Ahoj, mám dotaz ohledně přistupu do salonku na letišti v Istanbulu. Cestuji s Turkish airlines v economy class a nemám žádný věrnostní program. Zajímalo by mě, jestli můžu využít Miles&Smiles lounge a kolik to případně stojí? Díky za odpověď. :)  .

Přístup do salonku na letišti v Istanbulu

Založila ve fóru Letiště

17 reakcí

Ahoj, mám dotaz ohledně přistupu do salonku na letišti v Istanbulu. Cestuji s Turkish airlines v economy class a nemám žádný věrnostní program. Zajímalo by mě, jestli můžu využít Miles&Smiles lounge a kolik to případně stojí? Díky za odpověď. :) 

0

jo, jelikož neplatí  na novým istanbulským LoungeKey, tak by mě to taky zajímalo. Z toho popisku u nich na webu totiž moc moudrý nejsem.

0 Citovat

Tak jsem jim psala a odpověděli mi, že bohužel vůbec není možnost zaplatit si vstup do salonku. Nevíte, jestli je možnost využít nějaký jiný salonek? 

0 Citovat

spatne zpravy, ale economy bez karticky vypada bez sance. V nektere diskuzi jsem cetl moznost priplaceni vstupu za 59EUR, ale v jinych tato moznost nebyla.

https://onemileatatime.com/turki...rt-review/

0 Citovat

a proc chces priplacet do  salonku - vis co tam je vsude  kiosku - obcrstveni si koupis na kazdem rohu

0 Citovat

já myslím, že o jídlo jde až téměř v poslední řadě ;) 

0 Citovat

Mám přestup víc jak 12 hodin přes noc a chtěla bych se někde trošku v klidu vyspat. 😀 Našla jsem taky informaci o salonku za 95 eur. A taky že jsou tam nějaké nap time areas. Tak uvidím no.:)

0 Citovat

Pokial idete vo dvojici, tak to uz sa skor oplati ten hotel co tam na letisku maju : https://www.yotel.com/en/hotels/...rt-airside

0 Citovat

U 12 hodin na salónek zapomeň a kup si hotel :)

0 Citovat

souhlas s predsedou, urcite hotel, idealne primo u terminalu ci s free shuttle busem. pokud je to v dennich hodinach, ty velke letistni kolosy typu Marriott etc nabizi pomerne dobre nacenene daystays

0 Citovat

kubinho napsal(a):

Pokial idete vo dvojici, tak to uz sa skor oplati ten hotel co tam na letisku maju : https://www.yotel.com/en/hotels/...rt-airside


150 éček za noc v miniaturní kukani? 12 hodin je dost času na to porozhlédnout se po něčem kolem letiště s odvozem. 

0 Citovat

zrovna na to koukám na bookingu a nejblíže je 13 km Park Inn, shuttle tam teda nijak extra nevyzdvihují :)

0 Citovat

Petr76 napsal(a):


150 éček za noc v miniaturní kukani? 12 hodin je dost času na to porozhlédnout se po něčem kolem letiště s odvozem. 


teraz neviem ci myslis porozhlednout ako urobit si taku nocnu tour Istanbulom, alebo po inom hoteli mimo letisko. Asi zalezi na preferenciach, ja osobne by som trebars radsej ozelel usetrenych 20 euro a zostal priamo na letisku aby som nemusel absolvovat este nejake cestovanie naviac. Navyse som to myslel skor ako alternativu tej idey celonocneho salonku. Btw nahodny termin, ktory som tam zadal mi ukazoval ceny okolo 110 (samozrejme, nic lacne ani tak, ale jak pisem, zalezi ...)

0 Citovat

Tady je problém v tom, že zatímco v blízkosti původního Istanbul Atatürk Airport byla spousta hotelů za dobré peníze, u nového letiště není žádný. 


0 Citovat

Porozhlédnout se po hotelu, samozřejmě. Ale jak to vypadá s možnostmi ubytování kolem nového letiště fakt netuším.

0 Citovat

Blanka Mikulová napsal(a):

Tak jsem jim psala a odpověděli mi, že bohužel vůbec není možnost zaplatit si vstup do salonku. Nevíte, jestli je možnost využít nějaký jiný salonek? 


Poslal jsem ti soukromou zprávu.

0 Citovat

kubinho napsal(a):


teraz neviem ci myslis porozhlednout ako urobit si taku nocnu tour Istanbulom, alebo po inom hoteli mimo letisko. Asi zalezi na preferenciach, ja osobne by som trebars radsej ozelel usetrenych 20 euro a zostal priamo na letisku aby som nemusel absolvovat este nejake cestovanie naviac. Navyse som to myslel skor ako alternativu tej idey celonocneho salonku. Btw nahodny termin, ktory som tam zadal mi ukazoval ceny okolo 110 (samozrejme, nic lacne ani tak, ale jak pisem, zalezi ...)


No samotné se mi noční tour Istanbulem úplně dělat nechce. 🙂 A přiletím z Dillí, kam ještě pojedu spoustu hodin autobusem. Takze ideální by bylo se vyspat. 🙂

0 Citovat

Blanka Mikulová napsal(a):


No samotné se mi noční tour Istanbulem úplně dělat nechce. 🙂 A přiletím z Dillí, kam ještě pojedu spoustu hodin autobusem. Takze ideální by bylo se vyspat. 🙂

Hm, po Dillí ti bude myslím jedno, jestli budeš spát v hotelu, v hotelu blízko letiště nebo přímo na zemi vedle brány. Bude to stejně kvalitativní skok směrem nahoru. 
0
17 reakcí