Ahoj, znate nebo mate nekdo zkusenosti s timto parkingem?od 6-14.3. potrebujeme zaparkovat ve Vidni na letisti a toto vychazi velmi dobre cca 30€ po 20% sleve. https://parktiger.atudajne za 1,5€ vlakem na letiste. Dekuji .

Parkovani Viden ParkTiger

Založil(a) ve fóru Letiště

Ahoj, 

znate nebo mate nekdo zkusenosti s timto parkingem?


od 6-14.3. potrebujeme zaparkovat ve Vidni na letisti a toto vychazi velmi dobre cca 30€ po 20% sleve. 


https://parktiger.at


udajne za 1,5€ vlakem na letiste. 


Dekuji

0

myslím, že nic levnějšího neseženeš... ten vlak stojí myslím 1,80 a jezdí během dne co 20 minut, poslední jede z letiště těsně po půlnoci, ale i když máš přílet po tomto čase, tak za 15 euro tě sveze taxi (uber)... automat na lístky je v podchodu u vlaku a dá se platit kartou.. nebo to jde i přes net (odkaz je na stránkách parkoviště).. u parkoviště není žádná obsluha ani brána - jsou všude kamery a nejspíš vyhodnocují SPZ... takže na místě to parkování nekoupíš.. z parkoviště na vlak to je tak 5 minut..je to značené..jen když budeš na letišti kupovat lístek zpět, tak musíš zadat stanici bahnhof schwechat - dával jsem to naopak a automat to nebral...

0 Citovat

od 6-14.3. potrebujeme zaparkovat ve Vidni na letisti a toto vychazi velmi dobre cca 30€ po 20% sleve. 


Prosímtě ty máš nějaký ticket nebo slevový kupon na těch 20% ?   Tohle parkovište totiž budu používat 17 dní a tam už by byla úspora značná. Děkuji za odpověď a klidně můžeš do soukromé zprávy.


Díky

0 Citovat

Slevový kód na 20% slevu funguje třeba "Hamster2019".

0 Citovat

HAMSTER2019

28.11.2018 - 31.05.2019

0 Citovat

Funguje i jiný? Potřebuji srpen a Valentina jsem prošvihl...

0 Citovat

PARKTIGER10 na 10% slevu.

0 Citovat

Zdravím, nevíte zda pokud objednám parkoviště s určitou SPZ a nakonec pojedu jiným autem, jestli je možno v průběhu rezervace změnit SPZ auta nebo je nutné zrušení rezervace a opět vytvoření nové? Abych potom neměl problém. Ještě dotaz po objednání dostanu určité parkovací místo nebo se parkuje kdekoliv? Děkuji

0 Citovat

Zmena tezervace je mozna, napisete jim. Zadne misto rezervovane nedostanete, je to jen udusana hlina za plotem s kamerama, stoupnete si, kde bude misto.

0 Citovat

Dekuji a je teoreticky možné, že prijedete a žádné místo nebude volné? Nevím jak  je to tam velké.Letíme v červnu. Chceme zkusit toto parkoviště. Dosud jsme využili pouze parkoviště Mazur, kde to parkoviště je obrovské.

0 Citovat

není to tak velké jako Mazur, ale pár aut se tam vejde..:) a vzhledem k tomu, že tam není žádná obsluha a jen kamery, tak předpokládám, že místa mají spočítané a jejich systém více parkovacích míst neprodá...jen si dej pozor až budeš kupovat lístky na vlak zpátky z letiště, tak že v tom automatu musíš zadat Bahnhof Schwechat a ne naopak.. poprvé jsem s tím dost maturoval..:)

0 Citovat

Treba rezervovať, na mieste sa nič nevybaví

0 Citovat

Listky nazpatek si muze koupit ve stanku primo u vchodu na nastupiste....je to male parkoviste, kdyz jsme tam prijeli, byla volna jen 2 mista, predpokladam, ze pokud maji plno, nemuzes online nic rezervovat. Tak to funguje snad u vsech parkovist...

0 Citovat

Děkuji všem za  odpovědi. Snad s místem nebude problém a mají to zmáknuté ( pokud nikdo nebude stat přes dvě místa :-).Už jsem se díval a dají se listky na vlak  koupit dopředu i přes internet ( tam i zpět ). Rezervaci parkování určitě koupím dopředu.

0 Citovat

Parkování do 30.5. -20% - kód "SpringTracker20"

Parkování od 15.09. do 31.12 - 20% - kód "HerbstTracker20"

0 Citovat

Na jún nič? :) Práve som to pozeral a som trošku nerozhodný. Odlet máme 5:55 ráno a treba ísť na checkin. Tak neviem či lepšie za 30 euro tiger plus prvý sbahn s príchodom na letisko o 4:42 alebo XYZ za 55 euro s tým že nemusím mať až takú časovú rezervu. 

0 Citovat

Na jún/červen a prázdniny jen těch 10% - PARKTIGER10. Aspoň ti tak zatím vypadá...

0 Citovat

Na jún alespoň 10% funguje na kód PARKTIGER10

0 Citovat

Je již nějaký kód (ne PARKTIGER10) na Parktiger případně Mazur na toto období?

0 Citovat

Nemáte prosím někdo slevový kupón nebo tip, kde na 6 dní zaparkovat u letiště ve Vídni?

0 Citovat

Jestli nechceš mít nervy tak prostě buď mazur který je zavřený ale dostaneš se přes ně na paradni cenu na C přímo na letišti nebo parktiger..sleva 10 % pořád platí..a vlakem za 1.80 na letiště 10 minut..parkoval jsem už asi 10x a vždy ok.. jinak když jsem jel v pondělí  kolem té plynové stanice nebo co to je u 1 zastávky od letiště, tak mi připadalo že tam nikdo neparkuje..tak nevím jestli to tam nezakazali...

0 Citovat

Díky ten Mazur je super.

0 Citovat

Nemá někdo zkušenost s tímto parkováním u letiště ve Vídní?  https://www.orange-parking.at/

0 Citovat

Hele nedávno jsem tam projížděl od letiště a něco stavěli a tak jsem to nechal o pár metrů dál na parkingu, k zastávce vlaku je to pak 3-4 minuty chůze navíc. U dalšího kruháku :))) doporučuji :)

 

Daniel napsal(a):

Jestli nechceš mít nervy tak prostě buď mazur který je zavřený ale dostaneš se přes ně na paradni cenu na C přímo na letišti nebo parktiger..sleva 10 % pořád platí..a vlakem za 1.80 na letiště 10 minut..parkoval jsem už asi 10x a vždy ok.. jinak když jsem jel v pondělí  kolem té plynové stanice nebo co to je u 1 zastávky od letiště, tak mi připadalo že tam nikdo neparkuje..tak nevím jestli to tam nezakazali...

0 Citovat

myšleno tady 48.121275003097004, 16.599475077978703 ? Nechat to přímo na nádraží je na 14 dní moc troufalé a naivní?
Vždy jsem měl zajištěný odvoz, ale teď jedem 2 rodiny, takže není moc možnost. 

0