14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Mně zrušili prosincovou Mallorku z Vídně.

0 Citovat

Je to podezřelý, maj tam teď třeba Vídeň - Gran Canaria 31.12. za 42éček, kdyby někdo na Silvestra chtěl :-)

0 Citovat

tonic napsal(a):

jo rovnako uz mne zrusili madrid na februar

Mně Madrid na Prosinec, ale ja jsem to kupoval za 20€ s tím, že to na 99% zruší a bud si nechám vrátit kredit a nebo to zkusím přehodit treba na Kanáry. Uvidíme,  jaká bude situace Rakousko/Kanary. 

Btw má někdo z poslední doby zkušenosti, zda na infolince s tím nedělají stále problémy?

 

0 Citovat

@Michael: Mi teď zrušili Mallorku v únoru a změna na Tenerife mi neprošla. Nabídl mi pouze to, co si můžu změnit sám... 😕

Ale možná volám v blbou dobu. Někdo tu kdysi psal, že dopoledne v pracovní dny jsou povolnější. Tak to ještě zkusím v pondělí.

0 Citovat

 

Sakra, to jsem slyšet úplně nechtěl. Tak pak dej vědět, zda to vyšlo.  🙂

0 Citovat

Vídeň - Egypt (SSH) o prázdninách za 30 nebo 40 EUR. Je to sice třikrát dražší než s Ryan, ale ten nelítá do Egypta. :-) 

0 Citovat

Michael. napsal(a):

 

Sakra, to jsem slyšet úplně nechtěl. Tak pak dej vědět, zda to vyšlo.  🙂

Už jsem tam pak nevolal. Koupil jsem si tu Mallorku u Ryana. Cena stejná - 10€ za let.

0 Citovat

Dog _1 napsal(a):

@Michael: Mi teď zrušili Mallorku v únoru a změna na Tenerife mi neprošla. Nabídl mi pouze to, co si můžu změnit sám... 😕

Ale možná volám v blbou dobu. Někdo tu kdysi psal, že dopoledne v pracovní dny jsou povolnější. Tak to ještě zkusím v pondělí.

 

jj mne se to tak letos povedlo. Byla to menorca za 20 eur zpatecni a na lince jsem to prehodil na tenerife (nebo to bylo Alicante, ale urcite 20 eur) zkousel bych dal. Mne to teda dal hned ten prvni agent

0 Citovat

Při letmém brouzdání jsem objevil Wroclaw-Larnaka srpnové termíny kolem 1200,- (s klubem ještě za méně), kdyby se někomu hodilo.

Jen z vlastní zkušenosti doporučuju opravdu jen pro milovníky totálního horka :D 

0 Citovat

Krakow\Katowice\Budapest - Larnaca spiatocky na januar-februar za 3,8 €

EDIT: tak ono je z toho 50k leteniek kade-tade :)

0 Citovat

Dog _1 napsal(a):

@Michael: Mi teď zrušili Mallorku v únoru a změna na Tenerife mi neprošla. Nabídl mi pouze to, co si můžu změnit sám... 😕

Ale možná volám v blbou dobu. Někdo tu kdysi psal, že dopoledne v pracovní dny jsou povolnější. Tak to ještě zkusím v pondělí.

Tak jsem zkusil poprvé využít chat na Wizzu (místo infolinky) a během pár minut zdarma změněn (úplně bez problému) zrušený let Vienna - Madrid za 20 EUR na Vienna - Tenerife hned po Štědrém dnu. I když na stránkách píšou, že tarif basic je vyprodaný, tak s tím nedělal nikdo problémy a hned jsem to viděl v aplikaci změněný. 

0 Citovat

@Michael.: Asi se ptám blbě, ale k tomu chatu se dostanu kde? Žádný chatbot na mě na stránkách wizzu nevyskakuje. Díky.

0 Citovat

V kontaktoch normálne

https://wizzair.com/sk-sk/inform...t/kontakty

 


screenshot-2021-12-18-20-30-48-897-com-android-chrome.jpg

0 Citovat

Dík 😉

0 Citovat

Mňa by zas zaujímalo, ako z tej Amélie urobiť agenta, ktorý by mi eventuálne ten let dokázal zmeniť. 

0 Citovat

Jednoducho

 


img-20211219-061413.jpg

2 Citovat

Docela zajimava akce  Wizz  a  jde s toho  udelat i skladacka za zajimavou cenu 

Akce Wizz  27.3. -30.3,   Rim -Fuerteventura-Rim    10 euro  ( 5 + 5 )  

K tomu jde pridat  Ryanair  27.3. -31.3, Praha -Rim -Praha  za 1070 Kc  ( 400 + 670 )

Odlet z Prahy v nedeli dopoledne z Rima odpoledne. zpet z Fuerteventury ve stredu vecer ,do Prahy ve ctvrtek odpoledne 

Pochopitelne jde vyuzit jen jedna cesta z Prahy na Fuerteventuru s prestupem v Rime  za  peknych 5 euro a  400 Kc 

Zajimava je i cena Wizz  z Milana  do Tirany  a zpet  v dnech 3.3.-7.3. Rovnez  10 euro (5+5) tam uz jsem navaznost nehledal protoze odlet z Milana je rano a navrat pozde vecer 

A docela  pecka je  let z Milana na Island  v utery 29.3. za 5 euro  odpoledne ,  5 eurovku ani zajimavou cenu jsem zpet uz nenasel , ale priznivejsi ceny  lze najit do Katowic nebo Krakowa i do Vidne 

2 Citovat

Když on kromě lákavých cen Wizz taky lety ruší / mění jejich data a časy jak na běžícím pásu. Ze 3 letů v období únor-duben mi už 2 změnil výrazně: z pětidenního udělal třídenní výlet (ten už je stornovaný), z dalšího pětidenního udělal čtyřdenní (nad tím ještě uvažujeme). Nakonec nejčerstvější příklad šachů Wizzairu je tady https://www.cestujlevne.com/akcn...#komentare

0 Citovat

mikir napsal(a):

Docela zajimava akce  Wizz  a  jde s toho  udelat i skladacka za zajimavou cenu 

Akce Wizz  27.3. -30.3,   Rim -Fuerteventura-Rim    10 euro  ( 5 + 5 )  

K tomu jde pridat  Ryanair  27.3. -31.3, Praha -Rim -Praha  za 1070 Kc  ( 400 + 670 )

Odlet z Prahy v nedeli dopoledne z Rima odpoledne. zpet z Fuerteventury ve stredu vecer ,do Prahy ve ctvrtek odpoledne 

Pochopitelne jde vyuzit jen jedna cesta z Prahy na Fuerteventuru s prestupem v Rime  za  peknych 5 euro a  400 Kc 

Zajimava je i cena Wizz  z Milana  do Tirany  a zpet  v dnech 3.3.-7.3. Rovnez  10 euro (5+5) tam uz jsem navaznost nehledal protoze odlet z Milana je rano a navrat pozde vecer 

A docela  pecka je  let z Milana na Island  v utery 29.3. za 5 euro  odpoledne ,  5 eurovku ani zajimavou cenu jsem zpet uz nenasel , ale priznivejsi ceny  lze najit do Katowic nebo Krakowa i do Vidne 

Podezreni na ukradení nicku !

Mikir a Wizzair ?  Nesmysl

Mikir a a Tirana ? Neuveritelne !

😄Nebo ze by změna v uvažování ? 😉

1 Citovat

divan napsal(a):

Když on kromě lákavých cen Wizz taky lety ruší / mění jejich data a časy jak na běžícím pásu. Ze 3 letů v období únor-duben mi už 2 změnil výrazně: z pětidenního udělal třídenní výlet (ten už je stornovaný), z dalšího pětidenního udělal čtyřdenní (nad tím ještě uvažujeme). Nakonec nejčerstvější příklad šachů Wizzairu je tady https://www.cestujlevne.com/akcn...#komentare

Tiez som mal vyhliadnute lety lety Vieden- Neapol na zaciatok Maja. Odlet rano, navrat doobeda. Chvilu predtym nez som to kupil to Wizz zmenil na odlet uplne neskoro vecer, navrat podvecer co mi vobec nevyhovuje.Opat ma to len utvrdilo v tom, ze Wizz je absolutne nespolahlivy, a je lepsie sa mu teraz vyhnut. Kreditu uz mam dost, a aj s tym bude problem preletiet. Tiez radsej trosku priplatim a kupim u Ryanair ktory sice tiez lety obcas meni, ale su ovela spolahlivejsi.

0 Citovat

K Wizzair:

 

Před 3 měsíci byl průzkum mínění v Polsku k důvodům nízkého vytížení aerolinek.

Na prvním místě se umístil právě Wizz, kterého označily za nejméně spolehlivého pro cestování z důvodu změn a posouváním letů.

Wizz v Polsku prakticky začal svoji historii a byl to pro něj tradičně nejlepší trh.

Létat dnes s Wizz je loterie a já osobně se jim už 2 roky vyhýbám.

0 Citovat

Přesně tak. 

0 Citovat

@Dog_1   Neboj zadna zmena ,porad jsem patriot  Ryanairu  Wizz jsem prestal brat vazne ,hlavne kvuli destinacim ktere me nevyhovuji  a pochopitlene v Irsku neni  a Anglii se ted vyhybam  a pak kvuli zavazdalum   Z duvodu  te zavazadlove politiky se moc nedivam ani na easyJet  5 eurove letenky se ale  neodmitaji skoro u nikoho,treba i jen spekulativne na  vymenu 

A Tirana ? Proc ne Albanie  ma minimalni omezeni pro neockovane ,ale spis o ni budu uvazovat v lete  a o pobrezi 

S temi zmenami to zas az tak neprozivam, kdyz s nima nelitam ,ale pokud je to tak casto jak pise divan,  tak pak klesli na  uroven volotei,  ktera sice  obcas  oslni  i s letenkama za euro  nebo za dve ale na cas nebo dokonce den odleu spoleh neni    , navic  jeden smer je cena  a druhy  k tomu uz nebyva 

Jinak jsem to spis uvedl pro nekoho kdo preferuje par dnu  a leti jen s batuzkem  cimz mu nevadi prestup  

0 Citovat

Pak jsi jistě zaregistroval, že Tiranu lze vhodně kombinovat s příletem na letiště Kukës nebo v případě léta a zájmu o albánskou riviéru letět přímo na Korfu a pak ferry nebo po zemi do Sarandy.

0 Citovat

@Jakub Langer  diky za tip Albanie patri mezi  jednu z mala zemi Evropy kde jsem jeste nebyl  asi bych volil let do Tirany pujcili bychom auto a jeli nekam na jih ,udajne jsou tam lepsi mista nez u more v urovni Tirany na tom severu , kde to taky asi bude vic  turisty zaplnene a drazsi Ale to je dost casu se tim zabyvat terminove asi cerven nebo mozna zari Spis ten cerven kdovi co zase vymsli s covidem na podzim 

0