Zkušenosti s Tripairem?

Napsal Michaela Poláčková 2018-09-05T19:54:47+02:00 ve fóru Vyhledávače letenek
5 odpovědí

Moc prosím, máte někdo zkušenosti s tímto prodejcem letenek? Přes Skyscanner to ukazuje levnější cenu letenek oproti ostatním společnostem v řádech tisíců. Byla bych moc ráda za jakoukoliv referenci! Ráda bych ušetřila, ale nevím, zda se tomuto portálu dá věřit a jestli to riziko za to stojí.

Děkuji :)

Headquarters

26, Pentelis str.,

175 64 P. Faliro,

Athens, Greece


To hovorí za všetko - absolútne dno predajcov. Ak aerolinka nič nezmení, všetko bude OK. Ak niečo zmenia, pravdepodobne vám nikto nedá o ničom vedieť a za akúkoľvek zmenu budú buď pýtať poplatok v rádovo desiatkach eur alebo vás už pri nákupe zmotajú na kúpu "poistenia" za cca 20-50 euro, kde tieto zmeny budú free. Problém je aj so spravením seatingu, pridaním batožiny atď... Nehovoriac o tom, že ak je to o tisícky lacnejšie len u nich, môže to byť error, letenku vám ani nevystavia, peniaze vám budú vracať niekoľko týždňov až mesiacov a ešte si dačo strhnú ako administration fee.


Či to za to stojí nechám na zváženie. Ja by som do toho šiel jedine pri úspore 200+ euro a len na trip, ktorý si prípadne môžem dovoliť nepreletieť.

Děkuji za Váš názor. Jedná se o let do Miami s jedním přestupem, který je už rovnou, a jako jediný v podobné cenové relaci, i s odbaveným zavazadlem a žádná aerolinka ho nenabízí (alespoň jsem to nikde nedohledala, jedná se o British Airways a navazující Virgin Atlantic). Společnost Tripair to má nejlevnější a zároveň má na Skyscanneru nejlepší hodnocení, bohužel je ale jen ve hvězdičkách. Cena error nebude, už tento let sleduju přes měsíc. Zatím jsem se ale nerozhoupala ke koupi a cena stále stoupá. 

No a to, že ten let sledujete má jakou souvislost s nějakým chybovým tarifem? Jasně, šance je malá, ale přijít může.Na koupi letenky ještě je čas, jestli chceš letět na jaře 2019.

Těch tarifů s BA/VS jsme tu házeli několik :) Není potřeba se uchylovat k Tripairu... https://www.cestujlevne.com/akcn...zavazadlem

Myslela jsem to tak, že chybný tarif to asi nebude, protože ty jsou vždy jen na chvíli, než to někdo zjistí ne? Reagovala jsem na předchozí komentář, ne že by se v dalších dnech nějaký error nemohl objevit..

Super, budu sledovat :) 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!