Ahoj,sháním letenky na listopad na Tenerife (idealne třetí týden).  V minulých letech byly v tomhle období různé akce z Berlína či Vídně, letos jsem zatím na nic podobného nenarazila. Vyplatí se ještě na něco takového čekat?  A nebo spis kupovat za standard ceny s přestupem z Prahy či napřímo z Vídně - s alespoň standard přírucnim zavazadlem to vyjde kolem 5 tis./osoba (u Vídně včetně vlaku/busu z Prahy)? Díky moc za každý tip  .

Nejlepší lety listopad Tenerife

Založila ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj,

sháním letenky na listopad na Tenerife (idealne třetí týden).  V minulých letech byly v tomhle období různé akce z Berlína či Vídně, letos jsem zatím na nic podobného nenarazila. Vyplatí se ještě na něco takového čekat?  A nebo spis kupovat za standard ceny s přestupem z Prahy či napřímo z Vídně - s alespoň standard přírucnim zavazadlem to vyjde kolem 5 tis./osoba (u Vídně včetně vlaku/busu z Prahy)? Díky moc za každý tip 

0

Ahoj, ty akce na listopad se v minulých letech většinou objevovaly relativně na poslední chvíli (září, říjen), takže nějaká šance ještě je. Každopádně jsem ale letos mírně skeptický, letů na Kanáry z Berlína i Vídně oproti minulým rokům poměrně výrazně ubylo, takže je možné, že tolik akcí nebude. Ale těžko říct, zrovna Kanáry jsou docela těžko předvídatelné.

0 Citovat

Také vyhlížím levnější Kanáry na září. Vloni jsme se namlsali za 2 tis. z Berlína a zatím to na podobné ceny nevypadá.

0 Citovat

Myslim ,.ze levnejsi lety na Kanary jeste prijdou, navic to nemusi byt nutne jen s Berlina nebo Vidne  pokud  nevadi prestup,pripadne nocleh cestou, tak do tech  2600 kc  jde najit uz i ted ,zalezi i ktery ostrov ,zrovna Tenerife byva drazsi ,ale treba se divam pred Bergamo se do 50 euro za jednu cestu vejdu na konci listopadu , nebo pres Milano .zpatky se da taky nebo , pres neco jineho 

0 Citovat

Za mě z Prahy klidně s nějakým rozumným přestupem, ale z těch okolních letišť už spíš na přímo. Tak uvidíme, snad se ještě něco objeví 🙂

0 Citovat

Este moze stat za pokus Volotea s prestupom vo Francuzsku, nam sa tak v jednej z ich akcii podarilo Lanzarote cez Nantes (jednodenny prestup) na september za 20€ na osobu. Navyse tusim od oktobra zacinaju lietat na Kanary aj z inych miest dostupnych priamo z Prahy (urcite som videl Bordeaux).  

0 Citovat

Zrovna ma slusne ceny na november-december Easyjet (Tenerife z Nice, Toulouse, Bordeaux, Nantes, Lyon, ...), spiatocna za cca 30 euro. Nejaky rozumny priskok s Voloteu, pripadne Ryanom z Prahy sa urcite najde. 

0
6 reakcí