New York

Na jaká letiště se létá?

Do Miami se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Miami. Využít lze také blízká letiště Fort Lauderdale a West Palm Beach.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Miami?

Za letenky na největší floridské letiště zaplatíte v průměru kolem 12.500 Kč z Prahy. Akční letenky se objevují z větší části jen z Německa nebo Rakouska, kdy můžete zhruba 2-3x do roka narazit i na ceny mírně pod 10.000 Kč. Pamatujte, že většina nabídek neobsahuje odbavené zavazadlo, za které zaplatíte v průměru cca 50 EUR jedním směrem.

Kde koupit nejlevnější letenky do Miami?

Při hledání letů do Miami je zbytečné proklikávat desítky webů různých aerolinek, využijte náš vyhledávač letenek, který srovná lety od nejlevnějších i nejrychlejších přehledně na jedno kliknutí.

Kdy jsou letenky do Miami nejlevnější?

Nejlevnější lety do Miami čekejte v období září a října, kdy hrozí zvýšené riziko hurikánů a dešťů. Mírnější ceny bývají i v listopadu, lednu či únoru. Nejdražší letenky budou o letních a zimních prázdninách a svátcích.

Koupi letenek nenechávejte na poslední chvíli a rezervujte ideálně 3 až 4 měsíce před odletem. Last-minute letenky do Miami se neobjevují, a to ani z německých letišť.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Miami?

Z blízkých letišť se do Miami přímo dostanete jen z Mnichova (Luthansa) a Vídně (Austrian Airlines). Většina nejlevnějších letů povede vždy s přestupem, obvykle na jednom z velkých evropských letišť.

Do Miami létají všechny velké evropské i americké aerolinky a kvalitou v ekonomické třídě se příliš neliší. Vybírejte tak hlavně podle ceny a délky přestupů.

Jak dlouho se letí do Miami?

Přímý let z Evropy do Miami trvá mezi 9 a 10 hodinami v závislosti na větru. Z Prahy vždy poletíte s přestupem v průměru 15 až 18 hodin.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců