Zkušenosti s upgradem do business na letišti

Napsal Skrblik 2014-08-01T14:55:20+02:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem

A souvislost s tematem?

Downgrade na letišti zdarma :D

milansmi napsal(a):

A souvislost s tematem?

O pár příspěvků výše, čti...

Qatar mi online nabidli na SGN-Doha s B-777 upgrade za 10k czk Doha-Praha za 5k , jeste se da upgradnout online za mile 48 h pred letem se odesle pozadavek , ale to jsem nestihl , tak priste zkusim a dam vedet :-) 

Deny napsal(a):

Qatar mi online nabidli na SGN-Doha s B-777 upgrade za 10k czk Doha-Praha za 5k , jeste se da upgradnout online za mile 48 h pred letem se odesle pozadavek , ale to jsem nestihl , tak priste zkusim a dam vedet :-) 

jen doplnim, ze par dni platí u qataru jedna zmena (novy podraz), ze letenka, která ma upgrade do Businessu za Qmiles /Q credits, tak vam už neumoznuje vstup v Doha do lounge pro business, ale jenom do lounge podle vasho aktualniho statusu u aliance, pisu to z duvodu, Aby nekdo nebyl prekvapen, kdyz ho nepustej do lounge s award C letenkou... U kratkeho prestupu to je jedno, ale u takoveho cez 5h už to nasere... Btw , vcera OpUp u qataru do First A380, Doh-bkk, letenka v tarifu business-promo 

Neplatí to náhodou jen pro upgrade za mílé až na letišti? Při upgradu za míle s předstihem by měl být vstup umožněn.

milansmi napsal(a):

A souvislost s tematem?

viz muj prvni koment ve vlakne. kapito?

@sony,zadny lounge,  už Ani za upgrade cez Qmiles s predstihom, nove pravidlo... http://onemileatatime.boardingar...-upgrades/

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!