Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Nabízí službu kvůli které jsem letenku koupil a ta služba nefunguje. Už jsem to s bankou řešil a minimálně žádost tam odešlou. 

0 Citovat

mohr.j napsal(a):

Zdravím - vám opravdu někomu šlo změnit let u Ryanairu? Když vyberu jinou destinaci a datum tak se neprosvítí tlačítko "pokračovat" takže to nejde změnit. Odlet máme za více než 7 dní. 

Já provedla změnu včera a bezproblemu. Až teda na fee za kufr. 

0 Citovat

Mě to i nadále nejde změnit. Vygooglil jsem si to a hodně lidem to taky nejde. Prostě nejde dát "pokračovat". No je fakt že jak píše Ridder , koupil jsem si to kvůli té možnosti změny a ta není možná. Takže v pondělí zajdu do Fio banky a zkusím ten chargeback. Přeji hodně štěstí a už se těším až se konečně přestane s tou hysterií kolem covidu a bude se zase moci normálně cestovat. Snad to bude brzy..

0 Citovat

Vyzkoušej jiný prohlížeč.

0 Citovat

Ahoj, 

nestalo se také někomu, že po uplatnění (zadání) voucheru se mu stejně strhla z karty "plná" cena? Zatím to je na kartě v blokaci, je možné, že se částka ještě o cenu voucher sníží? 

0 Citovat

Zkoušel jsem několik prohlížečů. Stejně to nejde.

0 Citovat

Lack of skills in a particular subject is not a big problem because it is not compulsory that every student is great at every subject. While you studying in college, you have to manage a lot of subjects. So, it’s quite possible to have confusion regarding a subject or concept. Connect with the right assignment help service providers to boost your knowledge and insight into your weak subject. You don’t have to be stressed because of your submissions or due dates. On-time submission of your project will enhance your numbers as well as your performance. If you are in the situation that you could miss your deadlines, place your order, and get your assignment when you really need it. Moreover, you may have enough information but don’t know how to create it. This situation leads you to bad scores. Hence, grab the best Online assignment help writing services and get a well-written essay for your academic progress.

0 Citovat

FYI Ryanair stopnul vyplácení refundům OTA. Což znamená, že vám nepřijde voucher, pokud OTA použila stejný mail a ani pokud použila jiný a vy rezervaci připojili pod svůj profil. Musíte použít nový customer verification  form a doložit nákup u OTA.

0 Citovat

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti z poslední době ohledně kontroly velikosti zavazadel? Chtěla bych si s sebou vzít malý kosmetický kufřík. Splňuje šířku u délku akorát je o 5cm vyšší, takže když se dá do koje, kouká mu ucho. Tak jestli náhodou nevíte, jak teď hodně ty velikosti kontrolují. Letíme z Vídně. 

Děkuji za odpověď 

0 Citovat

Ve Vídni naposledy nic neřešili, ale to záleží na lidech. Koukajících 5 cm je fakt moc a ukecat to nepůjde. Nicméně jsem fascinovaný spojením "malý kosmetický kufřík". To v něm opravdu budete mít jen kosmetiku? V tom případě pozor na tekutiny. Jen do 100ml a do litru celkového objemu.

0 Citovat

Michal: malým kosmetickým kufříkům nemůžeme rozumět. 😉

Tvrdé zavazadlo, které překračuje o kousek rozměr, je větší problém než měkké, které a) se dá zmáčknout a b) z principu vypadá, že by se mohlo poškodit, kdyby jej někdo mrskl do podpalubí, takže ho raději nechají být.
0 Citovat

Opravdu jen kosmetiku v něm mít nebudu😄 Je to nazvané jaké kosmetický kufr, ale jedná se o skořepinový kufr o rozměrech 35 na 25 na 20 který má dvě půlky, jednu zavírací na zip a jednu jenom na popruhy. Přijde mi to lepší než batoh, vzhledem k vyššímu obsahu kapes. 


0 Citovat

Tak pak jsou rozměry v pohodě, ne?

Ryanair zná: 

Malé zavazadlo na palubě (40x20x25 cm)

10kg zavazadlo na palubě (55x40x20 cm)

0 Citovat

Jo pardon 35x30x20 :)

0 Citovat

Dnes z Prahy na Rhodosu žádná kontrola zavazadel (měli jsme 2 palubní podle vyšší uvedené rozměry + prioritní nástup ale to je k ničemu).

0 Citovat

Dobry vecer, mam prikoupene priority (batoh a maly kufr na kolecka), ale potrebuju jeste jedno zavazadlo. V nabidce baggage mam ze si za 15€ muzu dokoupit mensi 10kg kufr na koleckach k odbaveni nebo vetsi za €25. Je toto opravdu mozne mit na palube dve  zavazadla a jedno mensi do 10kg si jeste nechat odbavit? Nebo koupenim odbaveneho 10kg mensiho kufru mi automaticky odeberou kufr z priority a odbavi jej? Dekuji za odpoved

0 Citovat

Proč by tě nechali za něco zaplatit a pak ti to odebrali??

0 Citovat

Ahoj, 

v neděli letíme z Vídně do Faro a vracíme se příští středu zpátky do Vídně. Máte někdo aktuální zkušenost příletu z Portugalska do Rakouska? Stačí jen vyplnit formulář o okamžitém opuštění země a není nutný test? 

0 Citovat

Včera vracení peněz za zrušeny let Berlin-Jerevan z července .Napřed voucher,po  jeho odmítnutí vratka na účet ,diky kurzu +😀

0 Citovat

Dobrý den. Máte někdo prosím zkušenost se změnou jména v profilu Ryanair? Loni jsem se vdala, změnila jsem jméno, jsem však stále zaregistrovaná pod minulým jménem. V neděli mám letět do Říma, pas už mám na nové jméno. V profilu mě to píše jako spolucestujícího, protože mě profil nezná. Může to být nějaký problém, nebo do toho nemám raději vrtat? Děkuji Jiřina

0 Citovat

jakub.raus napsal(a):

Ahoj, 

v neděli letíme z Vídně do Faro a vracíme se příští středu zpátky do Vídně. Máte někdo aktuální zkušenost příletu z Portugalska do Rakouska? Stačí jen vyplnit formulář o okamžitém opuštění země a není nutný test? 

Ano, máme, stačí. Už se to tu v poslední době řešilo několikrát.

0 Citovat

Michal napsal(a):

V tom případě pozor na tekutiny. Jen do 100ml a do litru celkového objemu.

Zmrd ve Vídni dal před 14 dny malej zip sáček (prej 1litr, v reálu pochybuju) kam požadoval narvat kosmetiku a sáček ještě i zapnout. Přítelkyně měla součet všech tekutin lehce pod litr a vzhledem k balením není absolutně žádná šance to někam narvat. Zabírá to půl batohu :)) Nechal jsem si zavolat nadřízenou, která nad tím mávla rukou, ale s tím zmrdem nebyla domluva. 

0 Citovat

Lucie B napsal(a):

Dobry vecer, mam prikoupene priority (batoh a maly kufr na kolecka), ale potrebuju jeste jedno zavazadlo. V nabidce baggage mam ze si za 15€ muzu dokoupit mensi 10kg kufr na koleckach k odbaveni nebo vetsi za €25. Je toto opravdu mozne mit na palube dve  zavazadla a jedno mensi do 10kg si jeste nechat odbavit? Nebo koupenim odbaveneho 10kg mensiho kufru mi automaticky odeberou kufr z priority a odbavi jej? Dekuji za odpoved


samozřejmě když si doplatíš odbavené zavazadlo tak ti ho prostě odbaví. Prioritka se tím neruší.

0 Citovat

Máte někdo zkušenost se změnou letenky zdarma v rámci koronavirové nabídky u FR? Chtěl jsem posunout letenky na Korfu kvůli problémem s testy a sice je to zdarma ale připočte mi to změny ceny u zavazadla. Tak bych rád viděl jestli je to další levá nebo jsem si náhodou vybral let kde je zavazadlo dražší.

I když i to mi přijde trochu jako prasárna a ne změna zdarma :-(

0 Citovat

Měnil jsem Vídeň-Alicante na Vídeň-Řím. Tentokrát opravdu podle slibu. Žádný poplatek za změnu, jen případný rozdíl v ceně letenek. Dokonce se dal změnit jen jeden let a dalo by se z toho udělat multicity.

Co se týče zavazadel, nevím, ale je možné, že chtějí rozdíl ceny, pokud na nové trase je dražší.

0