Přestup London Stansted 55 minut?

Napsal Radim 2018-07-26T16:18:07+02:00 ve fóru Letiště
4 odpovědí

Zdravím, máte někdo zkušenost s rychlým přestupem v Londýně (letiště STN)? Budu mít cca 55 minut na přestup, stihnu následující let?

2 separatne lety? asi nie. vsak je vobec na Stansted nieco ako air-side, ze sa da tranzitovat?

Tuším, že klasická air-side není, minimálně v jedné z částí. A i kdyby byl, 55 minut je opravdu nereálných.

nebrat, mozne to je, ale za predpokladu 1.nemas odbavena zavazadla 2.prirucni mas pri ruce 3. inbound nema sekeru 4. na pasovce a security nejsou fronty. Takze chances are slim. Nebrat. Rika nekdo kdo na stanstedu transferuje tak 10x do roka poslednich 10 let.

Asi budu patrit k tem co litaji pres Standsted  nejcasteji , dodam bohuzel , protoze tohle  debilni letiste skutecne rad nemam ., ale k tem 55 minutam  ,  nelze to pausalizovat , zalezi odkud  priletis , v kolik hodin , ktery den  , samozrejme  zpozdeni neberu v uvahu  .  jedine z Irska  a samozrejme  pri mistnich letech nemusis pres pasovku a vstupujes rovnou do haly , ovsem abys   pokracoval dal, aniz bys vylezl do haly nelze , takze cely proces security znovu , za tusim dneska uz  6 nebo 7 liber si muzes koupit fast track , zkusil jsem ho jednou  a cely  presun mi pak trval  25 minut  do odletove haly, ale tam musis  pocitat pak dalsich treba 15-20 minut na gate  ( ovsem letel jsem z Irska  a bylo jeste malo lidi  )

Z CR jsem vyhral sazku ze stihnu let, ktery mel  cas na prestup 40 minut , ale to uz je nekolik let zpatky  a stihnul jsem to jen  proto, ze prvni let priletel  o  pet minut drive  a druhy se opozdil o  5 minut . takze vlastne  bylo k dispozici 50 minut a muj prestup se uskutecnoval  ne  chuz,i ale behem a byl jsem poslednim cestujicim co se dostal na  palubu 

Krom fast tracku by se dal pouzit  mozna jeden neeticky podvod , vzit sebou  berli  s tou  te pusti jako telesne postizeneho   vsude prednostne  i pres pasovku , ale  zase tezko muzes  predvadet pak  beh jako  Bolt -)  

Normalne vaham, kdyz je tam prestup pod  hodinu a pul ,  pod hodinu to rovnou zavrhnu , navic se domnivam , ze se oproti  tem  drivejsim letum  vse zhorsilo , prilety byvaji opozdene ,,sice odlety taky  ,ale na to uplne spolehat nejde ,, reknu to tak , 70 minut  muzes riskonout , pri  55 minutach  ti proste  minimalne tech 15 minut chybi  , jestli prletis  na cas  uprkem to vezmes  pres pasovku  dal pak na security  zkusis  predbihat, budes mit fast track muze se ti to povest ..ale jinak  smula ...

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!