Ryanair - obecně

Napsal koudy 2014-06-18T08:53:26+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Roiman4 napsal(a):

Jo, tak ono to má být od Listopadu ? Na letišti se o tom jen “Suska”, ale nikdo neřekl konkrétní termín. 

Ale letadla prý nestihnou předělat v čas. Takže posádky to mají podepsané, ale letadla nemají příslušné certifikáty... Prej v tom bude chvíli holubnik. 

prosim vas, vratia mi peniaze za letenku, pokial mam potvrdenie od lekara, ze nemozem letiet, ktore osm predlozil aj som mal poistenie an pripadne storno. Vratia mi celu sumu, alebo polku alebo vobec? Neviete ako to chodi ? Lisi sa to pripadom ?

Ahoj, jsem si jisty, ze uz to tady bylo stokrat zodpovezeno, ale nemuzu to ted najit. 

Mam letenky koupene pres stranky Ryanair z PRG do Charleroi na 18. rijna a zpet v pondeli 21.rijna. Koupeno v jedne objednavce. Bohuzel ten patecni let nevyuziju, protoze dojedu do Bruselu vlakem z Parize. Jak to ma ted Ryanair? Jsou to dve samostatne letenky nebo kdyz vynecham prvni segment, tak mi propadne i zpatecka tak, jak je to u beznych dopravcu. Diky, H

Honza napsal(a):

Ahoj, jsem si jisty, ze uz to tady bylo stokrat zodpovezeno, ale nemuzu to ted najit. 

ale ono to tu je, len je to poriadne skryte pred zvedavcami :)

https://www.cestujlevne.com/blog...chani-letu

baca12 napsal(a):

ale ono to tu je, len je to poriadne skryte pred zvedavcami :)

https://www.cestujlevne.com/blog...chani-letu

Diky moc. Jen me zmatlo, ze to tam jedno booking number a tvari se to jako zpatecka :) 

Včera jsem koukal na stránkách FR na letenky z Praha - Charleroi na srpen 2020 - a říkal jsem si, jestli je vzít. Dneska dopoledne na ně znovu koukám a kalendář končí v březnu 2020.

Trošku zvláštní. Otázka je, jak by to s nimi vypadalo, kdybych je včera koupil - to by byl refund nebo vy nějak držely do opětovného nahrání letového řádu? 

Taky jsem si toho dneska dopoledne všiml, podle mně je to jenom dočasná záležitost, třeba tam objevili nějaké chyby. 

@ Michal

to souviselo asi   ted s tou akci   za  5 euro, kdyz se jim sypal web   uz tam mas  ty lety na srpen ,ale nevim proc chces  ted  kupovat letenky na srpen  ,  navic  za  900 kc ?  Do te doby  je x krat  koupis  za pulku

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!