Zingaro - Scopello

Jarní Sicílie z Prahy v dubnu a květnu okolo tisícovky. Letenky od 528 Kč

16 komentářů
2022-02-07T11:28:00+01:00

O akci

Výhodné letenky na italský ostrov Sicílie zakoupíte v průběhu jara. Letět můžete vždy ve středu, čtvrtek a neděli na letiště v Katánii. Nejlevnější termíny jsou dostupné na konci března a v začátku dubnu, ovšem i v květnu najdete termíny za mrzké ceny.

Příklad termínů a cen bez WDC:

 • 27.-31. březen za 529 Kč
 • 27.-30. březen za 648 Kč
 • 30.3.-3.4. za 1 118 Kč
 • 3.-7. dubna za 858 Kč
 • 6.-10.4. za 1 248 Kč
 • 28.4.-1.5. za 1 168 Kč
 • 4.-8. května za 1 428 Kč
 • další termíny v kalendáři

Co je lepšího, než levné letenky na Sicílii? Přeci náš průvodce ostrovem zdarma. Detailní popis míst i tipy na ubytování a dopravu:

 

 • Ušetříš až 85 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
 • Hledej v období březen, duben a květen 2022
 • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
 • Čeká tě přímý let
 • V ceně je 40x30x20 cm

Kde koupit

PRG/Praha
CTA/Catania
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Catania.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-02-07T12:40:22+01:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Tak jsou termíny znovu v systému... https://wizzair.com/cs-cz/#/book...4-04/1/0/0

Avatar uživatele
Petra
před rokem

Stalo se mi to samé, zrušen ale jen zpáteční let z Katánie. Mám dotaz - mohu si ponechat jen let tam a žádat o refund zpátečního letu? Koupila bych si letenku zpět u jiné letecké společnosti. Je to možné? Co se vyplatí víc? Děkuji, stalo se mi to poprvé...

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Petro, podívej se do systému po přihlášení. Mám takový pocit, že se vybírají jednotlivé lety, takže by to mělo jít.

Avatar uživatele
Martina
před rokem

Koupila jsem letenky na přelom dubna a května a následně wizzair zrušil lety ve čtvrtky a neděle, takže mi nezbylo než stornovat..

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

tak tohle už fakt nechápu...

Avatar uživatele
K.
před rokem

Tak bohužel taky a samozřejmě refundace není 100% ...... a ještě na Wizz účet...

Avatar uživatele
Martina
před rokem

Můžete mi pomoci pochopit záměry Wizzair, který ráno zlevní spoustu letů a odpoledne jich 2/3 zruší? Nějak mi tohle absolutně nejde do hlavy a vlastně mne to s…

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před rokem

To ti vysvětlím. Když s tím začínal, tak potřeboval peníze aby přežil, protože se nelétalo. No a ted v tom pokračuje vesele dál. Jak na tom je momentálně nevím, ale už se létá daleko víc než před rokem. Dělá to tak už nejméně rok. Že si toho nevšimnou lidé, co letí jednou za rok, to pochopím, ale tu reakci Davida opravdu nechápu. Scénář je pořád stejný. Wizz udělá super akci letenky za pár euro. Lidi nakupují jak hloupí. Nekup to že. Wizz to buď všechno nebo část zruší, někdy přesune časy z fajn odpoledních odletů a příletů na brzo ráno, což taky spoustě lidí nevyhovuje. Takže refund, ale do kreditu. Ten musí proletět s Wizzem a je to ohraničeno rokem, takže už si musí koupit nějakou letenky i třeba dražší. Málokdo se handrkuje o vrácení peněz. No a pak se najdou i tací, co si koupí i zavazadlo, a to se nevrací vůbec pokud vím, ale to si nejsem jistý. Já mám za dva roky 15 zrušených letů zpátečních z 18. Takže u Wizzu už nekupuju nic, jen pokud potřebuju někam udat kredit, co mi expiruje. Z tohoto pohledu je teď Ryanair daleko spolehlivější, i když i on lety ruší.

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Ono stačí v administraci zažádat o vyplacení kreditu. Do kreditu ti nahrají 120 % a snaží se tě udržet, ale stačí požádat o výplatu a vyplatí co jsi zaplatil.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před rokem

Zažádat jde, ale kolik lidí to udělá. Jen ti co se v tom orientují a těch moc není.

divan
před rokem

Moje aktuální zkušenost: ze 3 letů koupených na únor až duben Wizz už 2 změnil. Z pětidenního udělal třídenní výlet (už stornován), z dalšího pětidenního udělal čtyřdenní (uvažujeme co s tím). Takže k Wizzu aktuálně přistupuji s velkou rezervou a radši si koupím u Raynairu letenku za 50 € než podobnou u Wizzu za 25 €, protože šance proletět to je u Ryanairu větší.

K dobru Wizzu musím přičíst (když pominu fakt, že je nutné podat stížnost/reklamaci), že do týdne jsem měl peníze na účtu.

@David Eiselt: s tou žádostí o refund v administraci to není tak jednoduché. Nevím jestli je to tak vždycky, ale mě posledně naskočila hláška (v angličtině, přesné znění si už nepamatuju) typu "Je nám líto, ale žádost o refundaci nemohla být odeslána". Zkoušeno opakovaně...

Avatar uživatele
Martina
před rokem

Díky všem za odpovědi, poslední dva roky jsem toho moc nenalétala a takovouhle zkušenost mám poprvé…s tou refundací je to jak psal Divan - stejná hláška několikrát, po několika marných pokusech snad žádost vážně odešla, tak uvidíme - jsem tvrdohlavá, bez boje jim to nenechám 🤣..a propříště si Wizzair dost rozmyslím.

divan
před rokem

To jsi měla štěstí. Já to zkoušel opakovaně a neúspěšně Xkrát. Napsal jsem pak na chat že nejde požádat o refund, tam mi sdělili, ať vznesu stížnost na https://wizzair.com/en-gb/inform...omplaints/, což jsem udělal a za pár dnů byly peníze na účtu. Shodou okolností mi před chvílí od Wizzu přišel dobropis.

Avatar uživatele
Tereza
před rokem

Ahoj divan, prosím, jak funguje uvedený odkaz na stížnost? Když to rozkliknu, není žádný odkaz, nebo cokoliv, kde mohu něco napsat nebo uvést. I po přihlášení na účet se nic nezmění. Dekuji

divan
před rokem

Ahoj. Když kliknu na ten odkaz, otevře se stránka, na které je mj. i tlačítko LOG IN. Po přihlášení můžu vybrat subjekt stížnosti, vyplnit požadované informace atd. a stížnost odeslat. Pokud ti to tak nefunguje, netuším proč. Vyzkoušel jsem to i na české verzi https://wizzair.com/cs-cz/inform...stiznosti/ a funguje mi to stejně.

Avatar uživatele
mirjur
před rokem

Přesně jak píše divan. Před 2 hodinami jsem tímto způsobem též podal stížnost. Ale základ je přihlásit se (LOG IN).

Další akce