Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Je možné někde přes platbou odškrtnout ten jejich nevýhodný kurz? Dříve to možné bylo, ale momentálně to nemohu najít :(

0 Citovat

Už není.

0 Citovat

Nesmíš kupovat drahé letenky... :-)

0 Citovat

Patrik Černý napsal(a):

Je možné někde přes platbou odškrtnout ten jejich nevýhodný kurz? Dříve to možné bylo, ale momentálně to nemohu najít :(

Mělo by to jít obejít objednáním z aplikace a výběrem PayPal.

0 Citovat

Tak s tim rusenim linek na pul roku je to hodne velky problem , listopad bych jeste ozelel stejne bude asi lockdown ,ale na vanoce do  bude tezke neco ulovit dobreho 

0 Citovat

Patrik Černý napsal(a):

Je možné někde přes platbou odškrtnout ten jejich nevýhodný kurz? Dříve to možné bylo, ale momentálně to nemohu najít :(

 

Mám za sebou úspěšnej chargeback na ten kurzovej rozdíl. 

0 Citovat

Nadale jde kurz prepinat, ikona maleho "i" u ceny a nabizenou konverzi odmitnete


screenshot-20201016-172428.jpg

0 Citovat

Všechny linky FR z Berlína na Kanary podle rezervačního systému na zimu zrušeny. Zůstalo Lanzarote 1x týdne 

0 Citovat

tak easyjet porušil letenky do CZ, OK, zdarma jsem přebookoval na let do tepla v top sezoně.  koupím náhradní let do CZ s Ryanem a opět linka do CZ zrušena, nabídka refundu či přebookování zdarma na libovolný let v jejich síti během +-14ti dnů od data původního odletu. také poměrně velkorysé, ale rád bych se dostal domů. Takže zpět ke KLM přes Amsterdam, ti vydrží!

0 Citovat

Dimik UK  a vis ze sveho casu  nebyl problem ,zena si udelala Jeziska -) s rodinou  driv a pak letela za mnou a tady jsme meli Santu -) a Silvestr uz byl na Kanarech  v Irsku je na vanoce urcite lepe nez v UK 

Ted to delame ,ale uz trosku jinak a  prestupy jsou v soucasne situaci docela problem ( na vanoce navic treba pocasi  ,nebo treba zavazadla ) takze zastaveni prime linky DUB-PRG  me dost nastvalo a kdyz rusi  treba i Brno a Ostravu   z Londyna tak  to bude masakr pak z UK  i Liverpool je zruseny , Bergamo taky neschudne a Brusel Charleroi taky  a vis kolik lidi chce cestovat jak z  Irska tak z UK na svatky ? 

0 Citovat

@Premiumletenkar  ,odkud se potrebujes dostat ?  Na klasicke aerolinky bych nespolehal  i kdyz KLM je hodne dobra letecka spolecnost , ovsem treba v  cervnu kdyz  FR  nemel CR jsem risknul Lufthansu  a ta to zrusila  a mesic a pul jsem z nich tahal penize zpet a to nemluvim o cene  KLM z Amstru taky nebyva zrovna nejlevnejsi 

0 Citovat

máte teď taky u již koupených rezervací možnost dokoupit priority jen za dvojnásobnou cenu nebo je to nějaký ojidinělý exces jen u mých letenek PRG-MAN?

U nové rezervace na ten samý let je priority stále v prodeji za 300kč, ale já můžu přidat jen za 600,-kč.
To už je raketa jen za možnost vzít si příručák, a při současné nejistotě to pochopitelně nechci kupovat dopředu.

Případně máte zkušenost jak moc to teď hrotí v PRG při nástupu? (45l batoh na zádech)
Může nás potkat něco horšího, než že to buď projde, nebo doplatíme na gatu 25€ ?

0 Citovat

goro: my lítáme s 25l, nestačil by ti taky? 45l je už celkem dost, zejména pokud bude plný... ale jak říkáš, nic horšího než doplatek 25e ti asi nehrozí

0 Citovat

@goro , taky ted litam s 25 l . zena ma 30 l a prochazi ji to .nevim jak  MAN ale DUB  z  PRG celkem merili a par lidi platilo 

Jak to zkousis dokoupit ? Co to zkusit na stare verzi  webovek ,jinak mam pocit .ze  to nabizi dokoupeni  zavazadla  do posledni  chvile , samozrejme ne tim prechodem na update  ale v samostatnem okne .kde by mela byt stejna cena jako je ta publikovana 

Treba koukam na 23.10,  value  279 Kc  letenka ,male zavazadlo , automaticky vyber sedadla ,  prechod na regular   plus 685 Kc  ,vyber sedla a priority 

Udelas check in 48 hodin pred odletem a pak zkusis dokoupit zavazadlo , nebo si koupis sedadlo ,coz ale ted uz byva nejlevnejsi jen za  210 Kc  a pak  pridas zavazadlo  , levneji to vychazelo urcite  nez ten prechod s value na regular   jak maji ty sloupky na  webovce

Uz jsem ale dlouho neletel s priority a zavazadlo dokupoval taky uz davneji 

 

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

@Michael - přes chat to lze změnit bez doplatku za rozdíl v ceně letenek? Přes web tasm samozřejmě ten doplatek je. Rád bych vyměnil zrušenou říjnovou Bolognu za nějakou letní koupačku;)

Pokud zrusi let, tak na chatu zmena bez doplatku, alespon me to takto vysvetloval a pak prebookoval pracovnik na chatu. Coz je pecka, da se zmenit treba 5 eurova letenka za neco pristi rok z Prahy. Nevim, jestli tam je jakekoliv omezeni, me rikal, vyberte si jakykoliv let.

0 Citovat

@michael - díky za info, zkusím to na chatu vyčekat, dvakrát jsem čekal téměř hodinu a nic...

0 Citovat

Ahoj, na stránkách teď mají, že u rezervací z října a listopadu lze změnit let bez poplatku až do března a doplácí se pouze rozdíl ceny, ale když chci provést ve spravování rezervací změn u letu, účtuje se mi 168 zlotých (let z Krakowa na Maltu), i když nový let je za nižší cenu, dá se s tím něco dělat? Odlet je 20.10. , takže před odletem už asi odpověď od nich nedostanu.

0 Citovat

Nedá, platí to do 7 dní před odletem.

0 Citovat

10 linek na celou zimu z PRG... ani nechci vidět příští letní sezónu, jestli toto bude trvat ještě nějakou dobu... 

více zde: https://zdopravy.cz/skrty-o-dve-...nek-63790/

0 Citovat

Podařilo se vám někomu v poslední době spojit se na Ryanair chatu s live agentem? Už to marně zkouším několik dní...

EDIT: Po 85 minutách čekání se mi povedlo spojit, změna z podzimní Bologny na letní Paphos ale byla striktně zamítnuta, přemlouvání nepomohlo:

"I am afraid it is not, you can only move a cancelled flight within -7/+14 days from the original date of departure and between the same two countries of departure and arrival."

0 Citovat

To už je opravdová krize, když i Faltýnek musel vzít za vděk MikirAir :)

https://www.idnes.cz/zpravy/doma...domaci_vlc

 

0 Citovat

A ta diskuze pod tím, jak si to jen mohl dovolit odcestovat!!!

0 Citovat

S Simane  nebo s CSA si netrouf  a vladni letadlo mu nepujcili  Jinak asi budu muset O Learyho pozadat at aspon  jedno letadlo  prejmenuje -)) Ale zatim mi neposlal jeste ani tu permici  i kdyz letos mam vyhradne lety jen s nimi  

0 Citovat

Diskuzi vem čert, ale vidět tuhle tlustou kočku v MikirAir expresu, to musel být zážitek :-)))

 

0 Citovat

Pořád lepší sedět vedle Faltýnka, než třeba vedle Tomana.

0