Open-jaw error fare: Peru+Ekvádor

Napsal Deivoos 2019-05-12T22:48:44+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky

mohr.j napsal(a):

Myslím že mytrip nebo jiné společnosti, přes kterou to koupíte je úplně šumák jestli to zruší nebo ne (neruší to oni ale ruší to Ultra Plus Linea) Oni, pokud to vyjde mají svou provizi nebo nevyjde a vrátí peníze. Takže dotaz na mytrip určitě neovlivní to jestli letecká společnost Plus Ultra ty letenky uzná nebo ne. 

Ak to bol  "OTA glitch", tak je to presne naopak.

Vzhledem k tomu, že to byla právě a jen chyba OTA ze skupiny do které patří, mimo jiné, mytrip.com, tak to bude rušit zase pouze OTA, protože s tou chybou nemá aerolinka nic společného. Takže jsi prostě lolek. Především se příště neurážej a nepiš tady traktáty, když se v problematice zjevně vůbec neorientuješ. A hlavně příště nikam nevolej! Nikdy!

6 prispevkovy tu vyskakuje ... normalne by si zasluzil par percentny  kurozvy rozdiel v neprospech pri vrateni 

Znovu opakuju že jsem tam volal až po tom co mi zmizela rezervace u Plus ultra - v neděli a pondělí tam byla a pak už ne. Kdyby tam pořád byla tak nikam nevolám. Myslíš si že i po tom jako je šance na to že tě aerolinka sveze ? :-) 

Telefonát do agentury, kde to zvedne stejně nějaký troll co to do 5 dní vyřeší, stav rezervace nijak neovlivní.

Dnes už je doba jinde a popularitou těchto serverů už telefonáty absolutně nic nezmění. Tím ovšem nenabádám k hovorům a je skutečně nejosvědčenější praktikou dělat mrtvého brouka.

Nebyl to OTA error, šlo to koupit i zde.

Dejte vědět kdy a v jaké podobě se vám vrátí finance 😁 good luck všem

Děkuji Kryštofe

Děkuji Davide za odpověď. A potvrzení toho co je prostě fakt. Jsem rád že jsou tady i slušní lidé kteří odpoví a vyznají se.

cali napsal(a):

Opravdu Lolek.

Klíčové je slovo "myslím". 🤣

Od Gotogate zatím žádný mail, rezervace se u nich na webu tváří jako potvrzená. Nechám tomu týden a pak jdu rovnou do banky zažádat o chargeback.

Lukáš Horák napsal(a):

Od Gotogate zatím žádný mail, rezervace se u nich na webu tváří jako potvrzená.

Stejne i u nas :)

ja už jsem na tripcasu taky cancelled... 

Už mám “cancelled all tickets“

Mail od G2G, že technical error a prachy budou refundovat až ve chvíli, kdy je dostanou zpět od Plus Ultra. Tak se nechme překvapit, jak dlouho jim to bude trvat.

Úplně stejná situace i u mne.   Jelikož se rovnou zřekli jakékoliv odpovědnosti a odkazují na Plus Ultra, tak tipuji, že si pár měsíců počkáme :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!