Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

no ten voucher je uplne za trest :D budem asi musiet ist v januari na otocku do Londyna, lebo z BTS nic normalne na vikend (bez dovolenky) nelieta uz . Hlavne ta platnost je podraz.

0 Citovat

tonic napsal(a):

no ten voucher je uplne za trest :D budem asi musiet ist v januari na otocku do Londyna, lebo z BTS nic normalne na vikend (bez dovolenky) nelieta uz . Hlavne ta platnost je podraz.

Z BUD máš více možností, ne?

0 Citovat

Čo som rotschield, aby som letel z budapesti na víkend niekam :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

no ten voucher je uplne za trest :D budem asi musiet ist v januari na otocku do Londyna, lebo z BTS nic normalne na vikend (bez dovolenky) nelieta uz . Hlavne ta platnost je podraz.

Predaj voucheri a sprav si radost ... s Wizzom ... novy rok v Pristine ci Sarajeve za 20ku :D

0 Citovat

Je vazany na jmeno,takze pri prodeji good luck :-D

0 Citovat

no este aj to, jedine mojho tatka mozem poslat :D

0 Citovat

Už jsem oba vouchery (2x80 €) prubnul, na leden/únor Krakov - Sevilla - Lanzarote - Sevilla - Krakov, doplatek celkem 10 euro za dva lidi :-)

0 Citovat

Chci kupovat letenky na kanáry na říjen. Nevíte jestli přijde ještě rušení pro říjen?

0 Citovat

Počkej, popřemýšlím... Ne, nevím.

0 Citovat

pak si kup letenku..

0 Citovat

liqpil napsal(a):

pak si kup letenku..

Tak zůstaň doma a můžeš být vklidu, že ti nic nezruší...

0 Citovat

In case if a refund or re-route with our airline within 7 days of your cancelled flight is not an option for you,you can book a ticket with one of the following suppliers and the price of the ticket will be reimbursed for you provided that the cost of the ticket does not exceed 3 times the value of the original Ryanair sector ticket price (for example: if you paid €50 for the cancelled sector on a Ryanair flight,we will re-accommodate you on another airline with a ticket up to the value of €150):

-Easyjet

-Jet2

-Vueling

-City Jet

-Aer Lingus

-Norwegian

-Eurowings

Is there anything else I can help you with today?

If there is anything else I can help you with please come back to us.

Thank you for using our Live Chat Service. If you would like to receive a transcript of this conversation, please click on the little envelope on top left corner. Goodbye.

Dostal se už někdo na tom chatu dál než za tohodle robota?:D

0 Citovat

Olol.

https://www.seznam.cz/zpravy/cla...alob-37819

0 Citovat

ahoj, chci se zeptat jak je to nyní s check in u ryanairu, dříve se šlo odbavit 30 dni před odletem a nyní je to grátis jenom 4 dny před odletem. Vždy jsem měl papírovou letenku, nyní budu na cestách a nebudu mít k dispozici tiskárnu. Mám objednané a zaplacené 4 letenky (já a další 3 lidi), když provedu check in přes aplikaci Ryanairu na androidu tak odbavím všechny čtyři lidi? A pak jím nějak pdf letenku přepošlu z apky? nebo jak to funguje? Nebo budu mít v mobilu všechny čtyři letenky a když pujdem pohromadě tak není potřeba aby měl každý v telefonu svoji letenku? Díky na info.

0 Citovat

Kľudne jeden telefón, alebo urob screenshoty a pošli obrázky

0 Citovat

Zdravim

mel bych dotaz ohledne check-in u osoby s datumem narozeni v roce 2002.Poleti i jeji matka ale je v ramci jine rezervace.Ryan pri check-inu nabizi pouze do roku 2001.

Nejaka dobra rada?

Diky

0 Citovat

Takový dotaz ohledně zrušení: 18.9 ve 20:45 mi přišel email se zrušením mého letu 24.9 z SXF do VRN, neměl jsem čas, signál ani náladu to řešit (krom toho když jsem zkoušel chat - vždy byl plný), tak jsem si zaplatil nový let z NUE - VRN a starý si nechal proplatit (když jsme u toho, tak nová letenka byla levnější). Jde mi o to, jestli mám nárok na refundaci, informovali mě kratší dobu než 7dni, ale vzhledem k tomu, že jsem neměl ani pořádný signál tak jsem nekomunikoval a nemohli mi ani nabídnout let, co by splňoval ty hodiny co je v nařízení EU...

Samozřejmě dostat z nich nějaký peníze by bylo velmi hezké, zvlášť když i když nový let měl víc než 3:45 zpoždění...

Děkuji za odpověď

0 Citovat

Predpokladam ze nemyslis refundaci, ale kompenzaci a na tu narok samozrejme mas.

Pokud byl i novy let zpozden tak a z takovych duvodu,aby splnoval narok na kompenzaci, tak i za nej mas narok na kompenzaci.

0 Citovat

Ahoj, od včera se snazim udelat check-in a neustale mi systém u všech 4 lidi prepisuje datumy narozeni a datumy ukonceni platnosti pasu...........poprvé jsem si toho ani nevsimla, dosla az ke konci, dve mista mame vybrany /dite plus dospeli/, dam potvrdit nebo co tam bylo a cely to spadne a vrati se na titulni stranku. Tak dam znovu odbavit, udaje všech uz jsou zadany, mrknu pro kontrolu a u všech ty udaje mimo............nemate s tim někdo aktualni zkušenost? Samozrejme na chatu nikdo není. Kam nejlepe napsat? Diky moc za kazdou radu,

0 Citovat

Ahoj, od včera se snazim udelat check-in a neustale mi systém u všech 4 lidi prepisuje datumy narozeni a datumy ukonceni platnosti pasu...........poprvé jsem si toho ani nevsimla, dosla az ke konci, dve mista mame vybrany /dite plus dospeli/, dam potvrdit nebo co tam bylo a cely to spadne a vrati se na titulni stranku. Tak dam znovu odbavit, udaje všech uz jsou zadany, mrknu pro kontrolu a u všech ty udaje mimo............nemate s tim někdo aktualni zkušenost? Samozrejme na chatu nikdo není. Kam nejlepe napsat? Diky moc za kazdou radu,

0 Citovat

Chvílemi si říkám, jestli mi to stojí za to. Psát si s Ryanairem je jako vybavovat se s hluchým blbcem. Jistý posun tu je - už mi u mého letu posunutého o 10 hodin přiznali právo na přesměrování zdarma, ale jaksi můj vybraný let je u špatné aerolinky, kterou chtějí ignorovat. Uvidíme v dalším kole. Momentálně jejich představa ideální aerolinky je Ryanair only. Zajímevé, že předpis, z kterého to vychází o omezení aerolinky nic nepíše.

Pokračuju v tom asi proto, že mě zajímá, jestli je to z Ryanairu možné vymáčknout. I za cenu toho, že v případě nečekaného úspěchu budu muset za 25 kaček stornovat jízdenku do Berlína s Flixbusem.

0 Citovat

kopecky napsal(a):

I za cenu toho, že v případě nečekaného úspěchu budu muset za 25 kaček stornovat jízdenku do Berlína s Flixbusem.

zijes na hrane :)) (ale chapem, ze to uz myslsi ironicky :D)

0 Citovat

Tak po delsi dobe me neda ,abych zde neprispel do mlyna k te situaci kolem Ryanairu a musim rict i kdyz je mi jasne, ze se opet najdou znami kritici teto spolecnosti , kteri mi budou oponovat , ze jsem s touto spolecnosti navysost spokojeny )

A proc takova spokojenost ? Pred mesicem jsem s zenou vyzkousel novou trasu z Pardubic na Standsted a nasledne jsme meli pokracovani do Corku

Bohuzel, k nemile radosti personalu v Pardubicich, ktery se zjevne teprve zaucoval , na letisti , ktere moc zatim nesplnuje predstavu o mezinarodnim letisti, melo nase letadlo technickou zavadu pri priletu , odlet byl opozden a na Standsted jsme prileteli o 2hodiny 45 minut pozdeji nez jsme meli , sice jsem se pokusil s toho ty potrebne 3 hodiny vyrazit ale u prepazky mi napsali presny prilet a mnou vyplneny cas me skrtli , ovsem to nemenilo nic na tom, ze nam dalsi let do Corku uletel

Po urcite diskuzi jsme obdrzeli zdarma letenky na vecerni let do Corku s tim , ze pokud nebude misto v letadle , tak neletime

Meli jsme stesti, par mist zbylo a my jsme se dostali do Corku oproti puvodnimu predpokladu o 3hodiny 45 minut pozdeji , nez bychom prileteli nasim puvodnim letem

Vyplnil jsem tedy potrebne doklady zaslal a vysledek ? Dnes mi na ucte pristalo 500 euro /250 osoba /

Ano , taky mivam vyhrady k Ryanairu , napr. k jejich webovym strankam , ovsem zastavam nazor, ze v soucasnosti je hon za senzacemi , jak se tady pise , proste stvavou kampani proti teto spolecnosti , ano i zde v Irsku se v radiu o Ryanairu a jeho zrusenych letech mluvi , piloti uz maji prislib zvysenych mezd , proc by ale nemelo cestuj levne dale propagovat a nabizet tuto leteckou spolecnost , jak tu nekteri navrhuji ?

Jinak pro ty rypave ,,priority zdrazilo z 2,50 na 5,oo euro a schovali to za 2 zavazadlo ) no pan O Leary je sprymar ) a nemyslim, ze by mel za ty sve prohresky slozit funkci, nebo byt odvolan jak mu nekteri tady preji

A nevite, kdy zase bude nejake zpozdeni vic jak 3 hodiny ? )) Dneska jsem priletel do Dublinu z fanfarama , tak z toho asi petikilo nekapne ))

0 Citovat

Takže když to shrnu, kromě klasického nekritického obdivu Ryanairu, půlstránková oslava toho, že Ryanair dodržel svou zákonnou povinnost a splnil svůj závazek vůči Tobě - tedy že udělali to, co udělat museli. Wow!

0 Citovat

Dobre si nás Ryanair vychoval :)

0