Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Podle https://pandemic.internationalso...-screening jsou letiště zavřena do odvolání a pokud je prodloužen nouzový stav, tak je velká šance, že letiště se ještě neotevřou. V systému Wizz jsou lety ještě třeba na úterý stále ke koupi.

0 Citovat

Koupil jste teda někdo ty letenky z/do Makedonie?

0 Citovat

Tie dnesne lety z/do KIV zrusili, skoda...

0 Citovat

Riskuje někdo lety z/do Makedonie? ... Nouzový stav prodloužen, letiště uzavřené do odvolání, ale víc info asi není

0 Citovat

tomasvlasak napsal(a):

Riskuje někdo lety z/do Makedonie? ... Nouzový stav prodloužen, letiště uzavřené do odvolání, ale víc info asi není


Dá se něco vůbec koupit? Včera tam ještě lety byly, ale teď už tam žádný ke koupi nevidím. 

0 Citovat

když jsem příspěvek psal, tak byly ještě lety i na zítřek třeba a možné koupit ... teď když jsem se odhodlal risknout zítřejší ranní let, tak je pryč vše na nejbližší dny

0 Citovat

Pánové, musíte být rychlejší. Někdo (W6) tu nejspíš začal sledovat lokální tisk a média :D

0 Citovat

už jen čistá spekulace na zbytky letů na konec května je Bělehrad - Luton ještě od 18.5 prodávají lety, ale nemám k tomu další info, poslední otázkou je ještě pár letů z konce května z Polska a Ukrajiny,  jinak se mi zdá, že pomalu s tímhle koníčkem budeme končit :O 

0 Citovat

Včera koupeno MXP - OHD, dnes zrušeno. Nabídnuto posunutí na jiný termín (+ 60 dnů), 120% Wizz kredit nebo 100% zpět na účet.

Potřeboval jsem prodloužit končící kredit na účtu.

0 Citovat

Tak červnová Fuerteventura zrušená :) @Lukáš Horák, budeš posouvat o těch 60 dní nebo tě napadá nějaká jiná finta? Dostanu se zatím jenom na 6. - 13. srpen a to mi přijde pořád dost brzo :D

0 Citovat

@Leonard: Já měl hned ten první červnový týden, takže šlo posunout na 23.-30. července, to by snad už mělo být možné bez větších omezení na Kanáry cestovat. I kdyby to nějak nevyšlo, třeba bude nutnost drahých testů či karantény na místě, tak žíly si kvůli necelým sedmi stovkám za letenku řezat nebudu. 

0 Citovat

Jinak Wizz Air má dneska 16 % OFF a k tomu WIZZ Flex jen za 1 EUR / 30 CZK, takže nákup "skoro" bez rizika. 

* Lákají mě letenky za dvacku na příští rok z Blavy do Petrohradu na červnové bílé noci.


bts-led.png

0 Citovat

Tiez mi vcera prisiel email o zruseni BUD-Rhodos na zaciatok juna. Posun o 2 mesiace na zaciatok Augusta berem, snad sa uz bude dat cestovat, ak nie 30 € ozeliem, ale na sezonu by to bol dobry vykon :) btw. ide dnes dokupit aj do takejto rezervacie wizz flex za euro?

Edit: tak len do novych rezervacii

0 Citovat

https://www.unian.info/m/society...02148.html


Veľa letov z/na Ukrajinu do konca mája, takže istota:))

0 Citovat

Trasy do Německa budou zrušené nebo raději jinou cílovou destinaci vidíte jako větší jistotu?

0 Citovat

Je opravdu jisté, že letiště budou zavřená ? tento týden jsem se spálil se Srbskem, které má stále nouzový stav, zákaz vstupu cizincům, ale linka Luton-Bělehrad se vesele rozjela i s mými letenkami :D 

0 Citovat

Nic nikdy není jisté na 100%. Můžete si to udělat jistější využitím letů mezi dvěma zeměmi, co mají obdobný zákaz. Takže Ukrajina-Polsko, -Makedonie, -Kypr nebo - Slovensko. U nás se taky mělo létat nejdříve 8.6.

0 Citovat

tak jsem zkusil štěstí s wroclav - lvov na 24.5. ... nějak to dopadne ;)

0 Citovat

tobiasek6 napsal(a):

Je opravdu jisté, že letiště budou zavřená ? tento týden jsem se spálil se Srbskem, které má stále nouzový stav, zákaz vstupu cizincům, ale linka Luton-Bělehrad se vesele rozjela i s mými letenkami :D 

ono treba kombinacie krajin, ktore maju obe zakaz :))

0 Citovat

Není to nutná podmínka, ale pak ten ban letů v té jedné musí být fakt neprůstřelný anebo ty velký hráč ;)

0 Citovat

len pri flex tarif sa nevracia ten priplatok za flex nie?

0 Citovat

Nevrací. Vyplatí se to jen dražších letenek 20% > 2€. Bookovat teď Nursultan, tak bych flex za 2€ vzal. 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Jinak Wizz Air má dneska 16 % OFF a k tomu WIZZ Flex jen za 1 EUR / 30 CZK, takže nákup "skoro" bez rizika. 

* Lákají mě letenky za dvacku na příští rok z Blavy do Petrohradu na červnové bílé noci.

diky za tip, nevšimol som si, že majú otvorený kalendár tak dopredu na tej linke :o)

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


Koukam ze uz je to pase. 

email o zrušení mi dorazil v 19:08, ale možnost koupě asi tedy zakázali dříve ... takže nyní asi nezbývá než čekat nebo je aktuálně něco "zajímavého"?

0 Citovat

Před 2 hod jsem koupil WRO-LWO  s flexi tarifem na 24.5., teď to zrušili a už i vrátili kredit s 20% navíc.-:)

Dnes LOT vyhlásil, že do 14.6. nezačne létat mezinárodní lety a v Katowicích na letišti zatím vůbec netuší , kdy kdo začne zase létat  mezinárodní spoje z/do Polska. ....

0