Volotea

Napsal David Eiselt 2012-07-26T09:39:38+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Kachna by to být neměla, ale v prodeji zatím stále nic není, takže uvidíme, netřeba se unáhlovat.

Volotea nabízí nyní Megavoloteu za 39,99€/rok viz https://booking.volotea.com/mega...m=carousel

Zdravim. Prosla jsem komplet celou diskusi a vidim ze je tu jiz par mesicu ticho. Rada bych pozadala o odpoved zda jeste existuje kredit za registraci na doporuceni a zda by mi nekdo poskytl pozvanku? Celkem to specha. Chtela bych v pondeli do nantes a budu premyslet i o megavolotea, ale to asi az priste. Clenstvi za 40e mi uteklo, je tato akce nejak pravidelne? Dekuji moc

Vyzkoušíme, viz SZ

Tak nic. Hledal jsem to a už to nešlape.

Stále fungují, občas přijde nějaký kredit z dřívějších registrací :) Dnes je to už omezeno na 10 referralů max.

edit: máte pravdu, nevidím nikde možnost sdílecího linku, takže je to pasé

Nedávno jsem letěl z Benátek a územněno tam bylo minimálně 5 letadel Volotei a jedno letadlo Easyjetu. Podotýkám, že jsem zas tak pozdě večer neletěl, tak snad jen tak brzo nezbankrotuji a ještě chvíli nás budou obšťastňovat letenkami za pár €. 

img-20190204-180634.jpg

V dnešní akci lze nalézt i zajímavé skládačky, třeba to někomu poslouží :-) Všechny ceny bez Megavolotea

¨

prg-nte-bia.png
prg-nte-lpa.png

Stejně tak se dá koupit i Praha - Bordeaux, Nantes - Praha. Vychází to pěkně tak, že je odlet v pátek ve 13:30 a návrat v neděli ve 20:30, takže pro lidi z Prahy stačí vzít jen půl den dovolené. Navíc Bordeaux - Nantes se dá letět i s Ryanairem v neděli v 7:30 ráno s cenama 14 eur i méně, případně Flixbus za 299 Kč a 4 hodiny jízdy.

Super šupa skládačka na Sardošku za 1100 Kč

nebo

brg-bgy.png
vrn-olb-cag-prg.png
map.gif
prg-bgy.png

Ahoj,

Za jak dlouho prijde email s potvrzením o koupi letenek? 

Zadala jsem vsechny informace i cislo karty a doted mi nic neprislo. Byl to nejaky error nebo bezne chodi pozdeji? 

Prosím poradte. Mam to zkusit znovu a nebo pockat jestli prijdou? 

Dekuji moc

Iveta

pozrite spam a ak ste boli prihlasena v ucte, tak tam

Iveta Filipova napsal(a):

Ahoj,

Za jak dlouho prijde email s potvrzením o koupi letenek? 

Zadala jsem vsechny informace i cislo karty a doted mi nic neprislo. Byl to nejaky error nebo bezne chodi pozdeji? 

Prosím poradte. Mam to zkusit znovu a nebo pockat jestli prijdou? 

Dekuji moc

Iveta

Předně bych se podíval, jestli si z účtu stáhli peníze... 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!