Zdravím všechny,už delší dobu zvažují dotaz zde na cestujlevne, ale vždy mě nějak odradil všudypřítomný sarkasmus..)Tady je: jaké se vám povedly koupit nejlevnější letenky po Evropě? Začnu.VIE - CLJ 2€BTS - INI 5,98€VIE - CGD 0,02€ na 3 různé termíny vždy pro 3 osobyVIE - ALC 0,02€VIE - PMI 0,02€OSR - BGY 249 Kč .

Vaše největší ”úspěchy”

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

pamatuji bezne FR do libry za segment pro mou rodinu, ale nej deal byl predlonsky qr v c ams-nrt za 650eur.

0 Citovat

Uz tady receno DXB-MNL za 26 €. To asi pomer delka letu a cena nic neprekona. 

Jinak FFM-STN za 0,01 € s FR. V casech nejvetsi slavy. 

490 € celkem za letenku SXF-BUD-DWC-(DXB) -MNL-SYD-CNS-NRT ( HND )-ICN ( GMP )-PEK-AMS-TXL

Na to jsem celkem hrdy a verim, ze by se to dalo udelat jeste o malinko levneji jen to prispusobit jinym dnum. 


0 Citovat

Tez nova lesna - stary smokovec 0€ , kedze na stanici neni automat na listok, cez net resp sms si nemozem kupit listok nakolko zadny mobil nevlastnim


Ale toto by malo ist asi skor do rubriky travelhacker, poprosim o jej vytvorenie. Dakujem

0 Citovat

tonic napsal(a):

heh pozeram, ze Černobyľ a Pripjať bez cestovky - cakal som nejaky stalker styl, preliezat ploty, uplacat vojakov ... a teda len Gabika nahradila slovo cestovka slovom agentura :D


Zklamání, co? 😂 No aspoň to není s cestovkou už ze Slovenska. 

0 Citovat

ICN-AKL-PPT-IPC-SCL 500e

CNS-NRT 55e

BUD-PVG-BUD 150e



0 Citovat

Krom občas dostupných ryanairů a podobných za cenu kolem 300 Kč považuji svůj největší úspěch na trase AMS - MEX - PTY a zpět za 4400 Kč a pak také zpáteční Kutaisi z Prahy za 800 Kč, ale tam jsem nakonec nemohl letět.

0 Citovat

Loni Berlín - Singapur za 6600

0 Citovat

Jaaj uz su za nami tie zlate casy errorov, nieco z mojich co mam poznacene:


Europa:

Agadir(AGA) - Budapest(BUD) Wizzair - 1 eur

Budapešt(BUD) - Belehrad(BEG) - Vieden(VIE) Air Serbia - 4.93 eur

Bratislava(BTS) - Praha(PRG) CSA Czech Airlines - 5 eur

Miláno(MXP) - Marakéš(RAK) easyJet - 1 eur

Budapešt(BUD)-  Brusel(CRL) Ryanair - 0,5 eur

Budapešt(BUD) - Lisabon(LIS) Wizzair - 5 eur

Katowice(KTW) - Lanzarote(ACE) - Venice(VCE) - 25 eur

Svet:

Berlin(TXL) - Perth(PER) Fly Scoot - 125 eur

Berlin(TXL) - Havana(HAV) Air Canada - 220 eur return

King Salmon(AKN) - Anchorange(ANC) Alaska Airlines - 5 eur

Praha(PRG) - New York(JFK) - Milano(MXP) Alitalia - 55 eur

Pariz(CDG) - Wellington(WLG) United 290 eur

Business:

Oslo(OSL) - Seattle(SEA) United Arilines - 640 eur return (100 eur potom este vratili ako voucher :)

Brusel(BRU) - Tokyo(NRT) Qatar Airways - 620 eur return (200 eur potom este vratili ako voucher :)

0 Citovat

Nuž, čo sa týka najnižších nákladov na letenku, tak úspechom sa to nazvať nedá a nie som si istý ani tým, či to bola smola, alebo šťastie, ale ja mám vo svojich interných vyúčtovaniach minimálne 3 spiatočné letenky s mínusovou cenou.

Najväčší mínus tento rok. Viedeň - San Francisco, 300e zaplatené za spiatočku, 600e zinkasované ako kompenzáciu kvôli pokazenému lietadlu Finnair.

Ak to beriem celkové náklady, tak s Austrianom som bol na Cypre pod nulou za celú dovolenku (letenky, hotel a miestna doprava). Tiež vďaka pokazenému lietadlu na spiatočnej ceste.

0 Citovat

Letos CDG-GIG-CDG (Paříž-Rio a zpět) za 6250.

A taky Mnichov-Hanoi s pauzou v Pekingu tam i zpět za 7300.

Loni cesta kolem světa (TXL-SIN-KUL-MNL-PPS-MNL-HKG-YVR-SFO,LAX-EWR,JFK-KEF-PRG) za necelých 30k.

0 Citovat

Řecký trip v top season v půlce července s rumbem:

Bratislava - Athény - 300 kč

Athény - Soluň - 0 kč

Skiathos - Benátky - 5€ (Volotea)

Benátky - Praha - 400 kč



0 Citovat

Klasika.. dva roky zpět Japonsko za 5500 Kč, vždy se mi líbí, když někde řeknu, že jsem byl v Japonsku a cestovatelé hned ví.. Áááá, za pět a půl, co? :)

0 Citovat

VIE - VCE   0,02Eur/rt

Altenburg- EDI  0,02Eur/rt

Altenburg - GRO  12 Eur/rt

PRG - HHN-PUY  12Eur/rt

SXF - SPC  55Eur/rt

TXL - MAH 39Eur/rt


0 Citovat

Praha - Eindhoven/Brusel - Praha za 250,- Kč 

Praha - Krakov za 25,- Kč autobusem. 

0 Citovat

Zde hojně využitá akce BUD-ICN/ICN-VIE (přes FCO, byl to nový let AI FCO-ICN) kolem 6k (a za celkem pár kaček tam bylo i PE...)

Potom akce MUC-BKK-AKL-BKK-MUC s Thai asi za 14k (s několikadenním stopem v BKK)

0 Citovat

Patrik napsal(a):

Klasika.. dva roky zpět Japonsko za 5500 Kč, vždy se mi líbí, když někde řeknu, že jsem byl v Japonsku a cestovatelé hned ví.. Áááá, za pět a půl, co? :)

Mně se zas líbí, když na to můžu odpovědět? "Ne, za pět.". 😁 

0 Citovat

Patrik napsal(a):

Klasika.. dva roky zpět Japonsko za 5500 Kč, vždy se mi líbí, když někde řeknu, že jsem byl v Japonsku a cestovatelé hned ví.. Áááá, za pět a půl, co? :)


To byl můj největší fail. Měl jsem v košíku 3 letenky po 4 tisících, ale manželka měla migrénu a nebyla s ní řeč. Tak jsem to nechal na ráno :-D

0 Citovat

Ja se teda taky pridam  i kdyz se stydim -) moje nejlevnejsi letenka byla za  cele  jedno euro , pak byly  nejake za  3 eura  a spis je to mezi  5-10 eury  jinak jeste  za investici  500 kc  byla  kompenzace 13000 Kc (  2 letenky )

Mimo Evropu   je jeste horsi bilance  a radost jsem mel z letenek za 7500 Kc  /os  do Thajska ( zpatecni )

Budu muset asi nastudovat ty ruzne figle aby se to zlepsilo -)

0 Citovat

No tady nezaperlím ..

Já nejdříve vybírám kam chci letět a pak teprve sháním letenky ..

Takže největší kauf byli nějaké přískoky po Asii s Air Asia,nejlevnější asi zpátečka z Kuala Lumpuru na Langkawi cca 400 czk ..

0 Citovat

A já si myslela, když letím za 370,- zpáteční do Budapešti, jak jsem udělala dobrej kup.... :-D :-D :-D   Musím se ještě hodně snažit :-)


0