou s legacy aerolinkama a ne  s low costem -)

0 Citovat

Ahoj, samozřejmě se postarají. My letěli v červnu a měli smůlu v obou směrech. Na trase PRG-CDG-MRU byl zpožděný let AF z Prahy, takže jsme nestihli navazující let, ale dostali jsme hotel a letěli další den. Air Mauritius na cestě zpět nám den předem dal vědět, že let nepoletí ráno, ale až cca za 4 hodiny, takže jsme nestihli navazující let z AMS. I v tomto případě se Air Mauritius postaral (ubytování, jídlo, transfer), i když nám prodejce tvrdil, že na hotel nebudeme mít nárok.

0 Citovat

Lucie M napsal(a):

Ahoj, samozřejmě se postarají. My letěli v červnu a měli smůlu v obou směrech. Na trase PRG-CDG-MRU byl zpožděný let AF z Prahy, takže jsme nestihli navazující let, ale dostali jsme hotel a letěli další den. Air Mauritius na cestě zpět nám den předem dal vědět, že let nepoletí ráno, ale až cca za 4 hodiny, takže jsme nestihli navazující let z AMS. I v tomto případě se Air Mauritius postaral (ubytování, jídlo, transfer), i když nám prodejce tvrdil, že na hotel nebudeme mít nárok.


Hmhm. Tak to by opravdu nebylo nic pro mě. No ale dalo se to jaksi  čekat. 

0 Citovat

niemandos napsal(a):


Hmhm. Tak to by opravdu nebylo nic pro mě. No ale dalo se to jaksi  čekat. 


Tak ale toto mas pri kazdej letenke...ci ju kupis za 300 alebo za 2000€. Mimochodom s tym letom cez AMS s Air Mauritius ste to moc nevychytali, ta ich "archivna" A340 teda nie je ziadna vyhra. Rovnako sme uvazovali o tychto letenkach ale na potrebny termin nam to hadzalo prestup v Parizi 1:10hod a to teda s kuframi kde budu bicykle riskovat na CDG nebudeme.  

0 Citovat

sonic napsal(a):


Tak ale toto mas pri kazdej letenke...ci ju kupis za 300 alebo za 2000€. Mimochodom s tym letom cez AMS s Air Mauritius ste to moc nevychytali, ta ich "archivna" A340 teda nie je ziadna vyhra. Rovnako sme uvazovali o tychto letenkach ale na potrebny termin nam to hadzalo prestup v Parizi 1:10hod a to teda s kuframi kde budu bicykle riskovat na CDG nebudeme.  

Tak riziko je vždy,ale pri letech s AF a přestupu v Paříži, obzvlaste tak časove naknap, jaksi “maličko” vyšší.

Trosku nechápu tu zmínku o A 340.Copak cestujlevne nasazuje letadla, ze píšeš,ze to nevychytali??????

0 Citovat

Hlavně archivní A340 je (především pro dvojice) daleko lepší než moderní cokoliv. Já nevím, každý má jiné preference. Někdo radši kvalitní IFE, někdo radši dvojku u okna.

0 Citovat

Tak ja prave pak hledal a volil tak, ze  na CDG mame pri zpatecni ceste  dost casu  a i kdyz by  tam byl nejaky problem , tak  uz je to cesta  zpet  a je nam to celkem pak uz jedno  , jinak nevim co za letadlo poleti , kdyz to sice  operuje Air Mauritius , ale s oznacenim KLM  pri ceste z Amsterdamu  a zpet s oznacenim AF  do Parize .  takze nevim jestli to bude  A 340 nebo neco jineho   Cena mi ale prisla prizniva ,protoze primy let s Eurowingsme se sice dal sehnat o 200 euro nize ale bez  jidla bez  vyberu sedadla a jen s prirucnim zavazadlem a to je tusim u Eurowingsu jen 8 kg  a kdyz to dokoupim tak jsem na stejne. nebo horsi cene a jeste cesta do Mnichova nebo do Kolina

0 Citovat

Nevím, jestli to budete mít stejně, ale let Air Mauritius na trase z Paříže operoval Boeing 777 a do Amsterdamu A340. Tam bylo IFE docela tristní, ale zase pocitově více místa na nohy a příjemnější sedačky, takže všechno má něco...

0 Citovat

Radsi pohodlna 340 v konfiguraci 2-4-2 nez sardinkarna v 777

0 Citovat

norbic napsal(a):

Radsi pohodlna 340 v konfiguraci 2-4-2 nez sardinkarna v 777


4 holes 4 long haul 

0 Citovat

Letíme s KLM z Prahy pře AMS na Mauricius. V AMS je na přestup 1,5 hodiny. Má někdo zkušenost, dá se stihnout? Kufry nám odbaví až na Mauricius? Ještě se hloupě zeptám na přestup v AMS,musíme znovu na bezpečnostní prohlídku? Děkuji moc za pomoc.

0 Citovat

dada napsal(a):

Letíme s KLM z Prahy pře AMS na Mauricius. V AMS je na přestup 1,5 hodiny. Má někdo zkušenost, dá se stihnout? Kufry nám odbaví až na Mauricius? Ještě se hloupě zeptám na přestup v AMS,musíme znovu na bezpečnostní prohlídku? Děkuji moc za pomoc.

Dá se v pohodě (pokud máte lety na jedné rezervaci)

Odbaví (pokud máte lety na jedné rezervaci)

Nemusíte (pokud máte lety na jedné rezervaci)

0 Citovat

Děkuji pěkně.

0 Citovat

Aký má zmysel sa pýtať, či to stihnete, keď to máte už kúpené :)

0 Citovat

Absolvovali jsme  to takto letos v zari. nerekl bych . ze to bylo  uplne v pohode , protoze prechod  od letadla  z Prahy  na letedalo  na Mauritus  byl  trosku delsi  , ale  bez zrdzovani se nekde  , rychlejsi chuzi  ,jsme dorazili na gate  tak , ze jsme tam pak jeste  cekali  ..trva  to tech  30 -35 minut  ta cesta , ostatni uz zodpovedel Radek   takze presne jak pise

Pokud mate pak zpet Pariz  , tak tam ten prechod  byl  protivnejsi  a  trval  hodinu a pul  vcetne  prejezdu busem a 2 security  , hlavne to druhe   nas  nastvalo  , protoze jsme ho uz necekali  .  ale tam jsme meli dost casu

0 Citovat

Děkuji Mikir za  reakci. Zpět letíme přes Paříž, přiletíme na terminíl 2E a odsud do Prahy letíme s CSA z terminálu 2D. Ten přesun trvá tak dlouho a je potřeba autobus? Myslela jsem, že to bude v klidu. Můžete být ještě konkrétnější, abych to zvládla? Děkuji moc.

0 Citovat

Uprimne at radeji poradi nekdo jiny . po nocnim letu z Mauritia a ranim priletu  na CDG  si to presne nevybavuju ,  navic jsem byl na CDG poprve , vystupovali jsme rukavem , prosli pak dlouhou chodbou  do haly kde to vypadalo  na  vystup  ,ale bylo to zaroven security  pro  prechod dal 

. pokracovali jsme pak podle  symbolu oznaceni  k  mistu kde by;a fronta  na autobus ,ktery  jezdi  jako pendl  ke gate , po vstupu na nas terminal jsme  zustali v hale s obcerstvenim a sezenim s predpokladem ze n  to gate je uz kousek ,

ano daleko to nebylo , ale bylo tam dalsi securuty  ,ktere jsem nejak nepochopil , takze proto ta hodina a pul  .. ( prechod chodbou , 1.secrity , cekani na bus , jizda  od terminalu k terminalu , 2. security a prechod na gate  kamsi do prizemi (suterenu )

odkud nas bus vezl pak k letadlu CSA..slo vybrat let hned  dopoledene , ale  francouzum neverim , tak jsem radeji vybral az odpoledni let CSA

Jinak na prvotni informaci  od KLM  nesdel v Parizi ten gate do Prahy  a na  boarding passu nebyl gate uvedeny , nevim uz jestli jsme pristavali na  2E,mam pocit ze ano ,  ale odlet pak nebyl s 2 D

0
21 reakcí