Můžete mi poradit s letenkou Praha - Boston 22.4. - 5.5. ? Jak dopředu mám koupit ? Děkuji.  .

Letenka do Bostonu duben

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Můžete mi poradit s letenkou Praha - Boston 22.4. - 5.5. ?

Jak dopředu mám koupit ?

Děkuji.
0

23.4 uz nie:)

pozri skor letenky do NYC, teraz su okolo 400 euro na tie datumy a do Bostonu  napr. Megabusom

0 Citovat

Supr postřeh :) To je strašně daleko z NY do Bostonu busem ...

0 Citovat

No 22.4. Jsou Velikonoce a taky bych zvážil odlet z jiného letiště než PRG, ale žádnou good price bych nečekal.

0 Citovat

vsvobodova napsal(a):

Supr postřeh :) To je strašně daleko z NY do Bostonu busem ...

Cez pol sveta.. hlavne najrýchlejšie, najpohodlnejšie a nejlevneji v presné dátumy.

Keď je 4 hodiny busom dlho, tak mám pre vás zlú správu o dĺžke letov za atlantik :)

0 Citovat

Tak to mi nedošlo. Děkui za info.

0 Citovat

Tak to k vam jiste asi nedoslo, ze zijeme v pokrokove dobe a kazdy z nas si uz muze letenku najit na internetu.

Chudak Tonic, pro dobrotu ... :(

0 Citovat

vsvobodova napsal(a):

Tak to mi nedošlo. Děkui za info.

Jsem myslela ty Velikonoce.
0 Citovat

Aha, ma omluva. Nicmene pokud chcete opravdu tyto terminy a pouze Boston, tak muzete zkusit risknout negarantovany prestup.

0 Citovat

Libor napsal(a):

Tak to k vam jiste asi nedoslo, ze zijeme v pokrokove dobe a kazdy z nas si uz muze letenku najit na internetu.

Chudak Tonic, pro dobrotu ... :(

Z Bostonu pojedu dál, z NY by to bylo minimálně 6hodin a ne přímo kam potřebuji. Trasu Megabusu jsem tam nenašla.

Jo, blbě se ptám, podle toho jsem dostala odpovědi.



0 Citovat

Veď napíšte kam presne idete :) Maine? Cape Cod? Providence? 

0 Citovat

Potřebuji se dostat do Bostonu, odtama bych měla mít odvoz, nebo bus.

Necestuji za oceán často a jsem ve stresu, abych něco nezapomněla. Letenku si vyhledám, ale mate mně, že mi každý den vypadne z vyhledávače něco jiného. Tak nevím, jestli mám vyčkávat, nebo koupit hned, jaká je přiměřená cena letenek , nepočítám s úplně nejlevnější variantou, hlavně abych měla dost času na přestup (nejlépe v Evropě). Datum jsem napsala orientačně, hlavně musím být na místě určení v den svatby. Tak mně prosím berte s rezervou, vím, že jsem zkušeným cestovatelům pro srandu.

0 Citovat

nie ste na srandu, len mozno keby ste dali viac info, tak by sa dalo nieco vymysliet. ale ted ak ste trochu flexibilna, tak z Berlina WOW air cez Island za 330 euro. aj ked neviem v akom stave je teraz tento lowcost

https://i.imgur.com/pXjn6qg.png

0 Citovat

Snad WOW vydrží do května no. Jinak pozor na to, že 330 je základ. Normální příručák + dalších 80 nebo za odbavené + dalších 110 

0
13 reakcí