Letenky - Arménie /Gruzie - přelom srpna a září

Napsal krejcirviktor 2019-03-17T16:30:44+01:00 ve fóru Hledám letenku
13 odpovědí

Ahoj, plánujeme se ve dvou vydat ke konci sezóny (přelom srpna a září) do Arménie a Gruzie (nejspíš přílet do Jerevanu a odlet z Batumi/Kutaisi). Kdy má význam hledat nejlevnější letenky? Je ok ještě počkat na případné akce nebo (vzhledem k tomu, že je to ještě turistická sezóna) , už začít shánět letenky (dokud jsou) ?

Dík za každou relevantní odpověď :) 

VK&VK

Už teraz je asi neskoro, tam s ničím super nepočítajte.  Okolo 200 euro bude super

Netušíte zda se letos otevře přímý spoj do Jerevanu? Diky

Levon Ter-Ghazaryan 

Myslíte, že tu Gruzii má význam brát už teď za nějakých skoro 7k (s půlkou zavazadla) a ještě navíc z Vídně? Chceme jet během léta, vím, že je sezóna, ale v rámci něj jsme úplně flexibilní... 

7000 s wizzem je cena úplně mimo. Na letní letenky bych ještě počkal aspoň měsíc až dva a navíc bych se neupinal jenom na Vídeň. Levnější letenky do Kutaisi bývají spíš z Wroclawi a Katowic. 

Tak já tak nějak vycházím z toho, že to je fakt hlavní sezona, zavazadlo etc. a týpek tady nahoře psal, že 200 e je dobrá cena :)  takže spíš vydržet?

To se ale jednalo o letenky do Arménie, tam jsou ceny úplně někde jinde kvůli absenci low cost aerolinek. Do Kutaisi bych ještě určitě na léto chvíli počkal a sledoval více odletovych letišť. Dražší než 7000 už to určitě nebude, tím víc když nemate pevný termín. 

Loni jsem letěl z Jerevanu do Prahy s Aeroflotem s jedním krátkým přestupem v Moskvě. Bylo to v červenci, letenky jsem kupoval na konci dubna a určitě to bylo pod 5000. Takže 7000 je i na Jerevan vážně hodně.

@mikro - ohľadom toho letu s Aeroflotom, nebolo treba nič, normálne len tranzit na SVO?

@tonic - Přesně tak, žádná víza nemusíš řešit. Skoro jsem se až divil, jak byl přestup rychlý a bezproblémový.

Diky, lebo viem že tam boli nejaké pochybnosti, kvôli tomu že arménsky let vypravili ako vnútroštátny, podobne ako Minsk

Kdysi zpáteční Budapest-Kutaisi s Wizzem za 1000 Kč. Ceny se pohybují různě ...

Do Jerevanu z Prahy byla před týdnem s Ukraine Airlines za 5600kč  s krátkým přestupem v Kyjevě. Pod tu cenu jsem se při posledních 3 letech nedostal. Je to jen s příručním zavazadlem.

prave pozeram letenky cez ukrajinsky SkyUp a one way z Kyjeva do Jerevanu v sezone za 60 euro. to teda nie je vobec zla ponuka.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!