1. Fórum
  2. Hledám letenku
  3. Letenky- JV Asie

Letenky- JV Asie

Napsal romy.romy 2019-10-24T21:39:55+02:00 ve fóru Hledám letenku
13 odpovědí

Ahoj, mam dotaz na zkusenejsi cestovatele. Na konci listopadu planujeme vyrazit na asi 3 mesice do JV Asie. Chteli jsme si koupit zpatecni letenku Viden- Kuala Lumpur s tim, ze datum odletu z KL si dodatecne poposuneme podle aktualni situace. Momentalne nejvyhodnejsi letenky vychazi z Vidne s Turkish Airlines nebo KLM.  Po prostudovani podminek zmeny data odletu si ale nejsem jista, jestli neni lepsi koupit jednosmernou letenku do KL a potom treba v lednu koupit letenky na unor zpet. Zaroven jsme chteli mit tuto zpatecni letenku jako nezbytnou soucast viz. Muzeme mi poradit, co by bylo nejpraktictejsi? Diky, Romana.

Koupil bych Scoot z Berlína do Singapuru jednosmernou. A to samé potom zpět až budeš vědět presne datum. Nic levnejsiho asi nesezenes. 

Romano. Nejpraktictejsi by bylo si něco nastudovat, když chcete na tak dlouho nekam letet. Ale zrovna popijim vinko, tak ti poradím.

1. Nejak nechápu, proč se chces po 3 měsících vracet ze stejného města??? To mi hlava nebere a to mam KL v oblibě. Ale treba mate své důvody. 

2. Změna termínu není nejlevnější, stejně tak kupovat jednosměrné letenky od normálních dopravců. Pokud chces jednosmernou letenku, tak kup z Berlína Scoot do Singapuru. Nebo nějakou letenku v akci s tím, ze zpáteční let necháš propadnout. Jestli letite na 3 měsíce, tak je jedno jestli poletis do KL, BKK, SIN, CGK atd.

3. Otázka problému zpáteční letenky při vstupu do země. Bud si rezervujes letenku zpáteční, kterou pak nezaplatis, ale budeš mít itinerar letu, nebo koupíš nějaký low cost do vedlejší země. Příklad priletis do KL a budes mít koupeny treba přelet na Sumatru s AirAsia nebo nekam jinam. Proste to nejlevnější, co sežene do vedlejšího státu.. Tak to budeš dělat opakovaně. Velmi proste. 

Teď koukám, ze pises Viden. To ma nějaký důvod? Proč ne Budapešť, Praha, Polska, Nemecka?? Nebo jsi z Moravy a jinam se ti nechce. No mohlo by ti to ušetřit pěkných par tisíc. Přece jen při tříměsíčním tripu na nějakém delším přesunu na letiste tolik nesejde.

Kazdopadne shánět letenky na konec listopadu na konci října je slušně řešeno nerozumne ;-)

Přeji hezky večer :-)


niemandos napsal(a): l

Ae zrovna popijim vinko, tak ti poradím.


Na zdravi :)


img-20191024-191047.jpg

@baca12

DikY. Nápodobně. Tomu tvému zátiší něco chybi. Už vím! Vyvrtka :-)

Máte štěstí, že píšu z postele. Bych vám ukázal kousky:-)

cali napsal(a):

Máte štěstí, že píšu z postele. Bych vám ukázal kousky:-)

Nejlepší kousek je ten prave vypity :-) 


Možná by to stálo za přidání nové funkce na web - generátoru náhodných výletů na poslední chvíli. 😁 

Ráda bych začátkem roku 01-04 asi na 14 dnů někam do JV Asie. Nejlépe Indonésie (ještě zvažuji Vietnam). Měla by to být spíše plážová záležitost s motorkami/skútry. Představa je týden Bali a týden Lombok. Doporučili byste mi ještě něco jiného? Odlet nejlépe z Prahy, ale pokud bude nějaký levnější nebo zajímavější routing, tak i širší okolí. Máte nějaký tip?

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Ráda bych začátkem roku 01-04 asi na 14 dnů někam do JV Asie. Nejlépe Indonésie (ještě zvažuji Vietnam). Měla by to být spíše plážová záležitost s motorkami/skútry. Představa je týden Bali a týden Lombok. Doporučili byste mi ještě něco jiného? Odlet nejlépe z Prahy, ale pokud bude nějaký levnější nebo zajímavější routing, tak i širší okolí. Máte nějaký tip?

jako správná svazačka bys měla letět do Vietnamu nebo do čínského Hainanu. Tam je svět ještě v pořádku. 

Soudružko Krupskaja, jako věrná komunistka byste měla volit spřátelené země a Vietnamská socialistická republika bude rozhodně tou správnou volbou. Má to jen jednu nevýhodu, že ani dnes do země proletariátu nelétají stroje sovětské provenience, takže zase budete muset žmoulat v ruce růženec a věřit na spolehlivost imperialistických značek.

No no no.... pokud tam už socialismus mají, není nutné ho tam importovat a mohu letět i jinam.

Hledám jen nějakou plážovku v Asii kde jsem ještě nebyla.

V rámci Indonésie jako plážovou záležitost s motorkami/skútry nenajdeš nic srovnatelného s Bali a Lombokem. Na plážích na Bali bude zvlášť v zimě asi dost odpadků, takže lepší budou malé ostrovy východně od Bali.

Neotravuj 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!