Na konci listopadu letime s AF na Mauricius kde budeme hned pokracovat s AM na Réunion. Máme dvě hodiny na přestup .Na Reunion máme samostatnou zpatecni letenku. Musime vyzvednout a znovu odbavit zavazadla na Réunion? Da se to za dvě hodiny stihnout? .

Mauricius-prestup

Založil(a) ve fóru Letiště

8 reakcí

Na konci listopadu letime s AF na Mauricius kde budeme hned pokracovat s AM na Réunion. Máme dvě hodiny na přestup .Na Reunion máme samostatnou zpatecni letenku. Musime vyzvednout a znovu odbavit zavazadla na Réunion? Da se to za dvě hodiny stihnout?


0

Aeromexico?

0 Citovat

otazka hlavne znie, ze co uz teraz s tym urobite, vsak to musite stihnut ked to mate zakupene :)

0 Citovat

Ano, budete se muset znovu odbavit. Pokud přiletíte z Evropy na čas, stihnete to, pokud ne, máte smůlu.

0 Citovat

Děkuji. Musíme zvážit možnost letět pouze s příručním zavazadlem. Vzhledem ke klimatu není moc věcí potřeba. 

0 Citovat

Zavazadla vyjely celkem brzo ale let KLM (air Mauritius )ne AF ....jinak docela fronta ,zkusit pres prednostni odbaveni , nespechali jsme prilet byl o 20 minut drive  ,pujcovali jsme jeste auto , schvalne jsem tam nechal dobu vypujceni o hodinu pozdeji nez byl prilet a po 2 hodinach  jsme uz davno byli  na ceste po ostrove 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Zavazadla vyjely celkem brzo ale let KLM (air Mauritius )ne AF ....jinak docela fronta ,zkusit pres prednostni odbaveni , nespechali jsme prilet byl o 20 minut drive  ,pujcovali jsme jeste auto , schvalne jsem tam nechal dobu vypujceni o hodinu pozdeji nez byl prilet a po 2 hodinach  jsme uz davno byli  na ceste po ostrove 

Děkuju moc.  Je super že  cestovatel takhle operativně reaguje. 

0 Citovat

Prohledala jsem stránky letiště na Mauriciu a nikde jsem nenašla možnost objednání přednostního odbavení.  Máte někdo nějaký tip jak to udělat? Případně odkaz který jsem nenašla?  Dík. 

0 Citovat

Tak se prestup na Mauriciu vyřešil zásahem  vyšší moci. Vzhledem k tomu že na Reunionu stávkují letištní zaměstnanci  je k dispozici pouze jeden let denně a to v 6.30. Takže nám zrušili  odlet  v 15.35 a přesunuli nam ho na dalsi den na ráno. Protože je to stávka tak nemáme nárok na náhradu jidla ani ubytováni.... 


0
8 reakcí