Odmítnutí online check in Virgin Atlantic

Napsal gabriela.novackova 2019-05-23T17:35:35+02:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem
8 odpovědí

Ahoj všichni, 

zítra letíme s mojí mamou do USA, chtěla jsem udělat check in na druhý let od Virgin Atlantic (londýn - new york). Ale při zadání všech spicifikací letu mi vyskočila stránka, že moje máma byla náhodné vybrána na extra check in na letišti a není jí dovolený online check in. Můj check in dokončit jde. 

Přikládám obrázek.

Chtěly jsem sedět vedle sebe, ale teď nevím, jestli já svůj check in mám dokončit. Nebo ho udělat taky až na letišti.

Docela mě to zaskočilo, máte s tím někdo zkušenost?

Moc děkuji, 

Gábina


snimek-obrazovky-2019-05-23-v-17-20-07.png

Mamka se musi nacheckovat na letisti, ty si online check in udelat muzes samozrejme, ale asi bude lepsi, kdyz si ho udelas taky tam :) Obcas si nekoho takhle vyberou proste

Aký majú na to inak dôvod? Nie je to preto, že je let "overbooked"?

guessWho napsal(a):

Aký majú na to inak dôvod? Nie je to preto, že je let "overbooked"?

U me to spocivalo jen ve vetsi osobni prohlidce

Sedačky sa v appke aj na webe daju vybrať aj bez checkinu, mne nešiel online checkin kvôli prestupu na  inú spoločnosť, ale mal som sedačky, ktoré som vybral po checkine na letisku.

Tenhle přesný stav se stal kolegovi, mamce se jen na letišti zeptají na pár věcí a bude mít na boarding passu "SSSS". Tzn. ještě počítejte, že na gate s druhou security kontrolou zaměřenou mj. i na detekci výbušnin. Ale není to nic zvláštního, na každém letu takto řadu lidí náhodně vyberou. 

Ja myslel ze SSSS je pouze na Americkych letistich ? Ale je to jenom muj dojem.. Parkrat sem tomu unikl (kontrolovali meho spolupasazera po ceste z USA) - je to sekundarni screening, stejna opicarna, jako kdyz nahodne pipne kontrolni ram..


Kazdopadne symptomy to ma stejne - nejde udelat online ani kiosk checkin a zenou te na pobocku..


Nebojovala maminka nahodou loni nekde v Syrii ? :D Mozna je v Americe na no-fly listu.. :D

Ja ho měl 2x vždy po cestě DO US letišť. 

Jan Čermák napsal(a):

Tzn. ještě počítejte, že na gate s druhou security kontrolou zaměřenou mj. i na detekci výbušnin. Ale není to nic zvláštního, na každém letu takto řadu lidí náhodně vyberou. 

Ak sa nad tým zamyslím - pochopil by som ešte náhodný výber priamo na letisku. Ale takto? Ak sa to pasažier dozvie už pri online check-in?

Však ak by aj (hypoteticky) chcel nejakú výbušninu preniesť, tak toto mu dopredu oznámi, že pôjde na osobitnú kontrolu, tak to ani skúšať nebude. :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!