Ahoj, aktivoval jsem si online check-in u EL AL Israel Airlines, jenže podmínka byla  nejdřív 24 hodin před odletem a já to aktivoval dřív než během této doby, je to v pohodě, platí mi ta letenka, co mi poslali na email,nebudou žádné sankce nebo tak ? Nebo mám prostě vykonat normální check-in na letišti jakoby nic ? Díky. .

online check-in před stanovenou dobou

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

2 reakce

Ahoj, aktivoval jsem si online check-in u EL AL Israel Airlines, jenže podmínka byla  nejdřív 24 hodin před odletem a já to aktivoval dřív než během této doby, je to v pohodě, platí mi ta letenka, co mi poslali na email,nebudou žádné sankce nebo tak ? Nebo mám prostě vykonat normální check-in na letišti jakoby nic ? Díky.

0

Důležité je, jestli máš boarding pass. Většinou stačí elektronicky, ale jistota je vytištěný. 

Pokud máš hotový check-in a přihlásíš se do systému znovu, tak už ti to ukáže, že máš tento let hotový. 

0 Citovat

Jak aktivoval? Jestli má letecká společnost online check-in možnej nejdřív 24h.před odletem, tak tě to tam ani dřív nepustí, nejde to a pokud by to šlo dřív, tak určitě ti nikdo za to nedá žádnou sankci nebo nezruší letenky.

0
2 reakce