I kdyz vim , ze  mile  do programu OK plus  jsou celkem k nicemu , po lonskem letu od KLM jsem si myslel , ze prece jen Mauritius  je  docela daleko, tak by  mohly nejake mile  do programu  pribyt  , jelikoz zadne  neprisly,  tak jsmem poslal reklamaci a dolozil prislusne doklady  A prisla  zajimava  odpoved  , ze reklamace  byla zamitnuta, .vzhledem k tomu , ze  letnky byly zakoupeny  u spolecnosti , ktera neni  clenem Aliance  Mam za to , ze  KLM je clenem Aliance  Sky Team  Slo o akci KLM  na trase  Praha - Amsterdam- Mauritius - -Pariz -Praha  Praha -Amsterdam  KLM , Amsterdam - Mauritius   Air Mauritius  Mauritius - Pariz   Air Mauritius  ,ale oznaceno  jako let AF   a Pariz -Praha   OK  Vi nekdo jak to tedy je ? a kdyz to nechc e nacist  CSA  mam cenu se to pokusit nacist u KLM nebo u Air France  a zaslat  jim  co mi  prislo s CSA ?  .

CSA-OK plus

Založil ve fóru Letecké společnosti

15 reakcí

I kdyz vim , ze  mile  do programu OK plus  jsou celkem k nicemu , po lonskem letu od KLM jsem si myslel , ze prece jen Mauritius  je  docela daleko, tak by  mohly nejake mile  do programu  pribyt  , jelikoz zadne  neprisly,  tak jsmem poslal reklamaci a dolozil prislusne doklady 

A prisla  zajimava  odpoved  , ze reklamace  byla zamitnuta, .vzhledem k tomu , ze  letnky byly zakoupeny  u spolecnosti , ktera neni  clenem Aliance 

Mam za to , ze  KLM je clenem Aliance  Sky Team 

Slo o akci KLM  na trase  Praha - Amsterdam- Mauritius - -Pariz -Praha 

Praha -Amsterdam  KLM , Amsterdam - Mauritius   Air Mauritius 

Mauritius - Pariz   Air Mauritius  ,ale oznaceno  jako let AF   a Pariz -Praha   OK 

Vi nekdo jak to tedy je ? a kdyz to nechc e nacist  CSA  mam cenu se to pokusit nacist u KLM nebo u Air France  a zaslat  jim  co mi  prislo s CSA ?
0

ČSA (a nejen oni) můžou mít "metal-rule", kromě jiných pravidel. Tedy pokud je let fyzicky operován aerolinkou mimo aliancei (nehledě na codeshare), což v tomto případě bylo (Air Mauritius), pak se míle nepřipisují. 

Do Flyingblue by to snad jít mělo, ale ani tak z toho moc srandy nebude. 

0 Citovat

Diky , zkusim to uplatnit  u  Flyinig blue, treba se to bude nekdy hodit  pokud to uznaji 

0 Citovat

Lítej, střádej barde, a až budeš mít dost FB mil, můžeš si koupit třeba hru do telefonu:-) http://store.flyingblue.com/all-...-game.html

0 Citovat

Cali ja si radeji pockam na  neco od Ryanairu  . zjistil jsme ze za  posledni 3 roky mam 140 letu  Ryanair  a 21 letu jine spolecnosti  . slo mi jen o  princip kdy byl evidente let s CSA a  mile odmitli nacist , jsem zvedavy jak se k tomu postavi  KLM 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Cali ja si radeji pockam na  neco od Ryanairu  . zjistil jsme ze za  posledni 3 roky mam 140 letu  Ryanair  a 21 letu jine spolecnosti  . slo mi jen o  princip kdy byl evidente let s CSA a  mile odmitli nacist , jsem zvedavy jak se k tomu postavi  KLM 

Na Mikirovi mám rád, že do opravdu každého prdu nacpe zmínku o Ryanairovi. Kdybych ho neznal, tak bych si opravdu myslel, že je placený agent pana majitele tady u nás :-)) 

0 Citovat

niemandos  , kdybychom  se nekdy potkali v Ryanairu tak ti nabidnu losy , to vis jako agent  je mam zdarma -))

0 Citovat

mikir napsal(a):

niemandos  , kdybychom  se nekdy potkali v Ryanairu tak ti nabidnu losy , to vis jako agent  je mam zdarma -))

A propos, vyhrál jsi na ně někdy něco?

0 Citovat

Viděl někdo Mikira? Třeba to je opravdu takový Mára Prchal Ryanairu v ČR:-)

0 Citovat

Michal.  jasne   vymenili mi ho za dalsi  dokonce uz nekolikrat, ovsem jeste jak byly ty stare  ,nove jsou asi vic charitativni -)

Cali nastesti ziju v Irsku  s  CR jsem prchnul  uz pred  20 lety -)

0 Citovat

cali napsal(a):

Viděl někdo Mikira? Třeba to je opravdu takový Mára Prchal Ryanairu v ČR:-)

No byl by to každopádně husarský kousek a Bureš by měl přemýšlet o změně svého nejdůležitějšího muže  

0 Citovat

mikir napsal(a):

Michal.  jasne   vymenili mi ho za dalsi  dokonce uz nekolikrat, ovsem jeste jak byly ty stare  ,nove jsou asi vic charitativni -)

Takže losem jsi vyhrál další los? O.o

0 Citovat

Michal, ano dokonce dva , protoze Rynair  dava  obcas za 2 eura    1 zdarma  , je videt ze se mate hosi jeste co ucit =))

0 Citovat

Dobrý pocit z výhry je k nezaplacení. 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Takže losem jsi vyhrál další los? O.o

:)))) Opravdu k nezaplacení :)))
0 Citovat

niemandos napsal(a):

Na Mikirovi mám rád, že do opravdu každého prdu nacpe zmínku o Ryanairovi. Kdybych ho neznal, tak bych si opravdu myslel, že je placený agent pana majitele tady u nás :-)) 

A já už se dnes bál, že se nedozvím, kolik s nima má letů... a pic ho! Rovnou ve 2 vláknech! To jsem teda nesledoval všechny... ale i tak se mi ulevilo a můžu jít klidně z práce domů... :-)

0
15 reakcí