Dobrý den,nedávno jsem přes internet zaplatil kreditní kartou zpáteční letenku do Minska se společností Belavia na červen.  Chci však kvůli poplatkům změnit banku a i účet budu mít tedy i novou kreditní kartu. Jde mi o to, jestli nebudou chtít pak na letišti vidět kreditku, kterou jsem zaplatil letenku. Napadlo mě si tu starou aspoň pro jistotu oskenovat. Už jsem jednou s Belavií letěl a kreditku vidět nechtěli, ale pro jistotu se ptám, třeba někdo zkušenější poradí, předem díky. .

Belavia (Bělorusko) - kreditní karta

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

4 reakce

Dobrý den,


nedávno jsem přes internet zaplatil kreditní kartou zpáteční letenku do Minska se společností Belavia na červen.  Chci však kvůli poplatkům změnit banku a i účet budu mít tedy i novou kreditní kartu. Jde mi o to, jestli nebudou chtít pak na letišti vidět kreditku, kterou jsem zaplatil letenku. Napadlo mě si tu starou aspoň pro jistotu oskenovat. Už jsem jednou s Belavií letěl a kreditku vidět nechtěli, ale pro jistotu se ptám, třeba někdo zkušenější poradí, předem díky.
0

Ahoj Tome, chtít ji vidět na 99,9 % nebudou. Tohle řeší jen aerolinky s odlety z Indie / Pákistánu / Srí Lanky...

0 Citovat

OK, dobře, díky za odpověď

0 Citovat

Oskenovat ju nezaskodi, nic tym nestratis. Odo mna pytali kreditku v Prahe pri lete s Turkishom do Bangkoku.

0 Citovat

Kartou jsem u Belavie platil letenky 2x a nevzpomínám si, že by ji v Praze chtěl někdo vidět.

0
4 reakce