Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Držím palce :-) Také se musím pochlubit: povedla koupit Gran Canaria za 2x 5EUR a už teď jde posunout na vánoce :-)

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

No, my spíš na nový rok. Původně to máme na první půlku prosince ;)

Nechci tě strašit, ale na změnu o více než 14 dní se agent na lince moc netvářil...

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

[citace="Mıchal"]

No, my spíš na nový rok. Původně to máme na první půlku prosince ;)

Nechci tě strašit, ale na změnu o více než 14 dní se agent na lince moc netvářil...

[/citace]

 

Co na co jsi menil?

0 Citovat

Potvrzuji uspesnou zmenu z Mallorcy na Gran Canaria pres Vanoce. Za 10eur/RT neber to :-). Hodne stesti vsem pri zmenach!

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Potvrzuji uspesnou zmenu z Mallorcy na Gran Canaria pres Vanoce. Za 10eur/RT neber to :-). Hodne stesti vsem pri zmenach!

 

Wau, cez infolinku? Nerobili drahoty?

0 Citovat

Dominik Krizanovic napsal(a):

[citace="Ivo "]

Potvrzuji uspesnou zmenu z Mallorcy na Gran Canaria pres Vanoce. Za 10eur/RT neber to :-). Hodne stesti vsem pri zmenach!

 

Wau, cez infolinku? Nerobili drahoty?

[/citace]

Vubec, byl tam nejaky slusny a evidentne novy Ind :-D

0 Citovat

Ale kdepak. Blikalo jim tam světlo, že volá Ivo. Nic jiného v tom není.

0 Citovat

@Ivo - měnil jsem pouze data u VIE - TFS - VIE, požadoval jsem odlet dříve o 17 dní a nechtělo se mu do toho. Kromě příjemného poobědového odletu totiř od listopadu všechny lety na TFS přesunuli na desátou ráno, to už znamená vydat se tam vlakem o den předem.

0 Citovat

Někdo zkušenost jestli na lince prebookuji na multicity? 

0 Citovat

Před dvěma lety se mi to podařilo.

Vedlejší efekt - když ti do toho přijde změna, jde to online jen zrušit nebo akceptovat.

0 Citovat

Být ten let ještě za pár měsíců, tak humorná zkušenost.

V srpnu koupen let PRG-KUT-PRG, za pár dnů vyhodili jednu rotaci a po změnách se z toho stal let KUT-PRG-KUT. Říjnový odlet se pomalu blíží, tak volám na infolinku, že si nechám jen KUT-PRG a posunu o týden zpět (ze dřívějška mám taky VIE-EVN-VIE).

Ind na lince od kývá to před 3 dny. Změna se propíše. Dokonce zůstal i správný směr. Ale na rezervaci doteď svítí "This booking is pending and needs your action" a že letenka nemůže být vydána ani na letišti. Že jim musím zavolat. 

Včera mi jiný Ind tvrdí, že si musím počkat až 72 hodin od mého minulého hovoru a dneska, když to ty tři dny byly mi jiná Maďarka tvrdí, že změnu až dnes schválil supervizor a musím si počkat až dalších 72 hodin, než přijdou kredity (a rezervace bude snad znovu normální). V mobilní appce zatím svítí "Your booking is overpaid, contact support".

0 Citovat

Tak já už mám ten silvestrovskej let posunutej na novej rok 😁 to pobavili 🙄

0 Citovat

Neletel s nimi niekto teraz niekedy s Vie do Malagy?  Ci bolo treba ist na prepazku, alebo pri online checkine vygenerovalo BP? Odlet mame v sobotu 6:05 tak rozmyslam ci staci prist na letisko busom s BA o 5:00, alebo tam radsej byt o 4:00.

0 Citovat

Podobný dotaz jako torpy68 z podobného důvodu: neletěl teď někdo Vídeň - Malta a zpět? Vygeneruje se pro oba lety BP při odbavení na webu nebo v aplikaci? Nebo se musí jít pro BP na přepážku? Díky.

0 Citovat

Za kredity jsem dokoupil místa do Dubaje (let podle aktuální ceny velmi plný), udělal online check-in a nedostal BP, ale jen PDFko, že se musí k přepážce. Ve směru z Dubaje no problem a mám BP.

0 Citovat

Minulý týden, a šli jsme rovnou na gate, na přepážku nebylo potřeba. Na Gatu kontrolovali jen BP, víc je nezajímalo.

torpy68 napsal(a):

Neletel s nimi niekto teraz niekedy s Vie do Malagy?  Ci bolo treba ist na prepazku, alebo pri online checkine vygenerovalo BP? Odlet mame v sobotu 6:05 tak rozmyslam ci staci prist na letisko busom s BA o 5:00, alebo tam radsej byt o 4:00.

0 Citovat

Málaga v pohodě. To na Palmě chtěli vytištěný neBP kvůli kontrole covid lejster,, ale ve skutečnosti ho paní na přepážce ani nechtěla vidět.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

[citace="voughne "]

Wizz Account - Details

Heh, veru kredity uz len s platnostou na rok

 

No len ked tam mam asi 20plusovych kreditov, potom 10minusovych a zas tak dokola sa v tom nevyznam.

 

[/citace]

 

Je to strašný mrdník. Mě tam polovina zmizela a to co zbylo nedává smysl. Asi to raději co nejdřív ujebu.


wtf.jpg

0 Citovat

Marketa_1987 napsal(a):

Minulý týden, a šli jsme rovnou na gate, na přepážku nebylo potřeba. Na Gatu kontrolovali jen BP, víc je nezajímalo.

[citace="torpy68 "]

Neletel s nimi niekto teraz niekedy s Vie do Malagy?  Ci bolo treba ist na prepazku, alebo pri online checkine vygenerovalo BP? Odlet mame v sobotu 6:05 tak rozmyslam ci staci prist na letisko busom s BA o 5:00, alebo tam radsej byt o 4:00.

[/citace]

Diky. Potvrdzujem , ze boarding pasy dorazili. Takze ideme tiez rovno na security a ku gate.

0 Citovat

Tak cul som robil 2x check in

Kef - vie : treba ist na prepazku pre bp

Dtm - vie : v jednom z poslednych krokov je moznost nahrat ockovaci certifikat, inak bp klasicky v mobile

0 Citovat

K tomu letu Kef-Vie ti bp nevygenerovalo, alebo ano s nejakou poznamkou, ze treba ist na prepazku? Ja vcera check in Vie-Mlg cez web a ziadnu moznost nahrat ockovaci certifikat som nepostrehol. Bp mam  normalne  stiahnute aj v PC aj v mobile. Takze idem zajtra priamo na security. Od prichodu na letisko mam 1:05 hod do odletu, tak dufam ze na security nebude problem.

0 Citovat

Dostal som cislo sedacky a poznamka, ze treba ist na prepazku, kde mi daju bp

Zrejme tie moznosti na nahratie certifikatu sa lisia od krajiny (ale 2tyzdne dozadu na rovnakej trase to este nebolo) tak isto ako vyzdvihnutie bp na prepazke

0 Citovat

Prave teraz. Vie-Agp nebolo treba nic iba boarding pass. Pred security nam nechcelo nacitat papierove co ma trosku vyplasilo, nastastie Bp v mobile fungoval v pohode. 

0 Citovat

Tak nám asi Wizz odchází z Pardubic ... Od letního letového řádu zrušil Kyjev i Lvov

0 Citovat

Nezrušili a naopak přidali Charkov a Oděsu. Charkov od června a Oděsu od července.

0