Ahoj,sice koukam pravidelne na svoje oblibeny vyhledavace, ale zkusim se poptat i tady. Netusite nekdo o nejaky zajimavy letence na Velikonoce? Nebo klidne i nejaky zajezd? Diiikyy .

Letenka na Velikonoce

Založila ve fóru Hledám letenku

12 reakcí

Ahoj,sice koukam pravidelne na svoje oblibeny vyhledavace, ale zkusim se poptat i tady. Netusite nekdo o nejaky zajimavy letence na Velikonoce? Nebo klidne i nejaky zajezd? Diiikyy

0

Co třeba tohle? Datumově plus/minus to vychází a zajímavé to imho bude:

https://letenky.cestujlevne.com/...abfe82f352

0 Citovat

Adla  musis to trosku upresnit , uvest  cenovy strop , zajem  zda treba koupacka  , mesta  , pamatky , priroda , hory atd ,, odkud to  ma byt a  jestli   to ma byt presne , tedy  19.-21.4. nebo   jsi ochotna treba den pred a den po pridat

Kacenka Konecnikova , nic ve zlem , ale kolik zemi jsi navstivila , ze pises  o nezajimavych a nudnych lokalitach  a jak tak suverene muzes tvrdit ,ze nic zaimaveho nebude ?  kdyz je to az za 50 dni ??

Navic uz ted lze naijit  zajimave ceny zp;atecnich letenek do 1000 Kc  na ten termin




0 Citovat

My jsme zvolili s přítelkyni odlet v pátek z Bratislavy do Sofie za par stovek a pak menší trip po Turecku a návrat tamodtud. Byl celkem oříšek najít něco za rozumnou cenu.

0 Citovat

Nerikam , ze to je lehke  i kdyz ne tak tezke, jako treba na vanoce ,  spis jsem reagoval na tu blbost  o  nezajimavych a nudnych lokalitach

0 Citovat

mikir napsal(a):

spis jsem reagoval na tu blbost  o  nezajimavych a nudnych lokalitach

A co takhle ironie? ;-) 

0 Citovat

Pravda , takhle jsem neuvazoval , je fakt , ze se Adla pta blbe ....

0 Citovat

"Pravda , takhle jsem neuvazoval , je fakt , ze se Adla pta blbe ...."

Nejen že se blbě ptá, ale ty musíš na tu každou blbost i reagovat...

0 Citovat

Na velikonoce tu bude jiste jeste nekdo letenky hledat , tak proc  hned byt ironicky a proc nereagovat ...

0 Citovat

Bohužel, na Velikonoce je už celkem pozdě. Jako kamarádka, co se me ptala, jestli teď nevím o nějakých levných letenkách na Velikonoce. Nejlíp do Asie nebo Jižní Ameriky. 

0 Citovat

Tak do Asie ani do jizni Ameriky nepoleti jiste na 3 dny, a po Evrope pozde neni , a kdyz chce mimo Evropu, tak treba v nejakem predstihu velikonocniho terminu a  navratem taky trosku pozdeji neco najit pujde

0 Citovat

Ne tak docela ,neexistuje zadny vyhledavac , kde zadam odkudkoliv , kamkoliv takovy neni mozny , pomoct si mohu  treba zadanim opacneho smeru  . ani zadani  Cesko a sirsi okoli  jak je treba na  azairu , ktery je uz ale bohuzel jen orientacni , protoze vykazuje  chybove udaje , neni  to prave orechove , protoze jsou ,kdyz beru  lety s CR i vzalenejsi letiste ktere jdou pouzit a ne kazdy ma tolik casu a chuti na slozite hledani , proc se tedy nezeptat a proc neporadit, kdyz nekdo vi  ,samozrejme by mela byt ta otazka co nejvic specifikovana,  co nejvic konkretni  ,

Vetsina vyhledavacu nenabidne  ty nejlepsi ceny , a ne s kazdym se pracuje dobre ,ale to je trochu uz do jineho vlakna o vyhledavacich
0 Citovat

Tak určitě a navíc nevíme, na které Velikonoce :D :D


0
12 reakcí