Prestup v Amsterdamu

Napsal cernoskovaz 2018-09-21T18:41:32+02:00 ve fóru Letiště
5 odpovědí

Prosím o radu. Jsem v cestování nezkušena. Letíme do.Miami a máme přestup v Amsterdamu. Na přestup máme 2h a 15 min. S sebou budeme mít jen prirucni zavazadla. Moje otázky zni... Bude nam čas na přestup stačit? Budeme se muset znovu odbavovat? Je to komplikovaný prestup? Letíme s dítětem tak jsem ž toho nervózní. Díky za odpovědi 

Pokud máte oba lety na jedné rezervaci, je to úplně v klidu- čas na přestup máte luxusní, a kdybyste měli zpoždění na příletu, aerolinky se o vás postarají a dopraví do cíle nejbližším možným dalším letem.

Pokud máte dvě různé rezervace ( na let do AMS a MIA), budete si muset vyzvednout a znovu odbavit zavazadlo a projít bezpečnostní kontrolou. Nicméně i tak byste to měli v pohodě stihnout, pokud nebudete mít zpoždění na příletu do AMS. Pokud budete zpožděni a nestihnete druhý let, jste v háji.

Letiste v Amsterdamu je dobre znacene, vse pomerne blizko, neni se ceho bat.

Děkuji za odpovědi vše máme na jedné rezervaci. Nebudeme muset tedy projít znovu odbavením?

Ne, jen projdete přes pasovou kontrolu, pokud přestupujete mimo Schengen, jinak se o nic nestaráte.

Jen bych tady chtel upozornit, že pokud letíte let do USA s americkým dopravcem Delta (nevím zda to tak mají ostatní US dopravci) budete mít na boarding pasu z ČR napsanou buď gate D01 nebo E01. To ale není skutečná odlatové gate vašeho spoje. Je to bezpečnostní pohovor a až po něm Vám dají skutečný gate a na pas nalepí nálepku, že můžete nastoupit do letadla. Takže bych cestu ke gate nenechával na poslední chvíli... ale 2:15 je luxus čas na všechno. :-)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!