Ahoj lidi, mám koupenou cestu Vídeň-Faro / Porto-Barcelona / Barcelona - Vídeň. Termín prosinec.Dnes jsem chtěla zarezervovat hotel a náhodou jsem si rozklikla let a Porto-Barcelona je zrušen. Žádná avizace mi nepřišla (mail, sms), náhradní let v tom termínu není.Velmi mě to překvapilo, protože to byla úplná náhoda, že jsem se na to dívala.1) to dělají často?2) je případně šance nějak vrátit zbylé lety? (pro zajímavost, asi těžko, když nemám letenku se stornem - zajímá mě to spíše do budoucna, co se dá dělat, pokud by se ten zrušený let nedal nikde najít za rozumnou cenu v přibližně tom termínu)Omlouvám se, ale nikdy se mi to ještě nestalo, tak mě to hodně překvapilo. .

Zrušení letu Ryanair - bez avizace

Založila ve fóru Letecké společnosti

10 reakcí

Ahoj lidi, 

mám koupenou cestu Vídeň-Faro / Porto-Barcelona / Barcelona - Vídeň. Termín prosinec.

Dnes jsem chtěla zarezervovat hotel a náhodou jsem si rozklikla let a Porto-Barcelona je zrušen. Žádná avizace mi nepřišla (mail, sms), náhradní let v tom termínu není.

Velmi mě to překvapilo, protože to byla úplná náhoda, že jsem se na to dívala.

1) to dělají často?

2) je případně šance nějak vrátit zbylé lety? (pro zajímavost, asi těžko, když nemám letenku se stornem - zajímá mě to spíše do budoucna, co se dá dělat, pokud by se ten zrušený let nedal nikde najít za rozumnou cenu v přibližně tom termínu)


Omlouvám se, ale nikdy se mi to ještě nestalo, tak mě to hodně překvapilo.

0

Zajímavé.

Tak nyní zmíněný spoj je již v pořádku a okolní dva ukazují, že jsou zrušeny. Opět bez avizace.

Máte nějaké zkušenosti??



capture.jpg

0 Citovat

Ahoj,

tak já včera zaplatila výlet s dítětem do Říma v březnu z Norimberka a dneska taky koukám let zrušen. Ale ony jsou zrušeny i lety z Prahy do Říma? Nic mi to v daném termínu neukazuje.
0 Citovat

Tak info o zrušení letu vám ještě může přijít, to není nic zase tak neobvyklého. Šance vrátit další lety bohužel není žádná, jsou to prostě tři na sobě nezávislé letenky. 

Nevím, v jakém termínu letíte z Porta do Barcelony, ale například společnost Vueling má na mnoho dat slušné ceny kolem 18-20 €.

0 Citovat

i.kulhava napsal(a):

Ahoj,

tak já včera zaplatila výlet s dítětem do Říma v březnu z Norimberka a dneska taky koukám let zrušen. Ale ony jsou zrušeny i lety z Prahy do Říma? Nic mi to v daném termínu neukazuje.

Lety z Prahy do Říma by snad zrušeny být neměly, tam se nejspíš jedná jen o jednu z mnoha chyb na webu Ryanairu. V appce se totiž objevují a i na webu jsou vypsány časy, jen je u každého letu poznámka "Vyprodáno", což je samozřejmě nesmysl.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Nevím, v jakém termínu letíte z Porta do Barcelony, ale například společnost Vueling má na mnoho dat slušné ceny kolem 18-20 €.


Díky moc za odpověď.

No a co teď? Teď mi to hlásí zrušeno Vídeň-Faro a Barcelona-Vídeň.

Mám je tedy zrušit a nechat si vrátit peníze a doufat, že tahle možnost bude ještě mezi Portem a Barcou a nebo naopak neplašit, ale s rizikem, že třeba pak něco propadne?


0 Citovat

Dnes mi tiež v priebehu dňa písalo Cancelled na let Viedeň - Amman - Viedeň. Vyzerá to skôr na nejaký bug, už je znova všetko confirmed.

0 Citovat

Ahoj,

tak ja som náhodou kontroloval let Bratislava - Eilat a tiež zrušený bez toho, žeby niečo dali vedieť. Oni na to ešte majú čas, do 14 dní pred odletom. Nie je to bug,  funguje aj potvrdenie vrátenia peňazí.  A inak zrušili všetky lety Bratislava - Eilat a spať od konca októbra do marca, pripomínajú mi už Wizz air, tento rok tretí zrušený let / výlet  :-(

0 Citovat

eutomas napsal(a):

Ahoj,

tak ja som náhodou kontroloval let Bratislava - Eilat a tiež zrušený bez toho, žeby niečo dali vedieť. Oni na to ešte majú čas, do 14 dní pred odletom. Nie je to bug,  funguje aj potvrdenie vrátenia peňazí.  A inak zrušili všetky lety Bratislava - Eilat a spať od konca októbra do marca, pripomínajú mi už Wizz air, tento rok tretí zrušený let / výlet  :-(

O jakem terminu hovorite? 

Vcera mel Ryanair nejaky technicky problem, zrusil vsechny lety z TXL a VIE, pozde odpoledne uz bylo zase vsechno confirmed. 


0 Citovat

koncom novembra, ale ako pozerám, tie lety sú všetky naspäť. Tak to bol asi ten technický problém

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Tak info o zrušení letu vám ještě může přijít, to není nic zase tak neobvyklého. Šance vrátit další lety bohužel není žádná, jsou to prostě tři na sobě nezávislé letenky. 

Nevím, v jakém termínu letíte z Porta do Barcelony, ale například společnost Vueling má na mnoho dat slušné ceny kolem 18-20 €.

OPO-BCN lítá Ryan a Vueling.  Dají se tu najít (slušné) lety za slušné ceny (téměř) každý den. Krom toho se co Barcelovy lítá i z Lisbonu. 


Nevím jaká je možnost kontaktovat Ryanair (nikdy jsem to řešit nemusela, naštěstí).


0
10 reakcí