Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Kachna by to být neměla, ale v prodeji zatím stále nic není, takže uvidíme, netřeba se unáhlovat.

0 Citovat

Volotea nabízí nyní Megavoloteu za 39,99€/rok viz https://booking.volotea.com/mega...m=carousel


0 Citovat

Zdravim. Prosla jsem komplet celou diskusi a vidim ze je tu jiz par mesicu ticho. Rada bych pozadala o odpoved zda jeste existuje kredit za registraci na doporuceni a zda by mi nekdo poskytl pozvanku? Celkem to specha. Chtela bych v pondeli do nantes a budu premyslet i o megavolotea, ale to asi az priste. Clenstvi za 40e mi uteklo, je tato akce nejak pravidelne? Dekuji moc

0 Citovat

Vyzkoušíme, viz SZ

0 Citovat

Tak nic. Hledal jsem to a už to nešlape.

0 Citovat

Stále fungují, občas přijde nějaký kredit z dřívějších registrací :) Dnes je to už omezeno na 10 referralů max.

edit: máte pravdu, nevidím nikde možnost sdílecího linku, takže je to pasé

0 Citovat

Nedávno jsem letěl z Benátek a územněno tam bylo minimálně 5 letadel Volotei a jedno letadlo Easyjetu. Podotýkám, že jsem zas tak pozdě večer neletěl, tak snad jen tak brzo nezbankrotuji a ještě chvíli nás budou obšťastňovat letenkami za pár €. 


img-20190204-180634.jpg

0 Citovat

V dnešní akci lze nalézt i zajímavé skládačky, třeba to někomu poslouží :-) Všechny ceny bez Megavolotea

¨



prg-nte-bia.png
prg-nte-lpa.png

0 Citovat


vie-bio-opo.png

0 Citovat


vie-bio-lcg.png

0 Citovat


prg-bod-tls-prg.png

0 Citovat

Stejně tak se dá koupit i Praha - Bordeaux, Nantes - Praha. Vychází to pěkně tak, že je odlet v pátek ve 13:30 a návrat v neděli ve 20:30, takže pro lidi z Prahy stačí vzít jen půl den dovolené. Navíc Bordeaux - Nantes se dá letět i s Ryanairem v neděli v 7:30 ráno s cenama 14 eur i méně, případně Flixbus za 299 Kč a 4 hodiny jízdy.

0 Citovat

Super šupa skládačka na Sardošku za 1100 Kč


nebo



brg-bgy.png
vrn-olb-cag-prg.png
map.gif
prg-bgy.png

0 Citovat

Ahoj,

Za jak dlouho prijde email s potvrzením o koupi letenek? 

Zadala jsem vsechny informace i cislo karty a doted mi nic neprislo. Byl to nejaky error nebo bezne chodi pozdeji? 

Prosím poradte. Mam to zkusit znovu a nebo pockat jestli prijdou? 

Dekuji moc

Iveta

0 Citovat

pozrite spam a ak ste boli prihlasena v ucte, tak tam

0 Citovat

Iveta Filipova napsal(a):

Ahoj,

Za jak dlouho prijde email s potvrzením o koupi letenek? 

Zadala jsem vsechny informace i cislo karty a doted mi nic neprislo. Byl to nejaky error nebo bezne chodi pozdeji? 

Prosím poradte. Mam to zkusit znovu a nebo pockat jestli prijdou? 

Dekuji moc

Iveta

Předně bych se podíval, jestli si z účtu stáhli peníze... 

0 Citovat

Pro členy klubu Megavolotea jsou dnes vybrané letenky za 1 € - for bookings made until 24th April (included) for flights until July 2019. Např. Praha-Lyon, Vídeň-Bilbao, Vídeň-Bordeaux.

0 Citovat

Nenašla by se dobrá duše s členstvím? Samozřejmě za odměnu 😉

0 Citovat

Nemáte někdo zajímavý itinerář  s využitím akce Megavoletea za 1 Euro? Zatím jsem žádnou zajímavou kombinaci nenašel.

0 Citovat

sali napsal(a):

Nemáte někdo zajímavý itinerář  s využitím akce Megavoletea za 1 Euro? Zatím jsem žádnou zajímavou kombinaci nenašel.

To uz je pryc :) rano slo neco vymyslet jeste, ale ted uz ne

0 Citovat

Nejak  porad nemuzu prijit tehle spolecosti na chut, vedel jsem o tom uz od dopoledne  a stejne  to  k nicemu nebylo , nikdy jsem s nimi jeste neletel , tak to nechci prilis  hodnotit ,treba nekdo ma pozitivni zkusenosti,  ale porad  jsem nepochopil system, kdyz chci odnekud nekam letet  , tak si jako mam napred kupovat zpatecni letenku a pak cekat na letenku tam, ktera mozna nekdy bude v akci ? Ten system toho  vyhledavani se me nelibi 

No a dneska kdyz se mi otevrela tabulka s cenama tak jsem treba nasel  let  Bergamo- Dubrovnik za  1 euro a kdyz jsem na to kliknul , tak vyskocilo 52, to same u  Splitu , stejne tak jako lety do Recka  treba z Benatek 

Nebo ty ceny mi nenaskocily protoze nemam clenstvi ? Byly v cernem ramecku u  mega by mely byt cervene   A kolik vlastne stojI a je to stejny system jako u  Wizzairu ?  U Wizzairu vim ze clenstvi se vyplati  od tri letu vyse  U Volotey  to bude asi prodelecne  u Wizzairu mam taky ceny bez  clenstvi a po kliknuti vidim ceny pro cleny 

Vidim to tak , ze tam nahazou par cen  za 1 euro  zpatecka k tomu stejne za  dobrou cenu neni a kolem techt0 nekolika cen jsou  vetsinou  horsi ceny nez  maji jine  low costy 

Asi reklama na stejne  urovni jako  O Leary s litanim do USA za 20 euro , nebo  u tyce  na stojaka kratke lety  -)  ale treba je to otazka zvyku  , vim ze jsou zamereni hlavne na  lety  Francie , Spanelska  , tak moc nemam duvod hledat , proztoze Spanelsko ma   dostupne Ryanairem za  par euro kazdou chvili a u Frantiku nikdy clovek nevi kdy je popadne  chut do stavek  Obcas me tam zaujmou ty lety  Italie - Recko .ale nejak  jsem se jeste nikdy netrefil na nic 

0 Citovat

mikire ani Ty nemůžeš být tak prostoduchý, že si nedokážeš dát do google "megavolotea", kde Ti za několik milisekund (předpokládám, že i sociální případy v Irsku mají už rychlý internet) vyskočí mraky odkazů ze kterých zjistíš, že členství stojí 49,99 euro na rok. A snad i Ty dokážeš spočítat, že pokud cena s megavolotea je 1 euro a bez, třeba v případě zmiňovaného Splitu je 52 euro, tak se to vyplatí už při tomhle jednom letu. Ve chvíli kdy nejsou jednoeurové akce, tak máš minimální výši slevy uvedenou u popisu členství.

0 Citovat

Mikir jim nepřišel na chuť, protože jedinou destinací, kterou obsluhují z irského Corku, je Verona. Mikire, věř, že Volotea je mi mnohem sympatičtější než tebou do nebes vynášený a obhajovaný Ryanair. Doposud nepřevzali od konkurence model jednoho malého příručního zavazadla, pořád je možnost se na některých linkách proletět v Evropě exotickým Boeingem 717, který je mnohem pohodlnější než 738 od FR. Jejich cenové kalendáře a booking engine jsou mnohem mnohem přehlednější a nativnější než ten cirkus od Ryanairu.

0 Citovat

A po přistání včas zahraje Majkl. Co chceš víc :)

Já je teda z Lowcostu mám nejradši. Problém je ale s nimi něco nakombinovat když si z Ostravy (co vlak do PRG nestojí kilo už odtamtud fakt nelítám).


0 Citovat

Takže to vypadá, že akci nikdo nevyužil.  Bohužel jsem přišel pozdě a ani jsem neměl dost času se tomu věnovat.  Ale v kombinaci s dalšími LC  bylo dříve možné nakombinovat zajímavé itineráře.  Navíc momentálně není ve  Francii stávková sezona v dopravě, jako to bylo před dvěma lety. Tak snad příště.  Konfigurace   B 717  je mezi LC  naprostá špička.

0