1. Fórum
  2. Vyhledávače letenek
  3. Letenky za benefity

Letenky za benefity

Napsal tmx 2019-04-28T20:24:49+02:00 ve fóru Vyhledávače letenek
4 odpovědí

Ahoj.

Překvapuje mě to, ale nikde jsem tu toto téma nenašel. 

Kteří prodejci povolují platbu benefity (Ticket benefit multi, Flexi pass, atd.)? Máte někdo zkušenost? 

Student to zdá se povoluje jen u zájezdů, nikoliv samotných letenek. Nebo se povedlo někomu uplatnit benefity i na samotné letenky?

Cestujlevne, čili Královna to také neumožňuje?

Takže zbývá jen Letuška, která to umí za příplatek 5 %. A Letenky, které si účtují 6 % (což koukám, že taky patří pod SA). 

Mne to tedy nepřekvapuje. Samostatné letenky bez dalších služeb totiž platit benefity nemůžeš. 

Nevim jak temi benefity, passy (podle me tam jde o to, ktere cestovky tyhle "papirky" berou) atd., ale treba pokud se to plati rovnou z FKSP, tak letenku zaplatit normalne muzes, zalezi, jak to ma firma ve vnitrnim predpise, na jake sluzby prispiva a kolik.

Ticketbenefit jsem zkusil na letenky využít jednou přes letušku, všechno bylo v pořádku, ale je to zbytečný. Smysluplnější už je asi ty benefity narvat do CK. Letos jsem to narval do wellnessu, lékáren a dalších věcí k čemu jsou určeny.

Díky za info.

My toho máme celkem dost (tak jako na 2 letenky do BKK s Katarem).

Utrácet to za zájezd mi přijde zbytečný, když sám si to poskládám mnohem levněji.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!