Ryanair - obecně

Napsal koudy 2014-06-18T08:53:26+02:00 ve fóru Letecké společnosti

tak ho na gejte odovzdas .. myslim ze nebudu namietat :)

Požádejte o asistenci pro obtížně se pohybující. Ryanair jsou šmejdi, ale tohle naštěstí musí ze zákona poskytovat zdarma: http://www.ryanair.com/cz/cs/uzi...-asistence

Namítat nic nebudou ale kufr na 99% půjde jen do Bergama. Na kufr totiž lepí jen "manual bag tag" a vážně pochybuji, že se budou zabývat kontrolou letenek a vypisováním TAGu aby kufr šel až do cíle...

No, já jsem právě požádala o asistenci s tím, že chodit zvládám, tedy vozík ke gatu k ničemu nepotřebuju nepotřebuju, ale nezvládám kufr na Ryanair  schodech  a jestli by mi tedy nemohl někdo pomoct  ho vynést a v live chatu mi paní napsala, že se mám zkusit zeptat personálu, jestli by mi nepomohli,  ale že tu pomoc nemůže garantovat a ať mi teda pomůže spolucestující. Což on rád udělá, ale bude to dost zdržení, pokud nejdřív ponese nahoru zavazadla a pak se bude vracet pro mě, aby mě jistil:-)))) Já jinak lítám běžně pracovně, asistenci díky nástupním prstům do letadla nevyužívám, využila jsem v Helsinkách, kde to bylo daleko od vlaku, jednou v Praze a jednou mi ji sami od sebe nabídli v Kodani, tak jsem se svezla (hodilo se, poněkud jsem nestíhala), takže mě takováhle neochota zaskočila... přitom se bavíme jen o malém příručním zavazadle. :-( 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!