Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Jsou to pěkný mrchy... Napiš ať vrátí vše na účet a voucher bereš smiley

0 Citovat

Je to napsaný v tom mailu o zrušení, že prachy zpět + voucher:
"We will ensure that you receive a payment in your bank account for the total amount of this flight over the next few days. If you do not receive this payment in the next seven days, please contact us."

0 Citovat

jejich FB https://www.facebook.com/Volotea/ se zacina plnit nastvanejma reakcema lidi...

Skoro jako kdyby rušili všechny lety smiley

0 Citovat

jo koukám, že termíny na Benátky pěkně prořídly, v pátek s nima letím, tak snad to nezruší

0 Citovat

Mně kredity za zrušené rezervace nepřipsali. Šlo řádově o desítky eur z referral kreditu, tak jsem to neřešil. Napište pak, zda se Vám podařilo z nich ten kredit vymámit zpět.

0 Citovat

Nemají problém s flotilou?

0 Citovat

Spíš to na mě působí, že mají problém jako PROBLÉM, zrušit x letů po půlce října (nevím, nekoukal jsem se jestli se vůbec dá něco bookovat, ale já měl třeba verona-kišiněv a taky od začátku října žádný let).

0 Citovat

Na FB si někdo stěžoval že mu zrušili let už na 10/10...

Je tady někdo komu let nezrušili? smiley

0 Citovat

já mám letět 21.10. do Marseille a pak do Benátek. Zatím mi přišel pouze posunutý let z Benátek do Marseille, tak jsem v napětí

0 Citovat

Mně zatím posunuli odlet z Nantes 1. ledna z večera na dopoledne (to už minulý týden), zrušili Benátky 4. - 6. listopadu a posunuli odlet do Bordeaux 11. listopadu z odpoledne na dopoledne. Ostatní lety zatím ok (září, říjen, prosinec, leden, únor, březen). Jinak, při změně letu (zatím vždy posunuli v rámci jednoho dne) nabízí refund anebo některý z nejbližších termínů bezplatně/bez změny ceny.

0 Citovat

Já mám PRG-VCE na 28.10. a od doby nákupu (březen) se čas odletu nehnul, rezervace je OK. Takže taky držím všechny palce, aby to tak zůstalo smiley

0 Citovat

Přijde mi, že na to, aby jim vypadlo jedno, dvě letadla je těch zrušených letů prostě moc a hlavně moc dlouho dopředu. Spíš mi přijde, že se chystají rušit dost linek (v tom lepším případě). Nicméně já jsem s nimi skončil, protože co jsem s nimi letěl, tak se mi nestalo, že by mi neudělali nějakou změnu a vzhledem k návazným rezervacím ubytování, dopravy, auta atd. to pak dopadne tak, že to co jsem původně ušetřil na letence, tak stejně dám za změny a nový rezervace. A abych pořád do poslední chvíle trnul jestli to klapne nebo ne, to mi těch pár euro za to nestojí. Škoda jen těch 717, to je nejpohodlnější narrow-body letadlo, kterým jsem kdy letěl.

0 Citovat

já mám s nimi zakončit 3.10. z Bordeaux do Prahy takový menší okruh (Berlín-Řím-Bari-Bordeaux-Praha). Všechny předchozí letenky mám zaplacený, nějaký ubytování už taky, tak se modlím aby to vydrželo. Zatím mi zrušili Praha - Benátky - Praha 4.11. - 6.11.

0 Citovat

O tyzden letim Alghero - Janov ... zatial bez zmien, ale ako vas tu citam, tak mi to na pohode nepridava ... zrusenie letu by bol na ostrove s limitovanymi moznostami na dopravu riadny skrt cez rozpocet

0 Citovat

Oni ruší lety, co jsem viděl, až od cca poloviny října, aby nemuseli platit kompenzace, pokud to máš teď, tak bych se příliš nebál, že by to ještě zrušili.

0 Citovat

Nemuseli platit kompenzace smiley oni je stejně neplatí, ani když musí... Jedině soudní příkaz by je snad donutil, ale vzhledem k vnitrostátnímu přeletu v Itálii je u mě český soud pasé.

0 Citovat

Tušíte prosím, zda při refundaci vracejí i 50 eur za členství v Supervolotea, nebo je to potřeba ještě zvlášť urgovat? Členství jsem koupil kvůli listopadovému spoji do Toulouse...

0 Citovat

To Ti určitě nevrátí, platí Ti celej rok, takže můžeš využít i na další lety.

0 Citovat

Tak zajtra ráno sme mali letiet do Toulouse a teraz mi poslali mail, že zrušili let a poslali 25 € voucher, WTF??? Všetko máme zajednané a zaplatené...

0 Citovat

Z jakého důvodu? Jestli to není z důvodu stávky nebo jiných neovlivnitelných důvodů, tak máš nárok na kompenzaci 250 €/os. http://cestujlevne.com/mam-delat-pripad ... seni-letu/

Edit: Takže stávka http://www.volotea.com/en/information/, s tím nic neuděláš, bohužel.

0 Citovat

Taky jsem měl letět zítra do Toulouse. Tyto aerolinky jsou opravdu TRAGICKÉ, letos jsme s nimi měli letět dvakrát a vždy zrušeno 12 hodin před odletem. Co na to říct... nenechte se nachytat.

Hlavně, že je stávka, ale jediný, kdo neletí, jsou tito tragédi a pár letů Ryanair.

0 Citovat

áno, zrušili len lowcosty, volal som na customer service Volotea a na náhradu ubytovania, požičaného auta a vstupeniek sa máme obrátiť na francúzsku vládu smiley Nemáte niekto náhodou kontakt na Manuela Vallsa?

0 Citovat

Když se španěl s francouzem potká... :/

0 Citovat

Je len veľká škoda, že Francúzi si nezažili ten pravý ruský komunizmus - mäso je v Leningrade, výstava je putovná.

0 Citovat

Ešte zaujímavé info k poslednému štrajku, Volotea nám zrušila let cca 12 hod pred odletom kvôli štrajku (toto mi napísali z Volotea:
We regret to inform you that due to a French air traffic control strike called on Thursday September 15th, we
have been forced to cancel the following flight of your booking) preplatili nám par eur ceny letenky a už sa nám nepodarilo získať peniaze spať s rezervovaného auta cez billiger-mietwagen.de a z ubytovania. Tak som písal a volal kde sa dalo a takúto zaujímavú odpoveď som dostal z letiska z Toulouse, že zrušiť let ich donútili vlastní zamestnanci smiley :

Dear,

Our equipment allow the aircraft to take off. But Volotea were on strike, so your flight was canceled. This is the responsibility of the airline. So we can not compensate you in his place. Only Volotea may do that if it wishes.

Best regards,

>>>>
Nathalie ALFANJARIN
Services au Client
Direction des Opérations
Société Aéroport Toulouse-Blagnac
Tél 00 33 (0)5 61 42 44 94

čo nič nemení na tom, že aj tak sa na nás všetci vykašlú a nič naspať nedostaneme, ale zase som skúsenejší smiley

0