Open-jaw error fare: Peru+Ekvádor

Napsal Deivoos 2019-05-12T22:48:44+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky

Spousta termínu okolo 160 euro na osobu, stále mi to i teď některé termíny nachází.


Více info: https://www.secretflying.com/pos...only-e167/

Je aj normalnejsia stranka ako Gotogate kde to najde za tu cenu? 

Pravděpodobně ne

Ahoj! Máme to pro dvě osoby Madrid - Lima 04.09.2019 a zpáteční Guayaquil - Madrid 15.09.2019

Přes Gogogate.

Někomu by se mohlo hodit, že mezi oběma městy jezdí poměrně levné busy (v porovnání s letenkami) spol. Cruz del Sur. Ceny od 49 dolarů. Je to jen error gotogate, tedy šance na proletění se limitně blíží nule...

Asi se v příštích dnech opět oživí některá vlákna o platbě kartou, charge back apod.

+ či sa dá vymáhať preplatenie ďalších leteniek do/z Madridu, ktoré boli kúpené 10 minút po nákupe error fare

včera jsem to měl naklikané, ale nešel jsem do toho. Je to OTA glitch,který nepůjde proletět a nesnáším handrkování. Pak jsem měl i zadanou kartu u Luftwaffe C PRG- Kostarika za solidních 48k a zase jsem do toho nešel, protože věřím, že se objeví ještě solidnější akce. Úděl lovce letenek, nakliká hromady letenek než nějakou opravdu zaplatí. Každopádně přeji hodně štěstí s proletem tohoto erroru/rychlým refundem peněz.

Ale bol by to príjemný error, na ktorý čakám už dlho :) 

Nejzajímavější na tom je, že i kdybyste si chtěli koupit letenku přímo na webu Plus Ultra Líneas Aéreas, není šance, vyhledávání prostě nefunguje. 

Každopádně jsem to i já zkusil. Uvidíme, co z toho (ne)bude. Pro sichr jsem využil českou mutaci a platbu v CZK, kdyby došlo k vracení peněz, ať netratím na převalutování. 

Poláci se do nákupu tohoto erroru také pěkně opřeli a předhánějí se v tom, kdo pořídil levněji přes různé skandinávské mutace Gotogate. Letenek bude prodáno patrně velké množství, čímž se snižují jakékoli šance na uznání. 

kdo nezkusi....

Včera jsem to taky viděl, dokonce to fungovalo i pár hodin po zveřejnění. Byl jsem v pokušení, ale jen do té doby, než jsem zjistil, že je jen u GoToGate. Pak mě to hned přešlo. K tomu ještě z Madridu.

Funguje to pořád. Madrid by nevadil, tam lítá pořád něco... No je to hodně lákavé.

Nejde o to, jestli tam pořád něco létá, ale u Prahy taky za kolik a jestli ta aerolinka, co tam létá, obvykle nedělá aspoň jednu změnu měsíčně nebo nemívá častá dlouhá zpoždění.

Opraveno, nyní od 420 EUR, což je pořád slušná cena, termíny jsou i přes vánoce a Nový rok.

Koukám, že se někomu podařilo koupit i u nás :) nebyla nahraná cena letenky, jen poplatky...

Jak to mám chápat Davide? Že 163e je pouze poplatek, ale nikoliv letenka? Zakoupili jsme dvě “letenky”, teď úplně nevím, jak situaci řešit a na čem jsme. Díky 

vojtechglomb napsal(a):

Jak to mám chápat Davide? Že 163e je pouze poplatek, ale nikoliv letenka? Zakoupili jsme dvě “letenky”, teď úplně nevím, jak situaci řešit a na čem jsme. Díky 

163e je v tejto chvíly pre teba konečná cena za letenku. Teraz ti ostáva len čakať či tú letenku uznajú alebo nie a podľa toho sa potom zariadiš. Jak je tu už písané vyššie, šanca, že to bude uznané asi nie je moc vysoká, ale tak odvážnym štastie praje tak držím palce :)

Cena letenky se skládá z

– ceny základní letenky

- ceny poplatků

A tady to bylo 0 + 4900 Kč :) dneska už je to 9000 + 4900 Kč nebo tak nějak. Jen jsem popsal, kde nastala chyba. Pro tebe se nic nemění jak píše Jano nade mnou. Zakoupil jsi za cenu, která byla v tu chvíli konečná a pokud to nebudou rušit, proletíš ji za tuto částku a nikde nic doplácet nebudeš.

Přiznám se, že zkušenosti s takovými error fare letenkami nemám,  navíc letenky kupovala přítelkyně. Díky za  info :)

vojtechglomb napsal(a):

Přiznám se, že zkušenosti s takovými error fare letenkami nemám,  navíc letenky kupovala přítelkyně. Díky za  info :)


Tam to jsme na tom stejně. Čekáme a hodně štěstí! :)

Kdo nezkusí, stojí opodál. Pak dejte info, jak jste dopadli :)

Před chvíli jeden Polák psal, že dostal etixy až teď, 20 hodin po nákupu. Pro mě je to určitá indície, že by letenky mohly vydržet.

Ja dopiero teraz dostałem etixy, czyli blisko 20h po zakupie

Ja kupoval vcera v pul 11 vecer a etixy mi prisli dnes v pul 11 dopoledne. Na strankach ultra plus airlines vidim svoji rezervaci

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!