Ahoj všem,ráda bych jse zeptala na letenky do Miami. Odlet konec dubna, přílet začátek května. Momentálně jsem viděla zpáteční letenky za něco kolem 12-13 000 kč. Zajímalo by mě jestli někdo nevíte, jak se pohybují ceny letenek na Floridu.Bývají akce třeba i pod 10 000 kč? Mám počkat do listopadu případně až do ledna nebo mám koupit hned? Děkuji za rady! :-) .

LETENKY-MIAMI

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj všem,

ráda bych jse zeptala na letenky do Miami. Odlet konec dubna, přílet začátek května. Momentálně jsem viděla zpáteční letenky za něco kolem 12-13 000 kč. Zajímalo by mě jestli někdo nevíte, jak se pohybují ceny letenek na Floridu.Bývají akce třeba i pod 10 000 kč? Mám počkat do listopadu případně až do ledna nebo mám koupit hned?

Děkuji za rady! :-)

0

Kde jsi byla pred tremi tydny? Byla akce na letenky za <7000 kc. Nikdo ti nerekne, kdy se bude neco podobneho opakovat.

Zkus zformulovat dotaz poradne a treba ti nekdo i poradi.

0 Citovat

Tu si pozri históriu akčných leteniek na Miami a urob si názor

https://www.cestujlevne.com/akcn...icke/miami

0 Citovat

 Born2Win, co bylo to bylo. ✌ Před třemi týdny jsem neměla ani tušení, že tam pojedu.✌ Ano, vím že vědmu tady asi nenajdu, ale třeba je tady někdo kdo tam pravidelně léta a má přehled o tom kdy jsou nejvýhodnější letenky✌

Každopádně děkuji i za neodpověď ✌

0 Citovat

Ano, co bylo, bylo. Jen jsem ti chtel naznacit, ze se da dostat i pod 10 000, coz byla jedna z tvych otazek.

Evidentne te pointa minula, tak to zkusim dalsi neodpovedi, tentokrat ale jak pro dmnty. 

Z jakych letist byste chteli (jste schopni) odlitat? V jakem datu, na jak dlouho? Konec dubna a zacatek kvetna znamena co? V pondeli 29. 4. tam a ve ctvrtek 2. 5. zpet? To asi ne, co (: Chcete i odbavene zavazadlo? 


Verim, ze lidi, co ti radi pomuzou, je tu stale hodne. Jen jim to trosku usnadni…

0
4 reakce