Vie - Dby - Vie  .

Dubrovník za 103,- Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Vie - Dby - Vie


103.png

0

Chápu, že jsi byl nadšený z toho, jakou slevu někde dostaneš, ale nešlo to všechno nacpat do jednoho vlákna? 

0 Citovat

Myslím, že je to přehlednější a rychlejší pro výběr dané destinace, protože se po těch letenkách jenom zaprášilo.

 Ale nechápu proč se tam nenačetly ty screenshoty.

Nicméně už jsem je tam dodal. 

0 Citovat

Tiez zdielam Lukasov nazor. Stacilo jedno vlakno a kazda letenka mohla v nom mat svoj prispevok. Toto je uz na hranici spamovania (ak nie za nou). Nemozete to vsetko zmazat?

0 Citovat

Pokud admin chce tak to klidně muže smazat. Ceny už jsou většinou out.

0 Citovat

Totálne zbytočný spam v 10 témach

0 Citovat

Audit napsal(a):

Pokud admin chce tak to klidně muže smazat. Ceny už jsou většinou out.


tak si to zmaz sam. aky zmysel maju taketo 10 minutove temy?
0 Citovat

 jenom na vysvětlení pro ty Kteří sami žádný tarif nikdy nenašli. A nebo Našli a nepodělili se. Zajímavé tarify se nacházejí postupně a proto byly postupně zveřejňovány. Audit a ani nikdo jiný nikdy neví dopředu, jak dlouho daný tarif bude platný, a  proto  je potřeba okamžité zveřejnění a z toho plyne, že  že na každý tady je založeno  vlastní téma. A jestli někdo považuje zveřejnění více zajímavých tarifu za spamování. Tak nevím, o čem by diskuze na letenkářském webu měla být.

0 Citovat

to sa da predsa v ramci jednej temy a netreba tym zasvinit cele forum

0 Citovat

cizy napsal(a):

to sa da predsa v ramci jednej temy a netreba tym zasvinit cele forum

A co jsem tím  "zasvinil" celé vlákno -  Tipy na levné letenky - je u každého příspěvku do 5 minut staré a prakticky nepoužitelné.

Kdo chce něco koupit v atraktivní ceně, tak na to má cca pár minut.

Proto je to rozepsané jednotlivě, protože si z toho každý vybere co potřebuje a nemusí se prokousávat několika náhledy  na něco co ho nezajímá. Jde přímo k danému routu a ceně co ho zajímá. Já taky denně přejdu desítky nabídek, které mne nezjímají a v případě top ceny jdu hned k věci.

Osobně dělám denně cca 10 takových letenek včetně auta a ubytování a prakticky do hodiny už z toho nic neplatí.


0 Citovat

Audit napsal(a):

A co jsem tím  "zasvinil" celé vlákno -  Tipy na levné letenky - je u každého příspěvku do 5 minut staré a prakticky nepoužitelné.

Kdo chce něco koupit v atraktivní ceně, tak na to má cca pár minut.

Proto je to rozepsané jednotlivě, protože si z toho každý vybere co potřebuje a nemusí se prokousávat několika náhledy  na něco co ho nezajímá. Jde přímo k danému routu a ceně co ho zajímá. Já taky denně přejdu desítky nabídek, které mne nezjímají a v případě top ceny jdu hned k věci.

Osobně dělám denně cca 10 takových letenek včetně auta a ubytování a prakticky do hodiny už z toho nic neplatí.



14:53 je tady vloženo nové téma s letenkou a 16:40 se po letenkách už zaprášilo.. Ale hlavně, že má každý tip svoje vlákno

0 Citovat

Tady můžeš vidět, jak rychle se mění ceny. Post na hlavní stránce už dávno není za 978,- kč ale za 1627.

Já ho měl před hodinou za 17,5 eur a teď je mám momentálně za 34,60,- eur.


1627.png
34-65-eur.png

0 Citovat

@Audit

Nenech se odradit. Má to větší hodnotu než 80% témat tady. 

0 Citovat

A co kdybys to všechno dával do jediného fóra aerolinky - Ryanair / Lauda? Taky nevidím důvod, aby každá kombinace měla samostatné vlákno. Takhle by fórum bylo brzy dost nepřehledné. Díky

0
13 reakcí