Time Square

Nejen do New Yorku z Prahy a zpět do Vídně se zavazadlem. Letenky od 8 990 Kč

7 komentářů
2018-08-06T20:13:42+02:00

O akci

Aktualizovaný tarif leteckých společností British Airways a Virgin Atlantic umožňuje tuzemským cestovatelům podniknout podzimní, zimní i jarní cesty do proslulého New Yorku včetně období Vánoc a Nového roku, a to třeba rovnou i za povánočními výprodeji na nákupy. V základní ceně letenek je totiž zahrnuto zapsané zavazadlo do 23 kg, což dnes nebývá zvykem a standardně se k letenkám musí za dva tisíce dokoupit.

Ti z vás, kteří si cestu do USA neodpustí bez zapsaného zavazadla, by s nákupem doslova neměli váhat – tarif je nejen díky zavazadlu, ale i velmi krátkému přestupu na Heathrow takřka bezkonkurenční. Cestu tam zvládnete za 12 a zpět za 10 hodin.

Nízké ceny dosáhnete rozdílným místem návratu, v tomto případě Vídní, odkud denně přímo z letiště míří desítky autobusových spojů do největších měst v Česku. Mimo New Yorku pak můžete libovolně nakombinovat svou cestu i s Bostonem či Miami, stačí jen pozměnit požadovaná města či se inspirovat v našem starším tipu.

Při skládání must–see seznamu míst vám jednoduše pomůže náš průvodce New Yorkem, který napoví i jak na místní metro či ideální lokality k ubytování.

  • Ušetříš až 22 % oproti obvyklé ceně 11 500 Kč
  • Hledej v období Od 1.10. až do 14.5. následujícího roku
  • Čeká tě přestup na letišti Londýn-Heathrow
  • Poletíš s aeroliniemi Virgin Atlantic Airways a British Airways
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.
PRG/Praha
JFK/New York JFK/New York
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
12 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště New York John F. Kennedy, letiště Vídeň.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-08-06T13:29:35+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
lila
před 5 lety

ahoj, ja hledam letenku do miami v listopadu odlet praha/ viden, prilet shodne, pod 12 tis se mi to nedari. Potrebuji odbaveny kufr jen na cestu zpet.

Avatar uživatele Majka
Majka
před 5 lety

Hledám letenku Pha - Miami - Vie cca na 18 D s odbaveným zavazadlem pro 6 os. s odletem 8.-15.2.19. Nedaří se mi najít příjemnější a kratší délku letu ve směru do Miami. Díky za vhodný tip.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 5 lety

Počkat.

Avatar uživatele
David Stepanik
před 5 lety

Dobrý den,

daji se tyto letenky koupit přímo u společnosti (BA, Virgin nebo Singapore) ?? Nebo pouze přes různé rezervační portály?

Při hledání na oficialních webech nejde nic najít.

S pozdravem,

Stepanik D.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Jak kdy, některé tarify právě ne. Výše máte odkaz, kde koupit.

Avatar uživatele grego
grego
před 5 lety

Možná pro někoho lepší alternativa váš starší tip https://www.cestujlevne.com/akcn...lem-v-cene u SA je v ceně 2x23 kg zavazadlo...zpátky, ale delší přestup v Frankfurtu - naoplátku až do Prahy...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Právě při tom celodenním přestupu se stihneš z Vídne domů dopravit několikrát :) navíc je zde enormně dobrá dostupnost, téměř každý den, což u Singapurců není a nebylo, ale jinak souhlas, dobré jsou obě varianty.

Další akce