Zdravim, nevite nekdo jedtli je prostor na nohy stejny v techto letadlech? nikde nemuzu najit zadne rozmery, zatim jsem letel pouze jednou v 737  a prostor byl vzhledem k me vysce dost maly. Ted mam absolvovat 15 hodin let v 777 a nevim jestli si radsi nemam priplatit za nejaka jina sedadla ale zase 110 euro za sedadlo je opravdu hodne .

777-300 vs 737-800

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

10 reakcí

Zdravim, nevite nekdo jedtli je prostor na nohy stejny v techto letadlech? nikde nemuzu najit zadne rozmery, zatim jsem letel pouze jednou v 737  a prostor byl vzhledem k me vysce dost maly. Ted mam absolvovat 15 hodin let v 777 a nevim jestli si radsi nemam priplatit za nejaka jina sedadla ale zase 110 euro za sedadlo je opravdu hodne

0

To záleží od aerolinky, pozri seatguru.com

0 Citovat

ok diky tam je rozdil snad jenom pul centimetru, uz sem si radsi zaplatil za sedadla u vchodu tak snad nebudu moc zklamanej za ty penize a ne nerikejte mi ze stoji za houby

0 Citovat

Nejsem si jistý, jestli jsi to správně pochopil. Prakticky každé letadlo je na zakázku, pokud je to lowcost dopravce na krátké vzdálenosti, tak tam nacpe o pár řad více, než "slušný" dopravce na dálkové lince. 

Na druhou stranu v economy to u nikoho není žádná sláva. 

0 Citovat

No prave, je to spolecnost KLM a je to 3x4x3 takze tam asi moc mista nebude ale cestu tam sem zaplatil sedadla u dveri a zpatky to snad nejak vydrzime

0 Citovat

j.stloukal napsal(a):

tak snad nebudu moc zklamanej za ty penize a ne nerikejte mi ze stoji za houby

Nepíšeš s kým letíš, ale obvykle stojí za houby. Jsou ještě užší než normální sedadla a u nouzových východů je zima jak sviňa. A pokud jsou u hajzlíků, tak se ti tam celou cestu porad někdo motá, protahuje se apod. 110 eur bych raději připlatil za jinou aerolinku/letadlo.

0 Citovat

Za tyhle to bylo jenom 70 euro a letenky byly za 11000 takze to vychazi o hodne levneji nez u jinych, lidi me zas tak nevadi spis ten prostor na nohy potrebuju ale priste asi fakt radsi nejakej spoj aspon s jednim prestupem nekde v polovine cesty a je to spolecnost KLM

0 Citovat

starou karosou do Bulharska 32 hodin na vas :D

nebojte, bude to ok.

0 Citovat

no jo ale kazdy 4 hodiny se zastavovalo a clovek se mohl aspon projit se a zapalit si a tak

0 Citovat

tak akoze nemusis sediet na sedacke cely cas. a s fajcenim treba nieco robit :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

starou karosou do Bulharska 32 hodin na vas :D

nebojte, bude to ok.


Já Bulharsko Trabantem,Karosou Španělsko :-)

0
10 reakcí