Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ano Buzz je Ryanair akorat pri mem poslednim letu z Krakowa do  Dublinu bylo letadlo pomalovane vcelkou ve zlutem provedeni Kanary jsou sice autonomie ale porad je to Spanelsko a je celkem jedno jake narodnosti je posadka,kdyz jde o stavku pozemniho personalu Tim je to horsi ,protoze by to bylo bez kompenzace Ale treba jde jen o urcita letiste

0 Citovat

Když stávkuje personál Ryanairu (nikoli letiště) tak není nárok na kompenzaci ?

0 Citovat

Ale ano kdyz stavkuje personal letecke spolecnosti tak narok na kompenzaci je Ryanair si na gate a obsluhu dava sve lidi ale na IT  tedy na letecky system technickeho  zabezpeceni leteckeho provozu ne Maximalne bezpecnostniho technika  ale obsluhu na pristavani a odlety letadel dela letiste a tam prave doslo k vyhlaseni stavky na uvedene dny

1 Citovat

Teď jsem četla, že ta dvakrát třídenní stávka by také měla ovlivnit cca 300 letů z a na Kanárské ostrovy. No, uvidíme:-(

https://www.canarianweekly.com/p...air-strike

0 Citovat

Chtel bych se zeptat ,zazil nekdo u Ryanairu overbooking Letim ve stredu z Dublinu do  Norimberga chtel jsem koupit sedadlo a nejde mi to Karta  je debetni  ale vzdycky s ni letenky kupuju Uz se mi to stalo nedavno .ze kartou neslo platit pres notas kde to chtelo kreditku .ale pozdeji to pak slo pres mobil zaplatit Udajne tam byl nejaky hackersky utok v Nemecku a neslo platit v obchodech  Na karte penize jsou platil jsem s ni autobus a slo to

Divam se volna mista tam ale jeste jsou Muzu pockat do utery a pak zkusit udelat check in zdarma ,ale nejak .mi to nesedi co s tim je

0 Citovat

Pokud dám na jednu rezervaci zpáteční let a zrušili / významně přesunuli jen jeden z letů, můžu si nechat refundovat celou rezervaci? 

Obvykle kupuji každý let na samostatnou rezervaci, protože to je levnější (jednak kurzově a druhak nekupuju v jeden den, ale klidně několik měsíců od sebe, až je dobrá cena). Tentokrát ale kupuju přes zlom letního/zimního letového řádu a tam ta možnost změny toho zpátečního letu v neděli je asi výrazně větší. Tak zvažuji, jestli si to takto můžu pojistit, nebo je tam nějaká vychytávka, jako že jsou to systémově dva samostatné lety, stejně jako by mělo jít nenastoupit let tam, aniž by propadl let zpět, jako u běžných síťových aerolinek... 

0 Citovat

Best Digital Marketing Company in Delhi

Key Marketing provides all Digital Marketing Services and has been maintaining a position for serving and helping small businesses to grow their brands. Digital Marketing Company in Delhi has a good record for gaining the trust of their clients and always giving their best in their fields of Digital Marketing. Whether it’s SEO, PPC, Lead Generation, Website Development, etc, It has made it happen for its clients and will always make it. For expanding your business to the next level, our Company experts have been known as the best SEO Company in Delhi NCR. If you are looking for someone to make you reach higher, then Key Marketing could be the best option for you. Let us make you appear on the first page of google.

Read More:

https://keymarketing.in/blog/seo...r-business

0 Citovat

tmx napsal(a):

Pokud dám na jednu rezervaci zpáteční let a zrušili / významně přesunuli jen jeden z letů, můžu si nechat refundovat celou rezervaci? 

Obvykle kupuji každý let na samostatnou rezervaci, protože to je levnější (jednak kurzově a druhak nekupuju v jeden den, ale klidně několik měsíců od sebe, až je dobrá cena). Tentokrát ale kupuju přes zlom letního/zimního letového řádu a tam ta možnost změny toho zpátečního letu v neděli je asi výrazně větší. Tak zvažuji, jestli si to takto můžu pojistit, nebo je tam nějaká vychytávka, jako že jsou to systémově dva samostatné lety, stejně jako by mělo jít nenastoupit let tam, aniž by propadl let zpět, jako u běžných síťových aerolinek... 

Jo, máš na to nárok, i když sem tam některý agent se tě bude snažit přesvědčit o opaku.

1 Citovat

digital marketing agency in jaipur

Are you looking for the best digital marketing company in Delhi ? If or failed to find the perfect company according to your business preference, then I must say KEYMARKETING is one of the best seo company in Noida /Delhi NCR. Our association has never vexed customers and helped them accomplish anticipated focuses on time. our team of search engine optimization professionals works relentlessly to make sure your website climbs up in the Google rankings without any extra charges.

read more;- https://keymarketing.in/blog/dig...-rajasthan

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

[citace="tmx"]

Pokud dám na jednu rezervaci zpáteční let a zrušili / významně přesunuli jen jeden z letů, můžu si nechat refundovat celou rezervaci? 

Obvykle kupuji každý let na samostatnou rezervaci, protože to je levnější (jednak kurzově a druhak nekupuju v jeden den, ale klidně několik měsíců od sebe, až je dobrá cena). Tentokrát ale kupuju přes zlom letního/zimního letového řádu a tam ta možnost změny toho zpátečního letu v neděli je asi výrazně větší. Tak zvažuji, jestli si to takto můžu pojistit, nebo je tam nějaká vychytávka, jako že jsou to systémově dva samostatné lety, stejně jako by mělo jít nenastoupit let tam, aniž by propadl let zpět, jako u běžných síťových aerolinek... 

Jo, máš na to nárok, i když sem tam některý agent se tě bude snažit přesvědčit o opaku.

[/citace]

Narok je na zrusenie a refund celej rezervacie. A agent by s tym nemal mat nic spolocne, lebo v majle o zmene/zruseni co i len jedneho letu je automaticky odkaz na refund ak splnas pomienky..Aspon ja som to tak este minuly rok mal.

0 Citovat

Před pár lety mi asi 10 minut agent na chatu psal, že jen jeden směr a já mu asertivně odpovídal, že nikoliv.

0 Citovat

Dobrý den, tuto neděli cestují z Vídně do Londýna Stanstead. Dcera si nečekaně zlomila nohu. Má ortézu a berle. Potřebuje připlatit za berle na palubu a musí mít zprávu od lékaře v AJ?

0 Citovat

linda.merkova: Asi nebylo nutné pokládat stejný dotaz dvakrát. Odpovědi na váš dotaz máte ve vámi založeném vláknu - "Berle na palubu Ryanair".

1 Citovat

Tak nám O’Leary sdělil, že do roku 2025 zůstanou v Evropě jenom 4 letecké společnosti:

Lufthansa, Air France-KLM, [British Airways] IAG a Ryanair.

https://travelweekly.co.uk/news/...019-levels

1 Citovat

Zaujima vec sa mi stala teraz. Dnes by sme mali letiet s TFS do VIE. Pri OLCI mi nepridelili sedadla . Ze az na gate. No BP mam. Ked som zacinal OLCI boli este 2 volne sedacky. Teraz vidim len jednu. Takze uvidim na prepazke co bude. Vtipne ale je, ze letenky na ten let stale predavaju, a ukazuje to ze este maju 4. Pri pokuse o kupu 2 kusov ma to pusti az k platbe, s tym ze ak by som chcel kupit sedacky tak viem kupit iba tu jednu. Ostatne su nedostupne. Tak som zvedavy ci odletime. V opacnom pripade by nam mali preplatit naklady a nejako nas dopravit ak to dobre chapem? Nalietal som uz toho dost, ale toto sa mi estene nestalo tak sa pytam.

0 Citovat

To se mu stalo v Dublinu a normálně jsem u gatu dostal místa, takže by to mělo být v pohodě. 

0 Citovat

Az pri gate, ci na prepazke?

0 Citovat

Až na gatu. Jelikož jsem měl boarding pass, tak jsem šel až ke gatu a dostal jsem pak nový papírový boarding pass

0 Citovat

Ok dik. Spravime to tak isto, a uvidime.

0 Citovat

Mam pocit ze pri koupi sedadel maji v systemu nejakou chybu,  chtel jsem dokoupit sedacky  a pri platbe mi to kartou ,kterou bezne kupuju letenky, neslo koupit (pred 5 dny), ale uz se mi to stalo i drive ,penize tam byly, jen je to debetka Ted jsem kupoval stejnou kartou letenky a v pohode

0 Citovat

Ja som nechcel sedacky kupovat. Iba mi ich nepridelili bezplatne pro OLCI. Ze az na gate, ale lietadlo vidim plne. BP mam bez sedaciek.

0 Citovat

klasicky overbooking. Modli se, aby nekdo neprisel vcas ke gate. Stalo se nam to v Norimberku a misto do Palerma jsme jeli domu....Mimochodem, u gate nas bylo takovych asi 8...

0 Citovat

 Bola aspon kompenzacia? Paradoxne letenky sa stale dsju.kupit 3 ks. Sedacka da vybrat neda.

0 Citovat

Byla, 250 EUR. Ale to te moc nezajima, kdyz mas zajistenou dovolenou, auto, ubytovani a tesis se. Priste necekam s check-inem na posledni chvili.

Drzim palce

0 Citovat

Dam vediet. My sme dovcu mali v poho.A checkinn som robil 8 hod pred odletom. Co sa mi zase nezda na poslednu chvilu. Kazdopadne stale sa daju 3 letenky kupit na letisku. Uvidime...

0