Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Jinak stávka zaměstnanců společnosti, která let operuje (na rozdíl od stávky například handlingu, ATC atd.) není mimořádnou okolností a máte nárok na kompenazci dle Nařízení 261/2004, jelikož mimořádnou okolností je pouze zásah zvenčí, který je nepředvídatelný a nelze mu předejít. Dále by Vám měli proplatit i letenky, které jste si koupili.

0 Citovat

tonic napsal(a):

no vsak daj si Fare Finder, zadaj kombinaciu miest a teda malo by to tam byt .. najprv sa ukaze pod noch a ikonka vpravo hore je na prepnutie

Moje chyba. Hledal jsem to klasicky pres nabidku v záhlaví, fare finder je dole a přes něj jsem nikdy neklikal. Díky za nasměrování.

0 Citovat

Ano a cist se neda co? Toto info je na predchozi strane uz 9dni a 20dni 😂 To by se dali najit i levnejsi letenky mozna. No nevadi. 

0 Citovat

vichule 1 napsal(a):

Jdu si postěžovat. Někteří Ryanair cabin crew ve středu 25. a čtvrtek 26. budou stávkovat, tak mi zrušili let Norimberk - Mallorca, který mám booknutý někdy od února. Šupáci. Cestujeme se 2 dětmi, máme nevratně zabookované docela drahé ubytko na termín... Naštěstí jsme našli let s Germania a připlatíme si "jen" cca 3 tisíce a chytli jsme 4 sedadla z posledních 6. Teď ještě auto aby nám dali dřív, za to nám taky asi naúčtují. Pak se budeme modlit, aby se jim stávka neprotáhla do dalšího týdne, abychom vůbec odletěli. Myslím, že Ryanair chvíli z hledáčku vynechám.

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dear Customer,

We sincerely regret to advise you that your flight: FR 2159 from NUE to PMI on the 2572018 has been cancelled due to an unnecessary strike by our Cabin Crew.

We regret to advise customers of a strike by some of our Spanish, Portuguese & Belgian based Cabin Crew on Wednesday, July 25 & Thursday, July 26. We have continued our efforts over recent days to avert this strike and the disruptions it will cause, including our many invitations to cabin crew unions to meet with us to resolve their issues.

However, despite these extensive efforts on our part to avert these disruptions, the unions have continued to assert that they expect the strike to go ahead on Wednesday, July 25 & Thursday, July 26.

We are notifying customers today so they can change their flight to an alternative date or take a refund.

We apologise to our customers for these regrettable disruptions which we have done our utmost to avoid.


Aspoň, že Vám to oznámili. Žádejte o kompenzaci, mají na to speciální webové stránky.
0 Citovat

To jsem zvedavy  co bude ja  mam letenku Praha -Dublin  na 25.7. zatim zadnou hlasku nemam ,jinak pri stavce se komenzace asi tezko ziska , akorat letenka na jiny termin , zatim s nima stale bojuju o zpozdeni z Brna na Stansted  22.5 .

0 Citovat

no praveze v pripade ak strajkuju zamestnanci leteckej spolocnosti a nie napr. letova prevadzka, tak tam by narok mal byt.

0 Citovat

To je úplně zbytečný řešit to s mikirem, jelikož jeho argumentace spočívá pouze na tom, co si on myslí, jakýkoliv reálný základ tomu chybí. Mikir: přečti si, co jsem psal výše, vychází to z judikatury Soudního dvora EU, co Ty si myslíš nebo co Ty jsi získal nebo ne je úplně jedno.

0 Citovat

@eremi 

Díky za ten příspěvek výš, tohle jsem nevěděl 

0 Citovat

Ale ano, jenze pokud vim ,tak primo stavka personalu Ryanair byla 20.7. piloti a 24.7. letusky   v dalsich dnech melo jit o ATC , jestli je to jinak tak jsem to nesledoval ted

0 Citovat

Spatne. 20.7 a 24.7. Irsti piloti FR, 25.7 a 26.7. ( ti. 48h stavka) Portugalskych, Portugalskych, Italskych a Belgickych posadek FR. Doufam, ze 28.7 a 30.7 se na to vyserou.


ATC Italove dneska, podle flightradaru co jsem se dival, tak ty tri vytecene uzemi zeji prazdnotou, ale kdo vi, zda to neni nahoda, kdyz se podivam vzdy. 

ATC ve Spanelsku, Ibiza, Barcelona a Malorka, stredy a nedele behem leta ( tj. Kdy lita nejvic Britu tim smerem, ale ne kazdou stredu a nedeli) , Malaga ma nekdy v Srpnu stavkovat pry, co jsem slysel predevcirem. 

Jeste neco probehlo eterem o ATC Britu, Nemcu a Franzouzu, ale moc toho nevim. 

0 Citovat

eremi napsal(a):

To je úplně zbytečný řešit to s mikirem, jelikož jeho argumentace spočívá pouze na tom, co si on myslí, jakýkoliv reálný základ tomu chybí. Mikir: přečti si, co jsem psal výše, vychází to z judikatury Soudního dvora EU, co Ty si myslíš nebo co Ty jsi získal nebo ne je úplně jedno.


Ono to není zase tak jednoduché - že by platila kompenzace za jakoukoli stávku, je naprostý nesmysl.

Judikatura říká jasně, že jde jen o "wildcat strike", pokud je stávka vyhlášena oficiálně a podle práva, žádný nárok na kompenzaci není. 

https://curia.europa.eu/jcms/upl...0049en.pdf

0 Citovat

Zaprvé, nikde jsem nepsal, že by aerolinka měla platit kompenzaci z jakoukoliv stávku, psal jsem, že by měla platit kompenzaci, pokud se jedná o stávku jejich zaměstnanců, kterou mohli odvrátit.

Zadruhé v tom judikátu je jasně napsáno, že pro "mimořádné okolnosti" musí být splněny kumulativně:(1) it must not, by its nature or origin, be inherent in the normal exercise of the activity of the airline, and (2) it must be beyond its actual control A z toho výplývá: "The mere fact that a recital of the regulation mentions that such circumstances may arise, in particular, in the event of a strike does not mean that a strike is necessarily and automatically a cause of exemption from the obligation to pay compensation. On the contrary, it is necessary to assess, on a case-by-case basis, whether the two conditions mentioned above are fulfilled." A plánovaná stávky pilotů nebo CC kterou může aerolinka snadno odvrátit nesplňuje především bod 2) na rozdíl od stávky třeba ATC nebo handlingu, který je mimo kontrolu aerolinky. Soud dokonce říká, že i divoká stávky nesplňuje ani bod 1) "The risks arising from the social consequences that go with such measures are inherent in the normal exercise of the airline’s aktivity" Tím spíše oznámená stávky neodmyslitelně patří k běžnému provozu aerolinky.

A především logicky pokud u divokého protestu má aerolinka povinnost hradit kompenzaci, tím spíše ji má u předem oznámené stávky. Logicky divoký protest má daleko blíže k mimořádným okolnostem než ohlášená stávka. V neposlední řádě je v judikátu i uvedeno, že je zcela irelevantní ve vztahu k tomu, zda jde o mimořádnou okolnost to, zda se jedná o divokou nebo oficiálně nahlášenou stávku.

0 Citovat

Zažádáno mám, tak uvidíme. Nějak u Ryanairu očekávám, že "jen tak" to nedají a budou se cukat. Nebo máte zkušenosti, že kompenzace vyplácejí bez problémů?

0 Citovat

nemám nemám nemám nemám

0 Citovat

@vichule 1  kompenzaci od Ryanairu jsem zadal dvakrat , jednou naprosto bez problemu po mesici prisly penize na ucet  , podruhe to stale resim  od kvetna , reagovali v kratkem case, zamitli to pro stravku ATC ,napadnul jsem to , ze neslo o stavku, (,prilet letadla byl opozden jen o pul hodiny )a pak jsme cekali dalsi 3 ,kdy se dostavil technik co pak povolil odlet , z letiste mam potrvrzeni . ovsem zdelili ze nemaji opravneni poskytovat treti osobe informace o pricine zavady, odepsali mi i z civilniho letectvi s tim ze spolecnost ma na odpoved 6 tydnu ,aby uvedla a obhajila duvod stavky

0 Citovat

vichule 1 napsal(a):

Zažádáno mám, tak uvidíme. Nějak u Ryanairu očekávám, že "jen tak" to nedají a budou se cukat. Nebo máte zkušenosti, že kompenzace vyplácejí bez problémů?


já žádal vloni 2x jeden let mi zrušili (jak zběsile rušili kvůli nedostatku pilotů - zrušili to 7dní před odletem), peníze vrátili + do dvou měsíců dali i 2*250EUR, no a vtipné za tento let jsem našel náhradu v podobě 10EUR letenky z Norimberku, který měl více jak 3h zpoždění, takže dalších 2*250EUR jako kompenzaci za zpoždění.

V prvním případě jsem se trochu připomínal jak je na tom reklamace, ale při druhém žádání úplně v pohodě.

Takže konečný verdikt je úplně super, vraceno 1000EUR a docela mi to pokrylo náklady na dovolenou :)

0 Citovat

Tak tomu říkám deal :)

0 Citovat

gugos005 napsal(a):


já žádal vloni 2x jeden let mi zrušili (jak zběsile rušili kvůli nedostatku pilotů - zrušili to 7dní před odletem), peníze vrátili + do dvou měsíců dali i 2*250EUR, no a vtipné za tento let jsem našel náhradu v podobě 10EUR letenky z Norimberku, který měl více jak 3h zpoždění, takže dalších 2*250EUR jako kompenzaci za zpoždění.

V prvním případě jsem se trochu připomínal jak je na tom reklamace, ale při druhém žádání úplně v pohodě.

Takže konečný verdikt je úplně super, vraceno 1000EUR a docela mi to pokrylo náklady na dovolenou :)


Jak to myslíš 2*250 eur, to jako cesta tam a zpět? Odškodnění je za každou zvlášť? 

0 Citovat

Tom napsal(a):


Jak to myslíš 2*250 eur, to jako cesta tam a zpět? Odškodnění je za každou zvlášť? 


Promiň, letěli jsme dva, tak proto x2

0 Citovat

Tak to jo, to už sedí :) díky 

0 Citovat

No, ikdyž teď mě trochu zaskočili, jak svojí rychlostí tak i zamítnutím... :(


We refer to your claim dated 21/07/2018.

We sincerely regret the cancellation of your flight FR7474 from Porto to Paris Beauvais which was caused by an unnecessary industrial action taken by a small number of cabin crew and was outside of our control. 

Ryanair have made all reasonable attempts to avoid this strike and we always take all the reasonable measures to minimize the disruption. 

Providing our passengers with a punctual and reliable service is one of our principal aims. However, it is inevitable that there will be occasions when we are unable to operate our flights as scheduled due to extraordinary circumstances that are beyond our control.  

We regret to advise you that in this situation we do not consider that any compensation is payable under Regulation EU261 

Thank you for flying with us and we hope we will have the pleasure of welcoming you on–board another Ryanair flight again soon. 

Yours sincerely 


Úplně si nemyslím, že jsou v právu, vzhledem k tomu, že mi to zrušili 8dní před odletem a nabídli mi let až další den :/

0 Citovat

Nie sú v práve. Prip. by si ešte mohol žiadať let s inou aerolinkou. Oni musia to na prvý krát zamietnuť. Keby zrazu každý žiadal podľa práva kompenzáciu, tak to by pri toľkých zrušených letoch trošku narušilo rozpočet.

0 Citovat

Jak říká tonic, na kompenzaci máš nárok, tohle nejsou žádné "mimořádné okolnosti" mimo jejich kontrolu. Takže vydržet! Tady máš odkaz na formulář a přehled národních autorit u kterých je možné uplatňovat stížnost https://ec.europa.eu/transport/t...sengers_en

0 Citovat

Ryanair sa inak oficiálne vyjadril, že odškodňovať nebude :o) https://www.etrend.sk/firmy/ryan...-lety.html

0 Citovat

Vyjádření Ryanairu do médií jsou irelevantní a hlavně důvod je jasný, média to rozmáznou a část lidí to odradí od žádostí o kompenzace, nemají tím co ztratit.

0