Ahoj, v cestovani nejsem vubec zbehla, tak proto se obracim na vas :-). V lete se chystame do Thajska, konkretne Koh Samui a pote na dalsi ostrovy. Zajimalo by me, kde a jak sehnat nejlevneji letenky? Na ceskych vyhledavacich je cena za necelych 25 000, coz je opravdu dost. Diky moc! .

Letenka Koh Samui

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Ahoj, v cestovani nejsem vubec zbehla, tak proto se obracim na vas :-). V lete se chystame do Thajska, konkretne Koh Samui a pote na dalsi ostrovy. Zajimalo by me, kde a jak sehnat nejlevneji letenky? Na ceskych vyhledavacich je cena za necelych 25 000, coz je opravdu dost. Diky moc!

0

Ahoj, na Samui se to dela tak, ze si koupis letenky do Bangkoku a pak balicek letadlo + lod od AirAsia nebo Nok Airu.

0 Citovat

Já našel za 15.000 KLM z vídně v červnu. Vše na jedné letence.

0 Citovat

Osobne bych letel do BKK, tam zustal 1/2 noci a vyuzil balicek od AirAsia, poletite z DMK (domovske letiste AirAsia v BKK) do Surat Thani, tam vas nabere autobus a hodí do doku, kde nasednete na lod a dovalite na Koh Samui - vse pod zastitou AirAsia, osobne jsem to absolvoval v roce 2015 a vse naprosto bez problemu. Navic muzete vyuzit slevy -20% kterou ma AirAsia do 25.2 





koh.png

0 Citovat

Našel jsem. Otázka je jestli dotyčná chce trávit čas v Bangkoku. Osobně to asi taky tak udělám ale někomu může více vyhovovat Vše letecky a na jedné letence až do Ko Samui. Rozdíl v konkrétně v tom červnu je 2000 na osobu. 

0 Citovat

jakob napsal(a):

Našel jsem. Otázka je jestli dotyčná chce trávit čas v Bangkoku. Osobně to asi taky tak udělám ale někomu může více vyhovovat Vše letecky a na jedné letence až do Ko Samui. Rozdíl v konkrétně v tom červnu je 2000 na osobu. 

Máš pravdu, ale otázka je, jestli dotyčná může v červnu. Většinou, když už někdo letí do Thajska v létě, je to kvůli dětem a jejich prázdninám.
0 Citovat

Na první dobrou v červnu z Prahy se Singapore Airlines za necelých 17, v červenci s Katařany za 18 a půl.

Odlet i návrat uprostřed týdne. Krátké přestupy. 

Vzhledem k tomu, kolik stojí vnitrostátní letenky na USM, nebo ta Air Asia varianta, je to solidní cena. 

0 Citovat

tmx napsal(a):

Na první dobrou v červnu z Prahy se Singapore Airlines za necelých 17, v červenci s Katařany za 18 a půl.

Odlet i návrat uprostřed týdne. Krátké přestupy. 

Vzhledem k tomu, kolik stojí vnitrostátní letenky na USM, nebo ta Air Asia varianta, je to solidní cena. 


Mohu se zeptat, kde jsi nasel? Jinak vsem moc dekuju!

0 Citovat

Ahoj,


29.5.-11.6. se SIngapore za 16391 Kč (bylo i něco v půlce června jen o maličko dražší)

4.7.-18.7. s Katarem za 18601 Kč (přímo přes Katar web ještě levněji)


(nejde mi linkovat na zdejší vyhledávání letenek, asi moc dlouhý odkaz)

0 Citovat

Cena 18.600 s Qatarem o prázdninách je velmi solidní, nic moc lepšího asi neseženete. Byli jsme na Samui poslední 2 léta v červenci, lety z Vídně. A v daný vcelku pevně daný termín dovolené nešly letenky pod 17.500 Kč. Lety s Emirates, ale kupováno už v půlce ledna.  Zvažovali jsme i výše uvedenou variantu s Air Asia.  Ta sice vychází o něco levněji (zhruba o 3.000 Kč/os.), ale taky to znamená strávit na cestě o dalších zhruba 8 hodin více, protože se člověk musí v Bangkoku přesunout na druhé letiště a kdy po vnitrostátním letu ještě následuje autobus a cesta lodí na Samui.

0
9 reakcí