Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Dámy a pánové. Před chvílí mi dorazila cancelation na lednový let z Vídně do Jerevanu a únorový z Vídně do Maroka... 😏

0 Citovat

Maroko rovnako u mna :(

0 Citovat

Kutaisi tez. 

0 Citovat

To jsem tam našel od dubna. Z Vídně. Rebook tak nepůjde online. Možná přes telefon.  U mě je to aspoň o tři měsíce vpřed. 

0 Citovat

Ja jsem si z toho udelal BUD-NQZ na leden 2021 s tim, ze i to se nejspis posune. Za 20EUR neber to :-)

0 Citovat

Ten už mám za stejnou cenu na srpen 🤣

0 Citovat

Michal napsal(a):

Dámy a pánové. Před chvílí mi dorazila cancelation na lednový let z Vídně do Jerevanu a únorový z Vídně do Maroka... 😏

Dneska se asi hodně rušily lety mimo EU, já mam dneska zrušenej Izrael. Jde to přebookovat na Larnacu, tak snad to do te doby bude bez testu :)

0 Citovat

Zrušena linka do Eilatu (kompletně), přebukoval jsem na Tel-Aviv s lepším termínem, pokud to vyjde, tak to pro mě bude výrazně levnější a ušetřím 3 dny dovolené...

0 Citovat

Tak Březnové Faro z VIE zrušeno... můžou rovnou zrušit i to Estonsko v Říjnu...

0 Citovat

Wizzair dramaticky proškrtal lety Vídeň-Lisabon. Skoro až do listopadu jsou jen dva týdně. 

0 Citovat

Až do konce března 2021 zrušena linka Krakow-Larnaca :-(

0 Citovat

Stejne je to s linkou Praha-Larnaca. Posledni let 24.10..

0 Citovat

A taky Vídeň-Barcelona/Madrid v září prakticky nic.

0 Citovat

Já měl PRG-LCA přes Vánoce a přišel mi mail že jenom změna. Teď mám 27.12. tam, 3.1. zpět. 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Já měl PRG-LCA přes Vánoce a přišel mi mail že jenom změna. Teď mám 27.12. tam, 3.1. zpět. 


Mne to tez hodilo zmenu, ale potreboval jsem vyradit 2 lidi z rezervacky tak jsem dal refund. A pak uz neslo koupit novy let - koukni do kalendare letu - posledni let je 24.10 a pak uz neexistuje spojeni az do dubna. Asi nejaka chyba, nejspis ti to brzy zrusi. Podle me se rozhodli zmenit data a nakonec si to rozmysleli a celou zimni sezonu odpiskali. 

0 Citovat

Koupil jsem před měsícem letenky z kreditu zrušeného letu na nový  - VIE/TFS/VIE.

Wizz mi teď změnil data letu s klasickou nabídkou, takže jsem chtěl využít  přesměrování.

Pro mne nejlépe KTW/TFS/KTW (cena 6 600,-Kč).

Nabídka jde jenom na VIE/TFS/VIE (1 000,- Kč), nebo BUD/TFS/BUD (1 500,- Kč).

- 1.Má smysl žádat Wizz o  KTW/TFS/KTW? Ten cenový rozdíl je dost šílený.

-2. Je někde chat, mail s Wizz, nebo fungují jenom ty předražené telefonní linky?

Dík za info

0 Citovat

Zavolal bych tam, mohli by ti to přehodit na KTW. Když poprvé odmítnou klidně zkusit za 2 dny znova a jiný operátor povolí. Číslo s normální sazbou je uvedeno v průvodci WIZZ na CL

0 Citovat

Super díky za info. Už jsem se dovolal a vzal jsem to přes Polskou online podporu, abych to řešil v rámci KTW.

Bylo mi řečeno, že to může povolit pouze supervisor v prac. týdnu.


0 Citovat

Ahoj, dnes mi expirují kredity  a potřebuji je někde otočit. Máte nějaké tipy co se teď hodí koupit, protože se to bude rušit nebo posouvat? Zaujal mě kišinev z prahy na konec řijna, ale nějak jsem teď neměl prostor to sledovat. A zase kupovat něco co má letět až za rok a nechat si v tom rok držet peníze taky není úplně to co hledám :)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Ahoj, dnes mi expirují kredity  a potřebuji je někde otočit. Máte nějaké tipy co se teď hodí koupit, protože se to bude rušit nebo posouvat? Zaujal mě kišinev z prahy na konec řijna, ale nějak jsem teď neměl prostor to sledovat. A zase kupovat něco co má letět až za rok a nechat si v tom rok držet peníze taky není úplně to co hledám :)

Kišiněv je poměrně hnusný i uprostřed července, natož koncem října. Nějak si moc nedovedu představit co tam dělat (jinde po Moldávii snad ano, ale přesto je lepší léto). 

0 Citovat

Sel bych do stanu (kazachstan, azerbajdzan, armeni, gruzie..). Z BUD ci VIE.

0 Citovat

Keby vyslo pocasie tak aj Kisinev koncom oktobra a vinohradnicke Moldavsko by mohlo byt fajn ... lenze to je riadna loteria

0 Citovat

Pokud to chapu dobre, tak Michal nechce realne nekam ted letet.. :-)

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Pokud to chapu dobre, tak Michal nechce realne nekam ted letet.. :-)

přesně tak :) do konce roku už mi nezbývá volno. 

nakonec nebudu hrát s Wizzem loterii a beru kyjev na leden jednosměr s flexem. pokud to nezruší sami, obětuju  holt 10€

0 Citovat

Vzal bych Ukrajinu z Pardubic :)

0