Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

njn smiley dik

0 Citovat

Opet nefunkncni stranky Ryanairu
Pred kratkym casem mel Ryanair akci letenky po cele Evrope za 2 eura ,, fajn , ale tyhle letenky sly koupit jen rano , nebo pak v podvecer , dnes jsem chtel koupit jednu letenku z Polska za 104 zlote a kdyz chci kliknout na potvrdit tak mi to nabidne rgistraci nebo prihlaseni a jinak se mi stranka neotevre , jsem registovany , ovsem tu registraci nepouzivam , protoze mi neni k nicermu, heslo jsem davno zapomel ,,pro obnoveni hesla to chce potvrdit ze nejsem robot ...potvrdim je to spravne a dal se to opet opakuje ,,, a znovu to chce potvrdit ze nejsem robot...nabizi mi to jeste prihlaseni pres facebook - nepouzivam a pak pres google kde to rezervovat nechci ,,, nevim uz co si mam o tomhle myslet,, Ryanairu fandim ale jejich webovky jsou cim dal horsi ,

0 Citovat

Takze se mi to jen potvrdilo , akce 24 hodin letenky za 10 euro opet blamaz a klamava reklama .. skoda, ze jsem vcera nezkusil koupit letenku pres Azair.. byl bych zvedavy jak by si s tim poradili... na Azairu jsem vcera nasel let s Wroclawi do Corku za 105 zlotych ,, chtel jsem tuto letenku koupit,primo na Ryanairu ale pustilo me to jen k nabidce vyberu sedadla a dal se to uz pak neotevrelo , at jsem zkousel volit sedadlo nebo ne a at jsem zkousel pokracovat pres prihlaseni na svuj ucet , ( na svuj ucet jsem se nedostal )nebo si to koupit jako neregistrovany

Vcera jeste na Azairu bylo hlaseni ze cena je aktualni ... dneska uc je psano , ze se nepodarilo overit a stranky Ryainaru mi nenabidly 105 zlotych , ale 1005 ...na Azaairu je uvedena cena v eurech 24 ,,,ovsem uz nepodarilo se ,,,,

0 Citovat

Jsem se ted po hodine hledání na Ryan webu mrknul na web Wizzu a je to teda balzám na nervy smiley

0 Citovat

Takze porad tam nejde nic koupit ? ja se snazim koupit od vcerejslka let s Wroclavi do Coku , pro zmenu me to ted ukazuje 111 zlotych , mist je tam porad 5 za tu cenu, ale stranka se nechce otevrit dal kdyz zkousim koupit , zkousel jsem to i na jinem pc a jinem prohlizeci porad stejne ,,,nefunkcni ,
Prohlizet si to muzu klidne ale to je tak vsechno .... smiley

0 Citovat

Wroclaw-Cork za 105zl. jsem nenašel, ale zkusil jsem koupit za 89zl. na 10.12.16 a zdá se, že bez problémů, svižně... jinak okolo 100zl. vidím hodně termínů. Zkoušel jsem na české verzi. https://www.ryanair.com/cz/cs/booking/home

0 Citovat

29.11. (ne 29.10. doufám!) za 111.75 zl mi taky jde koupit zcela bez problémů... zbývají 4 místa. Není chyba na tvém zařízení? zkus tu českou verzi

0 Citovat

Tak konecne to zabralo ... nakonec jsem to otevrel na tech ceskych strankach , mozna to uz funguje i v te anglictine , takze koupeno ,od vcera jsem prisel jen o 4 eura smiley to preziju ,ale kdyz bych nemel dost casu na tohle kupovani a vyhledavani ,,tak mam smulu ..proste jejich webovky se pri jakekoliv lepsi akci hrouti a napor nezvladaji...coz je na tak velkou a dneska bohatou spolecnost , co provozuje lety po cele Evrope dost ostudne
Ale mam nazor, ze tohle patri k jejich strategii , jen me vadi , ze to zacina kopirovat praktiky Volotey a dalsich, kde jednorazove super ceny jde koupit par minunut ...

0 Citovat

Popojedem smiley

http://zpravy.aktualne.cz/v-pise-prista ... position-3

http://video.corriere.it/rissa-volo-rya ... 6c02e892ab

0 Citovat

Tak Daily Mail pise ze Belgicani.. smiley

0 Citovat

cikory jak malovaný... A je jedno, jestli s občanstvím Belgie, Rumunska nebo Velké Británie.

0 Citovat

Udělám rezervaci, cena byla 34 Eur, odesílá se platba...trvá to dlouho a pak se to zamítne. Ukazovalo to za tuhle cenu ještě dvě místa.
Tak chci to stejný znovu, třeba se platba povede, jenže cena najednou už 49 Eur.
Je to jen bloklý v systému a třeba se to vrátí zpátky za pár hodin?


Dělal jsem to bez registrace

0 Citovat

Spíš ti to někdo vyfouknul před nosem. Počkal bych, cena možná zase spadne, ryan s tím neustále čachruje.

0 Citovat

Myslíš, že to může spadnout, i když je to na konec prosince?

0 Citovat

Tak to je jiná, tam se šance snižují. Ono taky záleží co je to za trasu, ale viděl jsem dneska na ryanovi propad ceny na konec prosince na jedné letence co sleduju delší dobu, ale je to fakt křišťálová koule..

0 Citovat

Řím - Norimberk...vlastně hledám cokoliv z Říma do blízkosti Česka a tohle vycházelo absolutně nejlevněji...
Tak co radíš, koupit za 49 éček nebo vyčkat pár dní a sledovat to?

0 Citovat

To je fakt těžký. Já bych asi ještě počkal, ale zas ne moc dlouho.

0 Citovat

Tak opet overena skutecnost pro ty ,co si nechteji kupovat sedadlo a nechaji to na tom jejich automatickem usazovaci smiley pockejete co nejtesneji k odletu = je to logoicke . ,,, sedadla jsou za ruzne ceny a ty nejvyysi ceny jim zustanou letim zitra a mam 7F a druhy let 5C za 4 dny letim zase ale to uz mu to dalo 22F

0 Citovat

Mám s nimi moc dobré zkušenosti smiley vždy jsme na Maltu letěli jen přes ně

0 Citovat

Ryanair se opřel o vymahačské firmy a nabádá zákazníky o přímou žádost kompenzace – přislíbil bezproblémové plnění... Asi jim společnosti dělali větší administrativní zátěž než těch pár jedinců přímo vyplatit.
http://corporate.ryanair.com/news/news/ ... ?market=en

0 Citovat


čo je vobec v cene za 19,98€ ? , su k tomu ešte nejake povinne priplatky ?
ako prebieha online odbavení ? , ked mam online checkin nemusim ist na checkin na letisku ? , mozem ist rovnou na bezpečnostní kontrolu ?
na palubu letadla si mozem zobrat jedno palubní zavazadlo ? a 1 malé zavazadlo (bez priplatkov) ?
ešte nikdy som neletel nizkonakladovou spoločnostou , tak preto mam tieto otazky smiley , FAQ mam preštudovane , mam preštudovane aj toto forum smiley ,ale stale mi niesu jasne určite veci ...

0 Citovat

čo je vobec v cene za 19,98€ ?
letanka tam a naspät smiley

su k tomu ešte nejake povinne priplatky ?
nie

ako prebieha online odbavení ?
vyplnis udaje o cestujucich a potvrdis. Dostanes PDF letenku ktoru si vytlacis a/alebo stiahnes prostrednictvom mobilnej aplikacie Ryanair do mobilu

ked mam online checkin nemusim ist na checkin na letisku ?
nemusis

mozem ist rovnou na bezpečnostní kontrolu ?
ano

na palubu letadla si mozem zobrat jedno palubní zavazadlo ? a 1 malé zavazadlo (bez priplatkov) ?
presne tak

0 Citovat

není náhodou to palubní zavazadlo za příplatek ( když nemá rozměry na malé ? ) tj. malé je zdarma (musí se vlézt do toho rámu/rozměrů ) ale druhé už se přikupuje ?

0 Citovat

tak je to u wizzairu, ale ryanair ma standardne palubne bezplatne + k tomu jedno male

0 Citovat

aha, aha, to je zajimavé smiley ( já letám s Wizz jen, s Rya snad poletím letos jenom nějakých 306km smiley ) To pak mění vše co jsem si myslel.

0