Ryanair - obecně

Napsal koudy 2014-06-18T08:53:26+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Ahoj, prosím o upřesnění. Stále je v ceně letenky malý kufr co si dám v letadle nad hlavu? nebo se něco změnilo? letěl jsem s Ryanair par let zpět....díky

Roman Dvořák napsal(a):

Ahoj, prosím o upřesnění. Stále je v ceně letenky malý kufr co si dám v letadle nad hlavu? nebo se něco změnilo? letěl jsem s Ryanair par let zpět....díky

Ahoj, veškeré info zde: https://www.cestujlevne.com/lete...st/ryanair Podmínky se od té doby měnily už několikrát.

@jakob  , co ti na tom nefunguje ? pouzivam sice radeji irskou verzi , v anglictine , ale normalne  me to jde tak , ze kliknu  napred na reklamu , treba ted  20 %  ukazi se me  mista  ( na Irske verzi  Dublin , Cork atd ,,)  no a pak kliknu na kteroukoliv  konkretni nabidku ,a jak naskoci tak kliknu na vice moznosti  a ukaze se ten ramecek do ktereho si  zadas misto odkud chces letet  a pak uz i ty dalsi udaje podle vyberu ..ted mi to  funguje cele normalne  a mohu zadat cokoliv,jinak kdyz zadas ruzne  modifikace stranek tak pak mas  vzdycky s te zeme ty letiste  ve fare finderu automaticky

Já chodím přes "naplánovat"->"fare finder" tam zvolím odkud  a vybírám si destinace. Když nějakou rozkliknu, tak se mi objeví graf cen na měsíc. Na jiný měsíc ale nejde přepnout i když lety normálně operují.

Zkoušel jsem i tvou cestou i změnit jazykovou mutaci a je to stejné.

Já s tím taky žádný problém nemám, asi zase nějaký obvyklý ryanairovský bug. Kromě toho, že ceny ve fare finder často ani vzdáleně neodpovídají cenám skutečným :D

@jakob , nevim ty grafy mi funguji  , napada me ze nekdy se me taky neslo vratit  ,ale ne z mesice ale ze  vyberu  dnu  zkus se vratit na zaklad  kamkoliv  a pak zvol  mesic co potrebujes

@Krystof Hajek ,no nekdy neodpovidaji ,ale urcite odpovidaji vic  nez  u Azairu , proste hledani nejlepsi ceny  neni  otazka  jednoho dvou kliknuti -)

jakob napsal(a):

Blbne mi farefinder. Vždy ukazuje jen jeden měsíc a nedá se přepínat dále. Zkoušel chrome i firefox. Nemáte někdo tip jak s tím vydrbat?

To by mě taky zajímalo.

Tak vyřešeno. Letím Wizzem, stejně to vyšlo levněji :)

Zkoušel jsem všechno možné ale pořád tam mám jen jeden měsíc a přepínat se nedá.

Vymazat cache a cookies. 

Michal napsal(a):

Vymazat cache a cookies. 

Není to moje první rodeo :) nepomohlo

Asi jsem u FR vazne V.I.P. mi to funguje i kdy bych uvital  jednodussi  postup  , co muze s Wizz vyjit levneji , sem tam asi muze , ale obcas asi  takove zvlastni destinace ...-)

Zdravím a mám líný dotaz - jak moc dopředu hledat letenky z Prahy do Říma? Jestli na říjen-listopad už teď, nebo ještě počkat, nebo už je pozdě a nadělím je k vánocům a pojede se na jaře

Rim uz jsem tu pred casem resil . zalezi jestli chces letet  primo nebo s prestupem  , 

Jinak dneska  je u Ryanairu  payday  sale a  25 % sleva  na lety  v listopadu a prosinci 

Z Prahy primo nejlevnejsi  585 Kc a  zpet  21 euro, takze prestup asi nema cenu resit  i kdyz z Berlina  to je  i za  18 euro

Pokud je to okolo  20 -25 euro OW tak  kupuju

Taky bych to kupoval. Ty ceny vypadaj dobre. Muže se stát, ze ještě bude nejaka akce do listopadu, ale možná taky ne :). Za 25€ one way taky kupuju

koukala jsem ráno a nic tam nebylo! Tak jdu hledat

Tak žádné zajímavé slevy nepřibyly, ale těch pár stovek už mě nezabije. Rozhodovala jsem se mezi podzimním Římem a jarními Benátkami, ale dospěla jsem k závěru, že nejlepší bude podzimí Řím a jarní Benátky

Asi spatne vidim😇, ale nenasla jsem na webu, zda pro deti je mozno vzit zdarma vybaveni - auto podsedak????. Vidim tam vybaveni pro kojence, deti jsem nenasla, spis mi to prijde jako smichane kojenci/deti, no nejsem si jista. U jinych aerolinek to je. Diky.

ne nemůže se vzít pro děti nic navíc, kromě zakoupeného zavazadla a tedy pochopitelně zavazadla zdarma 40x30x20

Can I use my airline approved car seat onboard?

Yes. You can bring a car seat onboard for use by an infant or child as long as it is approved for aircraft use and has a 5 point harness. If you are using a car seat for an infant under 2 you will need to purchase a separate seat for them.

2 pieces of infant equipment are carried free of charge (per infant/child) - a pushchair plus one of the following: car seat, booster seat or travelcot).

Airline approved car seats

You can bring a car seat onboard for use by an infant or child as long as it is approved for aircraft use and has a 5 point harness.

The car seat must:

· Be forward facing

· Fit in the 42.5 cm (16.8 inches) space between the armrests of an aircraft seat.

· Be certified for use onboard aircraft as follows:

European car seat– the seat must have a CE sticker and

"Certified for use on aircraft" printed on it.

U.S.car seat– the seat must have a FAA sticker and

"Certified for use on aircraft” printed on it.

Customers who have purchased a separate seat for an infant using an airline approved car seat onboard are entitled to a free 10kg cabin bag allowance plus a small second bag and have the option to purchase a checked bag.

Please note: if you are booking a separate seat for an infant (8 days – 23 months) using an airline approved car seat onboard you will need to contact our call centre to make the booking for all passengers, add the car seat details and allocate a suitable seat onboard. Website discounts will be offered for this booking.

If a car seat is being used onboard for a child over 2 years then the booking for all passengers can be made on our website, but you will need to contact us to add the car seat details and allocate a suitable seat onboard.

No to prave jsem cetla a 

2 pieces of infant equipment are carried free of charge (per infant/child) - a pushchair plus one of the following: car seat, booster seat or travelcot).

A tady to prave moc nechapu: infant (equipment) neni pro dite a v zavorce zase (na kojence/dite)... a kojenec zase nepouziva podsedak (booster)😂

Zbytek pak se resi jen certifikovane sedacky na palubu a to podsedak neni.

Booster je podsedak a je to aj pre child:) ved Ryanair má chat, overte si to tam

dobrý den,

tak to vypadá, že v den mého odletu se bude zase stávkovat, má někdo zkušenosti z minulé stávky jak teď mám postupovat ?

@dana nevim odkud mas info. ze by mela probehnout stavka ,kde a kdy? .Pokud by to mela byt stavka pracovniku leteckeho provozu ,tak je smula , pokud primo stavka zamestnancu Ryanairu ,tak  klasicky zadost o  kompenzaci ,pri odmitnuti ,to zadat agenture co se tim zabyva , porad lepsi dostat sice  jen 180 euro misto  250 ,ale aspon neco . Agenture bych to zadal az po mesici  a dvou urgencich  primo Ryanairu .

Nejak se mi ale nezda , ze by mela probehnout stavka ,uz tak nizkyma cenama ztraci  Ryanair docela dost zisku  a  ze drzi nizke ceny i ve vrcholu sezony je  pro jeho zakazniky pozitivni ,navic probihaji casto akcni nabidky

@dana   aha  tak jsem nasel  ze  piloti Velke Britanie  odhlasovali  stavku   2x v 5 dnech , ovsem za prve neni uvedeno,  kdy by to melo probehnout ,za druhe zrejme  Rynair nahrazuje  v predstihu  piloty  z Velke Britnie  jinymi ,pokud by skutecne nastal Brexit  31 rijna bez dohody , tak by se asi menily zamestnanecke podminky .Navic, O Leary se vyjadril v tom smyslu , ze  Britanie  udelala nejvetsi nesmysl za poslednich 100 let  a nedivil bych se , kdyby se i  bez  nejakych zmen snazil o propusteni  Britskych pilotu

Takze jsem nasel  podrobnosti   melo by se jednat o  22-23.8. a  2.-4.9

https://www.bbc.com/news/business-49270120

Zajimavy clanek ,nejen o planovane stavce  a jak jsem predpokladal, ma to trosku souvislost  s Brexitem ,v jedne ceske verzi  je  uvedeno , ze na jedne strane Ryanair propousti ,na duhe  prijima ,  o prijimani  neni v anglicke verzi  zminka , v druhe ceske verzi  kterou jsem nasel je zminka i o irskych pilotech, kdy se melo  o stavce  rozhodovat vcera

To abych si naplanoval alespon  2 lety s prestupem a  v pripad zruseni a plneho uspechu by byla  zimni exotika  pro pristi rok  zadarmo -))

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!