Zdravím,koukal jsem, že za solidní peníz s jedním přestupem jsou odlety do těchto zemí  z Madridu, ale třeba mi někdo poradí i jiné odletové letiště v Evropě. Současná nabídka z Berlína mi termínově nevyhovuje.  Díky .

Nikaragua, San Salvador

Založil ve fóru Letiště

10 reakcí

Zdravím,


koukal jsem, že za solidní peníz s jedním přestupem jsou odlety do těchto zemí  z Madridu, ale třeba mi někdo poradí i jiné odletové letiště v Evropě. Současná nabídka z Berlína mi termínově nevyhovuje.  

Díky

0

Ahoj, a na jaké termíny hledáš? Do Střední Ameriky se občas objevují i slušné ceny z Amsterdamu či Bruselu, ale po započítání cesty z ČR tam a zpět už nemusí být tak atraktivní jako právě z Německa. Pokud je řeč o období kolem Vánoc/Nového roku, pak asi odjinud bez šance.

0 Citovat

Země je El Salvador, město je San Salvador ...

0 Citovat

Díky za tipy a  upozornění, už jsem byl z toho vyhledávání letišť  zblblej, tak jsem napsal město. Nakonec jsem zvolil letenku z Madridu s příletem do Nikarague a odlet ze Salvadoru za 13tis  jen s krátkým přestupem v Miami. Takhle se mrkneme pozemním přesunem i do Hondurasu. 


Ještě bych měl dotaz ohledně vyhledávání letenek. Pokud bych prohlížel stránky letišť, kde většinou píší přílety a odlety, tak se dají najít dopravci, země a města odkud se do cílové destinace dostanu a následně můžu začít hledat výhodné lety. Existují nějaké stránky, které tyto informace shromažďují?


0 Citovat

Proč tak složitě, když je tady Skyscanner?

0 Citovat

Pokud máš na mysli seznam aerolinek a destinací z konkrétních letišť, pak nejspolehlivější bývá wikipedie (anglická). Stačí napsat "Název letiště wiki", pak se podívat na záložku "Airlines and destinations" a je to. Především v případě menších letišť je to často jediný relevantnější zdroj informací.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Proč tak složitě, když je tady Skyscanner?

Čemu v tomhle případě pomůže Skyscanner? Když člověk neví, kam a kdy chce přesně letět, Skyscanner je zcela k ničemu.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Pokud máš na mysli seznam aerolinek a destinací z konkrétních letišť, pak nejspolehlivější bývá wikipedie (anglická). Stačí napsat "Název letiště wiki", pak se podívat na záložku "Airlines and destinations" a je to. Především v případě menších letišť je to často jediný relevantnější zdroj informací.


Jak jednoduchý, mě tohle nenapadlo. Díky moc

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Čemu v tomhle případě pomůže Skyscanner? Když člověk neví, kam a kdy chce přesně letět, Skyscanner je zcela k ničemu.


Tam máš stejnou funkci jako u Azair - pokud nevíš kam přesně chceš ukáže ti to destinace i s cenami a dostaneš se tak až k dopravcům.

0 Citovat

Ta funkce ale nefunguje :) 

0 Citovat

No mně tedy funguje, ale je potřeba postupovat obráceně, tedy zadat cílové letiště jako výchozí a najde to kam a za jaké peníze se dá z toho letiště dostat. Pokud tedy letadla létají z toho letiště, pak logicky musejí létat i nazpět a na to se přece ptal - odkud se tam dá dostat.

0
10 reakcí